Tloušťka jizvy po císaři a přirozený porod

9
20.5.21 20:52

Tloustka jizvy po cisari a prirozeny porod

Ahoj holky.

Vy, co jste mely prvni porod cisare a rodily jste podruhe normalne, jak jste mely silnou jizvu? Doktor mi vcera nameril 1,2 mm a netvaril se moc na prirozeny porod. Rikal, ze nejsilnejsi neni, ale ze videl i vic tenky. Pry pak zalezi na dalsich okolnostech, takze se zatim nevyjadril. Jsem 36+5, mimco ma cca 3120g a nerada bych dalsiho cisare, proto se ptam na vase zkusenosti, predem diky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
586
20.5.21 21:29

Jizva musí mít minimálně 2,5 mm..s 1,2 vás nikdo příčetný rodit vaginálně nenechá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
17.6.21 10:41

Já rodila teď v sobotu. Jizvu naměřili 4mm ale kvůli odhadu velikosti miminka 3900g jsem šla na vyvolani 3 dny před termínem. Povedlo se v termínu, velikost trefili a ani jsem o jizve nevěděla. Ty máš ale o dost min

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1324
17.6.21 11:59

Kdy se poprvé měří jizva? Jsem rok po sekci a momentálně těhotná 26tt. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
17.6.21 12:00

Druhý porod mě teprv čeká, tak se trochu přidam, jak a kdy se měří jizva? Trochu doufam, že mě pošlou na císaře, já zas nechci rodit normálně :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
18.6.21 14:46

Já byla na měření asi týden před termínem porodu, jak dělají první monitor tak jsem se objednávala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
18.6.21 14:48

Měří se ultrazvukem, přitom udělají i odhad velikosti miminka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 15:18

Čím větší jizva tím lépe k přirozenému porodu?

• Citovat
  • Nahlásit
4
18.6.21 16:26

Jojo a i tak jsem měla menší dávky tablet na vyvolani. Taky bude asi záležet kvůli čemu byl ten první porod sekcí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
19.6.21 21:59

Taak jsem po porodu-prirozenem. Rodila jsem 39+4, vahovy odhad miminka 3,8kg a mala mela vazne 3780g :) poprve mi jizvu meril muj gynekolog nekdy v 34tt a potom doktor v rizikove poradne (teh. cukrovka) ve 36tt. Pak ji kontrolovali pri prijmu v porodnici 2 doktori, ptali se me, jestli me jizva boli a bolela pri tehotenstvi (vubec jsem o ni za celou dobu nevedela) a rozhodli, ze prirozene rodit muzu a povedlo se :) zadne komplikace nenastaly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
22.6.21 21:04

@Villanele moc gratuluji! To rada slysim, taky me ceka v lednu druhy porod a byla bych rada za vaginalni porod. Tak snad jizva vydzri a bude vse ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
4.7.21 19:54

@Lentilkaa7 dekuji :) a drzim ti palce aby to probehlo vse v pohode

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu