Tlak za levým žebrem a nevolnost

Anonymní
12.4.20 23:08

Tlak za levým žebrem a nevolnost

Ahoj, už delší dobu mě jakoby pobolívá za levým žebrem. To doprovází i nevolnost.. Je to takový pocit na zvracení, i když třeba nejím. Dnes mi je takhle už od rána, nevíte co by to mohlo být?

Já kdysi prodělala mononukleozu, od té doby mi to někdy dělá. Dělali mi i ultrazvuk, ale na nic nepřišli.

Může to být slinivka nebo játra? Taky trpím anémii, ale to nemyslím že by s tím mohlo spivoset…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.4.20 23:32

Na něco podobného trpím už přes rok. Vzhledem k tomu, že mě to začalo vlevo píchání do zad, to se během měsíců přesunulo dopředu, asi jako to máš ty. A poslední měsíce mě to bolí i v pravém podžebří. Buď to začne vlevo, či to začne rovnou vpravo. Na ultrazvuku nikdy nic, při odběrech krve taky ne. Ale prý nějaký písek ve žlučníku by to stejně neukázalo, tak mám za to, že to může být toto. Gastroskopie ani kolonoskopie taky nic. Má to návaznost na jídlo, o Vánocích to bylo dost hrozné. Někdy mám jen pachuť v puse, ale vím, že je to od toho. Dost jsem to hledala na internetu, kdo má stejné či podobné potíže a jedna žena popisovala to samé a byl to nějaký kamínek ne přímo ve žlučníku, ale někde u toho vchodu, když se malinko pohnul, tak nastaly potíže skoro stejné, jako mám já.

• Citovat
  • Nahlásit
17129
12.4.20 23:47

Nechci se chlubit, ale šutroviště bych v žlučníčku jaksi prokazatelně měl. A už pár desítek let. :roll: Nevypadá to na to.
Nabídnu dvě alternativy: Neberete náhodou zinek? Podobné přiznaky a blbý je, že ne hned, ale třeba s týdením odstupem. :think:
Varianta 2: asi před třičtvrtě rokem jsem dostal takové hodně blbé příznaky. Bolest vystřelující pod bradu do lopatky a do ramene. Ušel jsem tak 100 metrů a bylo to tam. Takové typické srdce. EKG odpověď nedalo. Pravděpodobná příčina: „vykloubené žebro“ 8o. Byly doby, kdy jsem netušil, že něco takového vůbec existuje. :roll: Náprava: cvičení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 09:29
@Anonymní píše:
Na něco podobného trpím už přes rok. Vzhledem k tomu, že mě to začalo vlevo píchání do zad, to se během měsíců přesunulo dopředu, asi jako to máš ty. A poslední měsíce mě to bolí i v pravém podžebří. Buď to začne vlevo, či to začne rovnou vpravo. Na ultrazvuku nikdy nic, při odběrech krve taky ne. Ale prý nějaký písek ve žlučníku by to stejně neukázalo, tak mám za to, že to může být toto. Gastroskopie ani kolonoskopie taky nic. Má to návaznost na jídlo, o Vánocích to bylo dost hrozné. Někdy mám jen pachuť v puse, ale vím, že je to od toho. Dost jsem to hledala na internetu, kdo má stejné či podobné potíže a jedna žena popisovala to samé a byl to nějaký kamínek ne přímo ve žlučníku, ale někde u toho vchodu, když se malinko pohnul, tak nastaly potíže skoro stejné, jako mám já.

Mě taky právě vždycky při těchto obtížích dělali ultrazvuk, odběry.. ale nikdy nic nenašli. Pouze trošičku zvětšenou sliznici…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat