Tmavé kousky ve stolici kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SKR
Nováček 8 příspěvků 03.10.18 20:34
Tmavé kousky ve stolici kojence

Prosím o radu, mám dvouměsíčního chlapečka, dnes celý den jen brečí, bez kojení vydržel maximálně 2 hoďky a to jsem ho občas držela, aby vytravil, co mi ale trápí víc je, že celý den nekakal, až k večeru a ve stolici měl tmavé až černé kousky místo těch žlutých a sem tam i černé tečky jako mák, nevíte co to může být? Děkuju :)

Reakce:

Katjerina
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 21:22

@SKR Nejedla jste něco, co se dostalo do mléka co by mohlo způsobit ty kousky a tečky? Vypadá to na menší zácpu. Se občas stává, co se týká kakání, nemusí kakat furt, mám mesíčního chlapečka a občas tam má jak říkám jen naprdíno a stoličku tak jednou denně. Jestli má plenku pokaždé počůranou tak je to v pořádku, stolička být nemusí, dokonce Mudr říkala, že i několik dní, když má dítko růstové období, tak vše vstřebá a vyměšování krom čůrání je minimální.

SKR
Nováček 8 příspěvků 04.10.18 04:26

@Katjerina je fakt , že možná má nějaké růstové období , normálně vydržel i 4 hoďky , teď nevydržel snad ani ty dvě , co se týče toho jídla , měla jsem vajíčka , tak možná proto , děkuji :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >