Reklama

Tmavé kousky ve stolici kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SKR
Nováček 8 příspěvků 03.10.18 20:34
Tmavé kousky ve stolici kojence

Prosím o radu, mám dvouměsíčního chlapečka, dnes celý den jen brečí, bez kojení vydržel maximálně 2 hoďky a to jsem ho občas držela, aby vytravil, co mi ale trápí víc je, že celý den nekakal, až k večeru a ve stolici měl tmavé až černé kousky místo těch žlutých a sem tam i černé tečky jako mák, nevíte co to může být? Děkuju :)

Reklama

Reakce:

Katjerina
Kecalka 107 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 21:22

@SKR Nejedla jste něco, co se dostalo do mléka co by mohlo způsobit ty kousky a tečky? Vypadá to na menší zácpu. Se občas stává, co se týká kakání, nemusí kakat furt, mám mesíčního chlapečka a občas tam má jak říkám jen naprdíno a stoličku tak jednou denně. Jestli má plenku pokaždé počůranou tak je to v pořádku, stolička být nemusí, dokonce Mudr říkala, že i několik dní, když má dítko růstové období, tak vše vstřebá a vyměšování krom čůrání je minimální.

SKR
Nováček 8 příspěvků 04.10.18 04:26

@Katjerina je fakt , že možná má nějaké růstové období , normálně vydržel i 4 hoďky , teď nevydržel snad ani ty dvě , co se týče toho jídla , měla jsem vajíčka , tak možná proto , děkuji :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >