Tmavá kůže na kolenou

7566
20.7.13 00:00

Tmavá kůže na kolenou

Ahoj,
nemáte někdo zkušenost, jak se zbavit tmavé kůže na kolenou?
Mám to asi z toho, jak si klekám, když si hraju s prckem.
Kůže je tmavá, trochu drsnější - nesvědí to, nic.
Teď jsem těhotná, ale měla jsem to i před těhotenstvím - takže těhotenství na to nemá vliv. Na kožním jsem s tím ještě nebyla…
Nemáte někdo zkušenost, jak se toho zbavit?

Opravdu to není špína, ale když mám sukni, tak to tak vypadá :roll:

Přidávám foto.

Děkuji. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29386
20.7.13 00:13

@Lenka512 já ji mám na loktech… zatím jsem nenašla způsob, jak se toho zbavit… měl to i děda, asi nějaké dědictví… zkoušela jsem citronovou šťávu a mazat, ale nějaký extra viditelný úspěch to nemělo… vzpomínám si, jak mě jednou asi ve druhé třídě zkoušela učitelka ty lokty umýt, že je mám špinavé… a drhla, drhla a nic… ještě dnes ji vidím, jak mi řekla, že to opravdu nejde a že jsem jí nelhala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
20.7.13 00:19

Já to mám okolo levého kotníku. Taky asi, jak si na něm sedím :) Když je ta kůže tvrdší, tak jí rošku obrousím pemzou (nebocotoje) a namažu.

• Citovat
  • Upravit
6955
20.7.13 07:09

Ja to mela, pomohla mi propolisova mast na noc. Krane tvrdou kuzi zjemni a ta zmekne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
20.7.13 07:17

Zkusila bych jemně zbrousit a citron :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
20.7.13 07:21

Mam to taky. Na kolenou a loktech. Jednou mi to muj tata drhnul kartacem a solvinou, si myslel, ze je to spina a ze lzu, kdyz rikam, ze to nejde umyt. Zkousela jsem uz kde co, ale nic nezabralo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16783
20.7.13 07:53

Mám to na loktech a trochu i na kolenou taky s tím nic nejde, mám to od puberty.ted mi kamarádky říkala že to mívaj celiaci ale to jsem slyšela prvně ale co koukám má to hodně lidí na loktech a fakt to vypadá jak špína?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1839
20.7.13 08:12

Já to mám taky na loktech.. parkrát jsem už slyšela „jéžišmajrááá, co jsi dělala, ty máš teeeda modřinu“ :mrgreen:
zatím jsem nepřišla na to, jak to odstranit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
20.7.13 08:31

Taky to mám na kolenou, mě se to udělalo až co si hrajem s malou na koberci a různě lezeme. Prtě to má taky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
20.7.13 08:41

.

Příspěvek upraven 02.02.14 v 20:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3734
20.7.13 08:42

Má to moje mamka a taky neví co s tím…lokty i kolena…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4829
20.7.13 09:07

Můžeš mazat a neklekat si na zem, nebo to omezit. Řekla bych, že je to jednoduše ztvrdlá zhrublá kúže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8937
20.7.13 09:19

Ja to mivala na loktech, jak jsem se o ne furt opirala. Mazala jsem to nekolikrat denne masti na ztvrdlou kuzi a hlavne jsem si davala pozor, abych se o ty lokty neopirala a zmizelo to. Vsichni mi tehda rikali, ze mam kuzi jak hroch.
Takze kdo to ma na kolenech, mazat, mazat, mazat a neklecet, neklecet, neklecet. Ale bude to trvat, nez to zmizi, necekejte vysledky do tydne, klidne i 3 mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4603
20.7.13 11:01

Taky to mám na loktech, teda jen na jednom a kůže popraskaná, mám to tak už od dětství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.18 19:38

Tmavá kůže na kolenou u batolete

Májí to i vaše děti z lezení?Teď přes léto jak se nosí kraťasy,tak je to ještě horší a vypadá to jako špinavé.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama