Tlusté nohy a velký zadek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 10:58
Tlusté nohy a velký zadek

Dobrý den, mám dvě děti, v obou jsem přibrala 30 kg. Většinou vody, oba porody mi byli vyvolávané pro obrovské otoky drive. Po prvním to šlo krasne dolů, ale byla jsem mladá a i nadcházející rozvod určitě pomohl. Po synovi, kdy je mi krátce po 30 už to nejde. Jsem z toho nestastna. Váha se mi zasekla 4 týdny od porodu a od té doby prostě nic :,(. Po porodu jsem už 2,5 roku. Nejhorší je, že mám vše od pasu dolů, hlavně moje nohy je katastrofa. Mám teda i křečové žíly. Mám za sebou sérii lymfodrenázi v nemocnici-manualni i přístrojová. Výsledek 0. Mám za sebou veškeré krevní testy. Jen zvýšená kyselina močová co mám roky. Mám za sebou dietní poradkyní s cvičením, kdy jsem to fakt dodržovala a zhubla za 6 týdnů 1 kg. Už nevím co mám dělat. Ani už mi tak nevadi ty kila, ale co dělat aby ty nohy aspoň trochu zhubly? Pohyb celkem mám, extra neprasim. Antikoncepci od porodu neberu. Prosím anonymně, stydím se :,(

Reakce:
Lujza031
Kecalka 342 příspěvků 07.01.19 11:17

A jak jsi na tom se zadržováním vody?? Piješ hodně? Těžko říct, může to být i štítná žláza, ale jestli máš všechny testy za sebou?? A když si byla mladší, tak si cvičila nebo si nemusela?
Sestra měla podobný problém po druhém synovi. U prvního strašně natekla, ale pak docela zhubla, pak byla sice v 2 těhu. neotekla, ale poporodní kila nešla moc dolů (tehdy 32-33 let). Tehdy jsem se ji ptala zda dost pije a ona mi řekla, že pije normálně, že to nepřehání (myslela si pravý opak, že je člověk zavodněný kvůli tomu, že moc pije). Jo nic se nemá přehánět, ale asi za 3 roky mi řekla, že více pije, že někde četla, že tělo zadržuje to oč přichází nebo mu chybí. To jsem se jen pousmála, ale nic ji na to neřekla.
Taky to může být i nějakými nevhodnými doplňky stravy (různé přípravky pro fitnes). Ty obalují svaly vodou a zadržují je. Jedné známe (má 26) všichni říkají, že je tlustá, ale ona je jen nafouklá z těch preparátů co ji vnucuje její chlap.
Sestra měla hloupý názor, že zhubne jen neustálým běháním a pocením (což ji doporučoval její přítel).
Když jsem ji radila aby chodila na cvičení pro ženy (pilátes, jóga) rovnou to odvrhla.
Kamarádka ve 29 taky hodně přibrala, už před porodem měla asi 6 kg navíc než kdysi a nezhubla ani do svatby jak si plánovala. Pak po porodu vypadala na 40. Byla vystresovaná a když stres trochu ustoupil začala chodit na jógu.
Dnes ve 32 váží jako ve 20 a vypadá úžasně. :D
Je důležité se dát do pohody a dělat něco co Vás bude bavit a odpočinete si. Je to sice na delší dobu, ale aspoň trvalé. ;)

cecetka
Echt Kelišová 8630 příspěvků 07.01.19 11:31

A co to je velky zadek a tluste nohy? Das nam miry kolik mas cm pres boky a kolik cm kolem stehna? Mozna tu tloustku mas jen ve sve hlave :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 12:39

@cecetka bohužel nemám :,( . Stehno 63,lýtko 41,přes zadek 107. Mám 66 kg,ale 156 cm. Vypadá to fakt hrozně a nesouměrné. Navíc mam na zadku jeden důlek vedle druhého :? . Včera manžel řekl že za měsíc pojedeme se známýma na bazén do Německa a já mám hrůzu se tam před nima vysvlict :,(
@Lujza031 no pití přes zimu asi sidom. Kolem 1,5-2 litry. Vody a čaje. Nesladim. Je fakt že jsem unavená. Manžela mám velmi vytíženého a hlídání minimalni

sahrazad1
Kecalka 257 příspěvků 07.01.19 13:54

Anonymní, mám to samé. Jsem akorat vyssi, starsi a se tremi detmi. Nohy mam jak podstavce , zadek placaty a siroky, celulitida vsude. Vestonicka Venuše hadr 8o Po tretim porodu mi zustalo jeste asi 5 kg, syn ma 18 měsíců, k tomu kojim, a kila dolu nejdou! Pricitam to minimu bílkovin. Jenze kde je vzit? Maso denne nezeru, vejce mi nechutnaji a mléčné výrobky nemuzu, dela se mi po nich zle. Luštěniny me od těhotenství nadymaji. A ted, babo rad…chodím denne na procházky s kočárkem, možná jim trochu vic, mám pri kojení hlad, ale jinak nic extra. Myslím, že je v tom dost i genetika…vypadam jak moje babička :? Co delat, uprimne, nevim.

cecetka
Echt Kelišová 8630 příspěvků 07.01.19 14:01
@Anonymní píše:
@cecetka bohužel nemám :,( . Stehno 63,lýtko 41,přes zadek 107. Mám 66 kg,ale 156 cm. Vypadá to fakt hrozně a nesouměrné. Navíc mam na zadku jeden důlek vedle druhého :? . Včera manžel řekl že za měsíc pojedeme se známýma na bazén do Německa a já mám hrůzu se tam před nima vysvlict :,(
@Lujza031 no pití přes zimu asi sidom. Kolem 1,5-2 litry. Vody a čaje. Nesladim. Je fakt že jsem unavená. Manžela mám velmi vytíženého a hlídání minimalni

No, to neni az tak moc.
Mam sice 162 cm, ale boky 99 a stehna 61. Takze jen o neco mene a na vysku o trosku vice.
Celulitidu mame dnes temer vsechny, nektera vic, nektera mene.
V plavkach si taky pripadam jako vorvan. Hlavne bricho mam po tehotenstvi hodne povolene.

Ve strave mi pomaha prevaha bilkovin nad sacharidy. Ale presne jak pises, dlouhodobe to nedavam, mam pak desny abstak :?

Na zpevneni zadku jsou fajn polodrepy (jen do praveho uhlu), na zpevneni stehen vypady (stehna se pak tolik netrepou). Na bricho mi zatim.nic nezabralo. Mam moc kuze :?

pe-terka
Generální žvanilka 20009 příspěvků 07.01.19 14:25

mě ten zadek zas taková hrůza nepřijde. Ted jsme si měřila boky a mám 105, vypadá to normálně, žensky :think: Stehna tedy 55, ale já mám jiný typ postavy. Výška necelých 170.
Mě se na zhubnutí osvědčil běh a redukce sladkého. Zvol si jakýkoli příjemný pohyb, ale intenzivní, aby ti rozproudil metabolismus v těle.
K těm otokům - vyšetřovali ti moč, funkci ledvin? S bílkovinama to nepřeháněj, s mírou, protože ledviny dost zatěžují. A na varixy něco bereš, třeba Detralex?

evickarejci
Povídálka 23 příspěvků 08.01.19 17:27

Zejména jestli vše šlo do nohou a objevily se křečáky, chce to na ně něco brát. Mohly by jednou fakt potrápit. Bylas s nimi někde?

Váš příspěvek
Reklama