Reklama

Téměř měsíc zpoždění, špinění a bolestí břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

falko159
Povídálka 32 příspěvků 12.07.18 10:13
Tmer mesic zpozdeni, spineni a bolest bricha

Ahoj devcata,

17.6. jsem mela dostat menstruaci, dodnes ale neprisla. TT jsem si delala nekolikrat minuly mesic, asi naposled kolem 14. bud tam byl neviditelny dich nebo nic. Tak jsem se na to vykaslala. Je fakt, ze menstruace je nepravidelna, tim padem i ovulace. Tak nejak jsem se na to vykaslala, jela na dovównou atd. Nicmene do dneska menstruace nikde, tehotenske priznaky taky asi nemam, teda casto me boli podbrisko, ale to je tl vse. Mela jsem parkrat spineni, jednou v dobe menstruace, to bylo na den a jen na toaletaku, pak spis hustsi vytok, a ted u more na tamponu(ten jsem si dala pred navstevou bazenu. Nikdy tam nebyla cerstva krev, jen hneda a trosicku. Jinak ani tuk. TT si asi udelam, jen nevim, jestli to ma smysl. Stalo se vam neco podobneho?

Reklama

Reakce:

Avu
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 12.07.18 10:17

Jestli jsi dělala test 14.6. naposled a MS jsi měla dostat 17.6., tak na TT tehdy nic být nemuselo. Udělala bych test znova a šla na gyndu, může to být cysta, zánět, hormonální výkyv…

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 12.07.18 10:18

@falko159 já mít měsíc zpoždění a bolesti,tak už jsem na gyndě. Může to být jakýkoliv zánět či něco jiného. A neléčený zánět může způsobit i neplodnost. .

falko159
Povídálka 32 příspěvků 12.07.18 10:25

@Aduš8
Ty bolesti jsou podobne menstruacnim, tak jsem nechtela zbytecne plasit, cekala jsem totiz, ze to komecne dostanu a furt nic.

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 12.07.18 11:11

@falko159 Udělej si nový test, nechápu, že tě to nenapadlo… A bolest podbřišku je těhotenský příznak (mimochodem není to podbříško :roll: ).

falko159
Povídálka 32 příspěvků 12.07.18 11:46

@rozand

Ja se asi bojim vysledku 8o :D tehotna si neprijdu, tak jsem nechtela testovat.

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 12.07.18 11:54

@falko159 :) Zkusila bych ten test, tohle nemá smysl, lepší mít jasno.

Verun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 12.07.18 13:42

:roll: jezisi, udelej si test nebo bez na gyndu

PiškotAdamek
Kecalka 481 příspěvků 12.07.18 15:34

nechci te desit ale zasla bych za dr. ja u prvniho mela v 10tt jen slabeho ducha a ted u druheho uplne negativni a to bylo v 7tt :mrgreen: hlavne pokud nezajdes za dr tak nikdy nebudes vedet co to muze byt jestly tehu nebo zanet atd.

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 12.07.18 16:14

@PiškotAdamek Mně přijde stupidní jít k doktorovi bez toho, abych si doma udělala test :D .

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2476 příspěvků 12.07.18 23:04
@falko159 píše:
17.6. jsem mela dostat menstruaci, dodnes ale neprisla. Stalo se vam neco podobneho?

Ano, sestkrat, ale vzdycky jsem si udelala test a vedela jsem hned, na cem jsem. Treba ani tehotna nejsi a mas co resit s doktorem, tak uz to neoddaluj a testuj. Asi to vedet chces, kdyz zakladas diskuzi…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama