Reklama

Tmavá menstruace po vysazení HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 18:35
Tmavá menstruace po vysazeni HA

Pěkný den, chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo podobnou zkušenost. V září jsem vysadila HA, menstruace se nedostavila, proběhly vyvolavacky a po 3 měsících jsem ji konečně dostala. Další dvě přišly pravidelně, počet dni běžný. Slabší, ale pravidelně dorazily… avšak tmavě hnědé barvy. Nebo spíše tmavě červená až hnědá barva. Nejdříve jsem si myslela, ze se jedna o starší krev, jelikož jsem 3 měsíce menstruaci neměla. Ale už je to 3.menstruace a opět takhle barva. Samozřejmě se objednam ke gynekoložce, ale momentalne mám menstruaci. Nevíte někdo co by to mohlo byt? Je to normální? Děkuji moc za odpověď.

Reklama

Reakce:

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 14.03.18 19:48

Ano tělo se čistí ;) pokud ti nevadí alternativy tak jsem se setkala s ženskou bylinnou napářkou které může pomoci. Tělo je zanesené HA a životní styl, strava atd.
Normální menstruace to není ale na gynekologii pochybuju že to budou aktivně řešit, ale ráda bych se mýlila ;)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama