Tlusté děti - odpor k nim?

228
27.1.21 20:27

Tlusté děti - odpor k nim?

Chtěla bych se zeptat, jestli to tak naky někdo má. Já mam odpor k tlustým dětem. Teď, co mám své se to ještě zhoršilo a nedovedu si představit, že by si syn pozval na oslavu tlusté kamarády, nebo že by vlastně vůbec takové kamarády měl..
Na druhou stranu by mi vůbec nevadilo, kdyby měl za kamarády děti z jiných sociálních skupin - pokud by nebyly tlusté, samozřejmě
Zatím nemluví, takže to nemůže opakovat, ale když jdu venku, občas mu řeknu „jejda, hele, tlusokožec“ nebo „prasokluk“… asi bych měla přestat, nebo až bude mluvit, začne dělat ostudu…
Uplně se mi děla špatně, když vidim tlusté dítě jak jde a cpe se třeba koláčem nebo do sebe leje sladký pití :poblion:
Vím, že za obezitu dětí můžou jejich rodiče, ale u mě prostě tlusťoch = hloupý nemotora. A podle mě mají i jinou mentalitu…
Mám si dát klapky na oči, nebo co mám dělat? začne „brzy“ mluvit a hledat si kamarády…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53476
27.1.21 20:32

Mam odpor k povrchnim a omezenym mindam.
Viz. dnesni Prostreno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
27.1.21 20:32

Jsi normální?? 8o To, že je někdo tlustý neznamená, že je blbý. Ano, taky se mi úplně nelíbí tlusté děti, ale myslím tím opravdu tlusté, ale odpor k nim nemám, chovám se k nim úplně normálně.
A říkat synovi, že je někdo prasokluk… Ostudu děláš ty jemu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
27.1.21 20:34

Já mám zas odpor k povrchnim lidem s iq houpaciho koně :roll: hlavně ze tvoje mentalita je úžasná no :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
27.1.21 20:34

Učíš syna moc “hezké” věci. Nemáš žádné právo takhle komentovat ostatní děti. A jakou jinou mentalitu? Tlustý člověk neznamená, že je hloupý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34271
27.1.21 20:36

Ty musíš být troll, to snad ani není možné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
680
27.1.21 20:37

Já se svoje děti snažím naučit jíst zdravě a žít bez předsudků k okoli. Pokud podkáme obézní dítě s pytlikem chipsů nebo bonbónů, tak to někdy děti tiše okomentují, ve stylu, že by mu prospělo takové prasárny nejíst. Nikdy, jako fakt NIKDY před dětmi nikoho nekomentuji jakýmkoliv urážlivým označením… ať je tlustej, ušatej, plešatej nebo třeba fialovej… měla by jsi se nad tímto zamyslet, je to naprosto zahranou a od dospělého člověka je to hnus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228

@Macik.S Ja se právě ptám, prostě to tak cítím a nevím, jestli jsem fakt takový exot, nebo je to nějaká obranná reakce. Vím, že ty děti za obezitu nemůžou, že mají blbé rodiče. Ale prostě k tloušťce ten odpor mám. Když ke mě přijde tlusté dítě, tak se samozřejmě přemůžu a jsem milá (ale asi míň, než k dítěti normálnímu), ale v duchu si říkám „brrr“.
A hlavně mi přijde, že se pořád něčím spou a ještě jak si to vychutnávají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3423

@beata84 nemám problém s kýmkoliv a s dětmi už vůbec ne, jen s dospělými a puberťáky pokud se chovají jako i..d.i.oti😉

S tebou bych teda asi problém měla :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10185
27.1.21 20:39

Mně je tlustých dětí líto a mám spíš nechuť k jejich matkám, protože u těch dětí to bývá jídlem. Není každé přetloustlé dítě nemocné, je spíše přejedené. Jo, a pak ještě prarodiče dokážou nadělat dost zla, i když by se rodiče snažili, tak prarodiče to můžou dost kazit.

Ve tvém případě bych řekla, že je riziko v přísloví Odříkaného chleba největší krajíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1401
27.1.21 20:40

Jako profackovala bych rodice kdyz takove deti vidim. Zadelavaji jim jak na zdravotni tak psychicke problemy. Tech deti je mi lito, jsou obeti lenosti svych rodicu.

Co uplne stejne nesnasim kdyz dospely clovek vykrmuje do obezity sve domaci mazlicky. Deti i zvirata jsou naprosto zavisli na tech dospelych, nemuzou za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
27.1.21 20:40

@beata84 A ty snad víš proč to dítě je tlusté? To, že se zrovna něčím „cpe“ neznamená, že právě kvůli tomu je tlusté, co když je nemocné a tu sladkost má po dlouhé době?? Nevíš, nesuď!!
A podle mě si exot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16439
27.1.21 20:41

Ano - udělej si pořádek ve své vlastní hlavě - soustřeď se na vztah k tělesnosti, přijetí vlastního těla, přijetí vlastních chyb.

A pak na věci jako je ematie a respekt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
@beata84 píše:
@Macik.S Ja se právě ptám, prostě to tak cítím a nevím, jestli jsem fakt takový exot, nebo je to nějaká obranná reakce. Vím, že ty děti za obezitu nemůžou, že mají blbé rodiče. Ale prostě k tloušťce ten odpor mám. Když ke mě přijde tlusté dítě, tak se samozřejmě přemůžu a jsem milá (ale asi míň, než k dítěti normálnímu), ale v duchu si říkám „brrr“.
A hlavně mi přijde, že se pořád něčím spou a ještě jak si to vychutnávají…

Exot je slabé slovo, pro tebe snad ani pojmenování není. Takoví jako ty by neměly mít děti. Protože to je tedy přiklad pro syna :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9052

Jasný troll.. uplně stejná diskuze jako nenávidím staré matky. nekrmme ho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat