Tlouštíkem po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  04.01.03 21:00
Tlouštíkem po porodu

Je to tři měsíce, co jsem porodila krásného synka. Jenže ke všem těm radostem co nyní mám, mi přibyla starost s mojí postavou a značnou nadváhou. Moje momentální velikost oblečení je 48. Halina Pawlovská mě svojí kampaní na hubnutí dohání k šílenství, když jdu ven, tak bych raději chodila kanálama a když vidím krásný oblečení ve výloze, tak se mi chce brečet.

Co s tím?

Momentálně kojím a nevim jestli je to tím, ale mám neustále hlad a pořád bych něco jedla…hrůza.

Ivana :cry:

Reklama

Reklama

Reakce:

MATES
Nováček 4 příspěvky 06.01.03 13:52
Tlouštíkem po porodu

:roll: TAK TO JE MI TĚ LÍTO, ALE VYDRŽ, POSTUPNĚ ZAČNI CVIČIT, CHCE TO TROCHU STTRESU A JDE TO DOLŮ SAMO

folyovka
Povídálka 12 příspěvků 18.01.03 10:22
Tlouštíkem po porodu

No já ze sebou taky nejsem spokojená jsem 5 měsíců po porodu a mám pořád 8kg nadváhu.Před otěhotněním jsem byla poměrně štíhlá 175cm-69kg.Ještě pořád kojím tak mi všichni říkají,že jak přestanu tak to půjde dolů rychleji.Proto mám v plánu po 6 měsících pomalu odstavovat.Potom chci začít i pravidelně cvičit.Jen mě štvou maminky co hned s porodnice jdou s normální váhou.To jim nezávidím,ale ty jejich proslovy k tomu že to je bez problémů a že to chce jen vůli a tak.To mě rozčiluje.Když nemají zkušenost s někým jiným tak ať si ušetří aspoň ty ušťepačné poznámky. :roll:

[ Tuto zprávu upravil: folyovka - 18.01.2003 10:24 ]

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 18.01.03 13:01
Tlouštíkem po porodu

Já jsem sice měla navíc u obou dětí po porodu jen tři kila ale i ty mě štvaly. U Verunky se ztratily samy během několika týdnů, ale u davídka jsem si s nimi neuměla poradit - nepomáhalo cvičení, omezení příjmu potravin atd.

Jakmile jsem přestala úplně kojit, pak se kila ztratila opět zcela sama. Takže žádnou paniku, vše se spraví.

Navíc znám z okolí, že u těhulek, které měly před otěhotněním nadváhu, se po porodu dostaly pod svoji původní váhu, často na váhu odpovídající jejich výšce a opačně u „anorekticky“ vypadajících se zase tělíčko pěkně zakulatilo, takže začaly vypadat teprve žensky.

Držím pěstičky a klid …

šárka

esterka
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 21.01.03 20:57
Tlouštíkem po porodu

Už si nepamatuju, jak to bylo s mojí váhou hned po prvním porodu, ale po roce jsem měla méně než 50 kg (172 cm)! A na tohle období „hubenosti“ nerada vzpomínám, Teˇˇd jsem tři týdny po porodu a z porodnice jsem odcházela lehčí jen o 3 kg. Doma váhu nemám, tak nevím jak přesně na tom jsem. Jisté je, že nemám oblečení, do kterého bych se vešla (nepočítám tepláky a lacláče XXL). Jsem z toho dost nesvá, ale na druhou stranu o takové hubnutí jako tehdy opravdu nestojím. Myslím si, že je pravda, že se to spraví s koncem kojení a taky pomůže pár probdělých nocí kvůli prdíkům nebo zoubkům, jedne dva menší stresíky a bude zase všechno jako dřív - snad :)) Hlavu vzhůru!

stesticko
Stálice 69 příspěvků 31.01.03 02:23
Tlouštíkem po porodu

Ja jsem zase vycetla v knizkach, ze prave kojenim jde vaha dolu. Tak ted nevim.

Gabi (tehulka)

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 31.01.03 08:15
Tlouštíkem po porodu

U mých dětí to bylo pokaždé jinak:

u Verunky jsem se dostala o 7 kilo pod původní váhu už během několika málo měsíců, tedy v době, kdy jsem kojila, po ukončení kojení jsem asi 2 kila zase přibrala.

Naopak u Davídka jsem s váhou v době kojení nehla a po ukončení kojení jsem zhubla nabraná tři kila a svem na původńí váze před druhým otěhotněním.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Reklama