Tloustnutí po roce používání antikoncepce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1.1.22 22:45

Tloustnutí po roce používání antikoncepce

Ahoj, chci se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s tím, že byste přibrali až po roce užívání antikoncepce? Beru antikoncepci již rok, nebyl žádný problém a po roce užívání mám najednou 15 kg nahoře. Začala jsem nabírat v období, kdy jsem jedla zdravě a začala cvičit, proto nevím jaký jiný důvod by moje tloustnutí mohlo mít. Máte někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4198
1.1.22 23:36

Zeptej se doktora. Já brala HA 15 let, nebejt zdravotních problémů, brala bych jí dál, podle mě skvělej vynález, ale nepřibrala jsem vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22239
2.1.22 00:03

Tak nemusí to být antikoncepcí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1477
2.1.22 00:21

Tak těch 15 kg asi nebylo „najednou“… V jakém časovém úseku to bylo?

@uzivatelka01 píše:
Ahoj, chci se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s tím, že byste přibrali až po roce užívání antikoncepce? Beru antikoncepci již rok, nebyl žádný problém a po roce užívání mám najednou 15 kg nahoře. Začala jsem nabírat v období, kdy jsem jedla zdravě a začala cvičit, proto nevím jaký jiný důvod by moje tloustnutí mohlo mít. Máte někdo zkušenosti?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17064
2.1.22 00:40

Po roce más najednou 15 kilo nahore..To asi nebylo ze dne na den…spís jsi postupne pribírala v prubehu roku…jestli to bylo jen antikoncepcí, nebo se zmenilo i neco jiného, tezko rict…hodne muze být i zadrzovaná voda…ale vseobecne verím, ze se po antik. pribírá…respekt. bývá vetsí chut na jídlo, hlavne na sladké…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20516
2.1.22 02:02

Zkušenost mám opačnou, behem roku po vysazení 10 kilo dole. Brát jsem začala v 16 a ono to šlo nahoru plíživě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat