Tmavá až oranžová moč v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cterka
Povídálka 30 příspěvků 17.11.18 07:57
Tmavá až oranžová moč v těhotenství

Ahojky holky jste tu některé dost zkušené chce se zeptat mátě někdo zkušenost s tmavou až oranžovou močí v těhotenství? Piju fakt hodně vypiju 3litry denně tak nemám vůbec tušení z čeho to může být :o mátě někdo zkušenosti? :o

Reakce:
hapolda
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 17.11.18 08:00

Nejis cervenou repu? ;)

Taače
Kecalka 451 příspěvků 17.11.18 08:12

Hele taky piju extrémně moc a taky to tak mám. Nikdy jsem se nad tím teda nepozastavovala, tak se s dovolením přilepím k dotazu :think: :lol:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 17.11.18 08:47

Stalo se mi to dneska ráno taky. :lol: Poránu sice bývá tmavší normálně, jak člověk v noci nepije, ale překvapila mě skoro až oranžová barva taky. :lol: Jinak přes den normálka. :)

saphire
Kelišová 6717 příspěvků 17.11.18 08:51

@Cterka muzou to ovlivnovat i ruzne vitaminove doplnky pokud beres ;) jinak pokud te to znepokojuje, staci to zminit v poradne u gynekologa ;)

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 17.11.18 08:54

U mě to byl příznak zánětu jater.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 17.11.18 08:59

Najdi si těhotenskou hepatopatii… U mě to byl první příznak, postupně se přidaly další. Kdyby to bylo ono, je to nebezpečné pro dítě.

Cterka
Povídálka 30 příspěvků 17.11.18 09:40

No řepu nejím a vitamínové doplňky taky ne a moč mám takovou celý den :o četla jsem si to onemocnění hepatopatii a jediné co mám tak je ta moč jinak nic tak fakt netuším asi v ponďelí zavolám na gynekologii a zeptám se :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >