Tmavá menstruace po vysazení HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.03.18 18:35
Tmavá menstruace po vysazeni HA

Pěkný den, chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo podobnou zkušenost. V září jsem vysadila HA, menstruace se nedostavila, proběhly vyvolavacky a po 3 měsících jsem ji konečně dostala. Další dvě přišly pravidelně, počet dni běžný. Slabší, ale pravidelně dorazily… avšak tmavě hnědé barvy. Nebo spíše tmavě červená až hnědá barva. Nejdříve jsem si myslela, ze se jedna o starší krev, jelikož jsem 3 měsíce menstruaci neměla. Ale už je to 3.menstruace a opět takhle barva. Samozřejmě se objednam ke gynekoložce, ale momentalne mám menstruaci. Nevíte někdo co by to mohlo byt? Je to normální? Děkuji moc za odpověď.

Reklama

Reakce:

saphire
Kelišová 6375 příspěvků 14.03.18 19:48

Ano tělo se čistí ;) pokud ti nevadí alternativy tak jsem se setkala s ženskou bylinnou napářkou které může pomoci. Tělo je zanesené HA a životní styl, strava atd.
Normální menstruace to není ale na gynekologii pochybuju že to budou aktivně řešit, ale ráda bych se mýlila ;)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama