Tmavá menstruace po vysazení HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.03.18 18:35
Tmavá menstruace po vysazeni HA

Pěkný den, chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo podobnou zkušenost. V září jsem vysadila HA, menstruace se nedostavila, proběhly vyvolavacky a po 3 měsících jsem ji konečně dostala. Další dvě přišly pravidelně, počet dni běžný. Slabší, ale pravidelně dorazily… avšak tmavě hnědé barvy. Nebo spíše tmavě červená až hnědá barva. Nejdříve jsem si myslela, ze se jedna o starší krev, jelikož jsem 3 měsíce menstruaci neměla. Ale už je to 3.menstruace a opět takhle barva. Samozřejmě se objednam ke gynekoložce, ale momentalne mám menstruaci. Nevíte někdo co by to mohlo byt? Je to normální? Děkuji moc za odpověď.

Reklama

Reakce:

saphire
Kelišová 5952 příspěvků 14.03.18 19:48

Ano tělo se čistí ;) pokud ti nevadí alternativy tak jsem se setkala s ženskou bylinnou napářkou které může pomoci. Tělo je zanesené HA a životní styl, strava atd.
Normální menstruace to není ale na gynekologii pochybuju že to budou aktivně řešit, ale ráda bych se mýlila ;)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama