Tmavý koš na miminko, kde sehnat?

479
10.5.21 11:54

Tmavý koš na miminko, kde sehnat?

Ahoj holky, máme hodně atypický byt a proutěný Mojžíšův koš apod. se mi se mi sem prostě nehodí… Na sbazaru jsem našla koš viz foto, ale nemůžu ho za boha najít nikde na netu, neviděly jste nějaký takový podobný? Ráda bych ho koupila nový… Budu moc ráda za tipy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26381
10.5.21 11:57

Není to to spíš vanička od hlubokého kočárku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22795
10.5.21 12:09
@pikola píše:
Není to to spíš vanička od hlubokého kočárku?

to je určitě vanička od hlubokého kočáru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64307
10.5.21 12:15

@Bajina.P tohle je fakt hluboký kočár. Přesně tuto mám.. Gt3 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9084
10.5.21 12:16

Já mám na koši ušitý potah, takže z neho jdou vidět originál snad jen nohy. Stejně ten kos máš tak max do 5-6 měsíců. To, že mi to neladi tip ťop s ostatním vybavenim by mi bylo teda úplně jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26381
10.5.21 12:19

@JancaS84 já ho měla max na 3 měsíce :mrgreen: a stejně v něm skoro nespal. Takže utrácet za designový koš je u mě vyhazování peněz. Já měla z druhé nebo třetí ruky a za stejný peníze jsem ho poslala dál.
To samé nějaké výzdoby postýlky, perřinky a hnízdečka do barvy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
10.5.21 13:30

Neřeš estetiku, řeš funkčnost. Ušetříš si tím dost nervů… Já měla koš od My sweet baby, vydržel do devíti měsíců, nedal se převrhnout, a když mimčo začalo koukat, sundala jsem potahy a měla ho v proutěné košatině. Děcka spokojený, já spokojená. Vozila jsem si je v něm i do koupelny, když jsem se potřebovala vysprchovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1899
10.5.21 14:38

Vůbec by mě nenapadlo pořizovat tento typ věcí podle designu bytu. Spíš bych řešila funkčnost, bezpečnost, kvalitní materiály, ze kterých se neuvolňují nějaké škodlivé látky apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
10.5.21 23:16

Hlavně, že je to krásný i když je to úplně na houno :zed: :zed:
Teda připadá mi to na té fotce spíš jako kočičí záchod bez střechy :lol: než něco na dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat