Tlak - vzduch pod levým žebrem

354
31.5.20 07:02

Tlak - vzduch pod levým žebrem

Ahoj,

už více než měsíc mě trapi tlak pod levým zebrem, přijde mi, jako bych tam měla vzduch či co. Mam taky porad pocit hladu, žaludek mě ale nebolí, jen mě tlačí pod tím žebrem. Byla jsem už asi 4× na sono a na krvi, nikde nic a nikam dal mě nikdo neposlal. Nemáte někdo prosím zkušenost, co to muže být a jak si ulevit? Ze by třeba od páteře? Ale to mi přijde divné. Se stolici problém nemám, tak snad se zažíváním nic nebude. Jsem z toho už docela nervózní, hrozne mě to obtěžuje… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13407
31.5.20 07:10

To mě trápilopo 4. porodu (tak rok po něm to začalo), je o opravdu plynem ve střevech. Dřív jsem to nepozorovala. Pila jsem na to fenyklový čaj + lehce stravitelnou stravu a pak to nějak časem přešlo samo. U dr. jsem byla, ale na sono mě neposlala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
31.5.20 07:28

@Mufina mě to zacalo tedy 2 roky po druhem porodu, ale rok po porodu mi začaly nepříjemné nevolnosti, ty jaks taks pominuly a teď tohle… jen otázka jak s jistotou zjistit, jestli jsou to opravdu ty plyny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13407
31.5.20 07:53

Když o tom tak přemýšlím, tak ty nevolnosti jsem měla taky. Plyny jsem usoudila podle toho, že ten tlak nebyl úplně trvalý, někdy to bylo lepší, jindy horší. Nejhorší vleže na zádech.
Zas kdyby ti tam tlačil nějaký orgán, tak by to zjistili na sono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
767
31.5.20 14:37

@mesiah Může to být od páteře, taky jsem to tak měl, stačí jeden dobrý cvik a je pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
31.5.20 15:02

@Dalibor7 a mohl byste mi ho prosím poradit? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
767
31.5.20 15:11

Moc rád, ale nevím jak to napsat, museli bychom si alespon zavolat, nebo lépe spojit se po skypu, nebo osobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
767
31.5.20 15:33

https://www.facebook.com/…43868049311/

Zkuste tyto cviky, ale pokud to má pomoct, chtělo by to u 4té pozici nohou, aby někdo pomohl a kolena při otočce více přitlačil k zemi a to vícekrát.
Prostě pořádně tu páteř protáhnout, mělo by v úrovni té bolesti jemně lupnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
767
2.6.20 20:14

@mesiah Tak co, pomohlo, nebo jste to ani nezkusila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama