Tlakový hrnec banquet - stupně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivtcha
Echt Kelišová 8933 příspěvků 25.12.18 08:49
Tlakový hrnec banquet - stupně

Holky prosím o radu. Na tlakáči banquet jsou na kolečku tři stupně - 1, 2 a pára. V návodu nic není. K čemu ty stupně slouží? K úniku páry? Nebo k regulaci tlaku? Jak vlastně používat? Díky.

Reakce:
Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11956 příspěvků 25.12.18 08:57

Mám sice Tefal, ale bude to podobné. Ty stupně jsou pro různé druhy potravin. Jeden na vaření masa a druhý zeleniny (jen je potřeba zjistit, který je který). Nevěřím, že by to v návodu nebylo. Ta pára je na upouštění páry po skončení vaření, abys mohla hrnec otevřít.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >