Tmavá menstruace po vysazení HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 18:35
Tmavá menstruace po vysazeni HA

Pěkný den, chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo podobnou zkušenost. V září jsem vysadila HA, menstruace se nedostavila, proběhly vyvolavacky a po 3 měsících jsem ji konečně dostala. Další dvě přišly pravidelně, počet dni běžný. Slabší, ale pravidelně dorazily… avšak tmavě hnědé barvy. Nebo spíše tmavě červená až hnědá barva. Nejdříve jsem si myslela, ze se jedna o starší krev, jelikož jsem 3 měsíce menstruaci neměla. Ale už je to 3.menstruace a opět takhle barva. Samozřejmě se objednam ke gynekoložce, ale momentalne mám menstruaci. Nevíte někdo co by to mohlo byt? Je to normální? Děkuji moc za odpověď.

Reakce:

saphire
Kelišová 6635 příspěvků 14.03.18 19:48

Ano tělo se čistí ;) pokud ti nevadí alternativy tak jsem se setkala s ženskou bylinnou napářkou které může pomoci. Tělo je zanesené HA a životní styl, strava atd.
Normální menstruace to není ale na gynekologii pochybuju že to budou aktivně řešit, ale ráda bych se mýlila ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >