Tmavší tečka na vnitřní straně stydkého pysku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 08:49
Tmavsi tečka na vnitřní straně stydkem pysku

Ahoj, dneska rano jsem pri holení objevila cca 1cm od klitorisu a kousek od ochlupeni takovou tečku, plochou, jak od tecka od pera,, maličký to je, je hnědá, ne tmavě, prostě ale není to růžová sliznice. teorericky i v barvě žíly, ale řecka, ne podlouhla žila. Ale nevim to jistě, jak tam hůř vidim. Na gynde jsem byla před měsícem, pry vsecko v pořádku. Tak nevim.muze tam být jiny pigment? Je to normalni?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hani28
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 11.06.19 08:57

Neni to proste jen piha?

Paoloska
Echt Kelišová 8329 příspěvků 11.06.19 09:02

To víš, že je to normální. Já tam mám takových „pih“ několik. Vlastně to nejsou pihy, ale cévní uzlíky. Občas se ztratí, objeví nové.

hadraplanka
Kecalka 465 příspěvků 11.06.19 09:03

Ano, pihy se dělají i na vulvě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 09:20

Děkuju, holky :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 11:57

A ještě dotaz, nechaly jste si to někdy skouknout na koznim? Je to na ty sliznici, ale to je snad pořád v jejich gesci…nebo jen gynda? Nebo neřešit?!!trochu mě rano vydesily články o vulvarnim melanomu, potažmo rakovine vulvy :mrgreen:

Paoloska
Echt Kelišová 8329 příspěvků 11.06.19 14:42
@Anonymní píše:
A ještě dotaz, nechaly jste si to někdy skouknout na koznim? Je to na ty sliznici, ale to je snad pořád v jejich gesci…nebo jen gynda? Nebo neřešit?!!trochu mě rano vydesily články o vulvarnim melanomu, potažmo rakovine vulvy :mrgreen:

Já to mám potvrzeno od gyndaře i od kožní, že to nic není. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 10:56

Tak jsem byla na koznim…je to pigment..1mm..moc malý na vyhodnocení..A protože nevi, jestli to mám nový nebo x let, tak lepsi vyndat..zejtra jdu na gyndu na odstranění.. :roll:

Paoloska
Echt Kelišová 8329 příspěvků 13.06.19 07:27
@Anonymní píše:
Tak jsem byla na koznim…je to pigment..1mm..moc malý na vyhodnocení..A protože nevi, jestli to mám nový nebo x let, tak lepsi vyndat..zejtra jdu na gyndu na odstranění.. :roll:

No, držím pěsti :hug: Upřímně jsem tímto postupem překvapená. Já mám spoustu pih, stále se mi dělají nové. I na intimních místech. A z to místa, co píšeš…no, au..Tak snad to má opodstatnění :think: Napiš, jak jsi dopadla :kytka: :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 09:55

@Paoloska ahoj,uz to mam za sebou.ty mas asi jen ty cevni uzliky…tohle byl fakt pigment, nevus..kozni rikala radsi pryc, ze u takhle malych se tezko určuje, co to přesně je..a ze se to taky dre pri utirani atd. gyndar mi to ted fiknul, bolela jen injekce..vzal mi dva puntiky nakonec z ty sliznice primo..ale rikal, ze dle nej ok, ze to ženský mivaji..ale ze sicher je sicher…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 10:03

@Paoloska a proc odstranovali pihu tobe? Byla nejak podezrela? Nebo na blbym miste?

Paoloska
Echt Kelišová 8329 příspěvků 13.06.19 10:05
@Anonymní píše:
@Paoloska ahoj,uz to mam za sebou.ty mas asi jen ty cevni uzliky…tohle byl fakt pigment, nevus..kozni rikala radsi pryc, ze u takhle malych se tezko určuje, co to přesně je..a ze se to taky dre pri utirani atd. gyndar mi to ted fiknul, bolela jen injekce..vzal mi dva puntiky nakonec z ty sliznice primo..ale rikal, ze dle nej ok, ze to ženský mivaji..ale ze sicher je sicher…

Tak to je dobře, že už to máš za sebou. Nemám jen uzlíky. Mám tam i několik tmavých plochých pih. Chodím co půl roku na kontrolu. Teď se mi udělala piha v řitním otvoru :roll:. Pár už mi jich po těle odstranili, táta měl melanom, děda na kožní nádor ve čtyřiceti zemřel. Nepodceňuju to. Držím pěsti, ať máš dobrou histolku :mavam:

Paoloska
Echt Kelišová 8329 příspěvků 13.06.19 10:10
@Anonymní píše:
@Paoloska a proc odstranovali pihu tobe? Byla nejak podezrela? Nebo na blbym miste?

Pět velkých pih, tmavých neohraničených na zádech. Tam mám jizvy jako prase. Jednu na vnějším velkém stydkém pysku - podezřelá a teď mě poslali s jednou na boku - dvoubarevná „rozplizlá“. Chodím na scaner do Pardubic. Musím se objednat na tu chíru, už je to víc jak tři měsíce, co mě poslali :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 10:24

@Paoloska diky.taky drzim palce.mne rekl, ze kdyby neco, do 14 dnu se ozve, jinak cajk…tak doufám, ze ok a budu mit klidný leto :roll: a jak jsi prisla na tu v ritnim otvoru, jestli se muzu zeptat? Tim scannerem? Ja chodim jen na dermatoskop..

Paoloska
Echt Kelišová 8329 příspěvků 13.06.19 11:05
@Anonymní píše:
@Paoloska diky.taky drzim palce.mne rekl, ze kdyby neco, do 14 dnu se ozve, jinak cajk…tak doufám, ze ok a budu mit klidný leto :roll: a jak jsi prisla na tu v ritnim otvoru, jestli se muzu zeptat? Tim scannerem? Ja chodim jen na dermatoskop..

Vlastním zkoumáním :D Doktorka ji zkoukla dermatoskopem a prý v pohodě. Ten scanner obsáhne jen viditelná znaménka. Ve vlasech a pod kalhotkama to musí zkontrolovat také dermatoskopem. Jo, před chvílí jsem se konečně objednala na to odstranění. Díky téhle diskusi, nakopla jsi mě :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama