TN.cz - V Ústí ruší dvě ubytovny

1917
31.5.18 08:13

TN.cz- V Ústí ruší dvě ubytovny....

Co si o tom myslíte Vy? Podle mě je to správné… Ještě jak tam všichni citově " mám tři děti.." a kdo jim za to může :D

" http://tn.nova.cz/…ouri-se.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Doe_Jane
31.5.18 08:15

Odpad společnosti :poblion: dobře jim tak

• Citovat
  • Nahlásit
31.5.18 08:26

Těm co makaj město pomůže, ostatní hold budou muset začít makat taky… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
@Doe_Jane píše:
Odpad společnosti :poblion: dobře jim tak

A že ho je!

• Citovat
  • Nahlásit
15533

Ústí by chtělo vyčistit jako celek, je fakt tristní mezi čím tam musí slušní lidé žít. Ta verbež se roztahuje čím dal víc a uz i ve dříve hezkých klidných lokalitách jsou ložiska. A nejhorší je, ze se kvůli tomu stávají byty za rozumnou cenu neprodejne, takže je to trochu past

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
31.5.18 08:31

@rokris
Hlavně v tomto vlákně to vypadá na slušnou úrodu.

Příspěvek upraven 31.05.18 v 08:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
31.5.18 08:32

Já chápu, že pokud si takové lidi stát pěstuje svým benevolentním systémem a oni pak roky žijí z dávek, brigád a drobných nelegálních činnosti a přivedou do toho i děti, že pak opravdu nevědí, jak se o sebe postarat a že je pro ně systém placení za bydlení neznámým zlem.
Možná by stát měl tyto signály vyhodnotit a takto zakrnělým lidem jen necpat peníze, ale nutit je řešit svou situaci, pracovat s nimi. A samozřejmě, pohrozit, že kdo nebude spolupracovat, tak může skončit na ulici, děti v klokánku.

A 11tis za 1+1 v Ústí je čirá zlodějina, to ať se na mě nikdo nezlobí, ale za stejný nájem se dá bydlet i v Praze v obdobně velkém bytě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
31.5.18 08:34
@Helileli píše:
Já chápu, že pokud si takové lidi stát pěstuje svým benevolentním systémem a oni pak roky žijí z dávek, brigád a drobných nelegálních činnosti a přivedou do toho i děti, že pak opravdu nevědí, jak se o sebe postarat a že je pro ně systém placení za bydlení neznámým zlem.
Možná by stát měl tyto signály vyhodnotit a takto zakrnělým lidem jen necpat peníze, ale nutit je řešit svou situaci, pracovat s nimi. A samozřejmě, pohrozit, že kdo nebude spolupracovat, tak může skončit na ulici, děti v klokánku.A 11tis za 1+1 v Ústí je čirá zlodějina, to ať se na mě nikdo nezlobí, ale za stejný nájem se dá bydlet i v Praze v obdobně velkém bytě.

Ta částka mě taky zarazila.

• Citovat
  • Nahlásit
5471
31.5.18 08:39

A potom se rozeběhnou tam, kde ještě dávají a zničí jinou lokalitu a pak zase dál a dál a dál. Nejlépe by to bylo zavést plošně :cert:

A jak se ta jedna vztekala, že hledá - a já tupka naivní ji v duchu doplnila „práci?“ :zed: Ne, nové bydlení a kam půjde :zed: Práce ji ani nenapadla. A zástupce města v té reportáži uvedl, že u těch, kteří jsou zaměstnání, udělají výjimku.

V době kdy fabriky berou všechno, co dýchá a má 2 ruce a nohy, i nekvalifikované, by bylo jednoduché většinu tohoto odstřihnout z dávek. Tady máš umístěnku, nebereš, odejímáme dávky, další.

Pro toto bych zavedla kontejnerové „bydlení“ daleko za městy, průmyslovými zónami, kde už je půda bezcenná. Tak aby to nemohli zničit. A v tom vývařovnu, nebo jim dávat základní suroviny, ale to by se jim zase museli platit energie. Takže jim dovézt várnici těstovin by bylo jednodušší. A i toto bydlení a jídlo by museli společnosti splatit, třeba tím, že by třídili odpad (ještě je dost nevytříděného odpadu), měli by normu (ve fabrikách běžné), až by splnili, dostali by najíst.

A děcka? Stejně z nich vyroste to, co rodiče. Geny klackem neutlučeš. V pubertě zaslechnou volání rodu a krve a je to tu. A i ve svém etniku přece mají ty „chytřejší“ - dělají asistenty pedagoga, asistenty prevence kriminality, vedou muzea romské „kultury“…Nu, tak tyhle bych poslala učit tyto děti :nevim: Pro ně by to bylo dostačující, a pokud by se tam vyskytlo náhodou nějaké nadané, tak by se dalo snadno podchytit.

Ale to zatím (ZATÍM) neklapne, protože máme befel od EU je tady milovat a hýčkat, aby se nerozlezli k nim a nezničili jim jejich systémy a čisťounká města. Tak to alespoň bylo. Teď si to dobrovolně ničí jiným typem ekonomádů, a za chvíli nám budou ty naše miláčky závidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
31.5.18 08:52

Jako.. musím začít jako obvykle, že nejsem rasista a mám kamarády romy ale pracují.. Ale tohle :D právě proto mě to docela pobavilo, jelikož jak všichni začali " já mám 3 děti další na cestě, práci nemám a chtějí nám vzít bydlení a ještě zaplatit poslední měsíc, kdy tady budeme :D pak nemám na další nájem :D O jen dávky dávky dávky :D Tam to bude ještě asi maras.. Nebudou se chtít vystěhovat.. A taky, kdo by si je nakvartýroval do bytu dobrovolně, jak nemají stálý příjem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14207
31.5.18 08:58
@Andrea.Tom píše:
Jako.. musím začít jako obvykle, že nejsem rasista a mám kamarády romy ale pracují.. Ale tohle :D právě proto mě to docela pobavilo, jelikož jak všichni začali " já mám 3 děti další na cestě, práci nemám a chtějí nám vzít bydlení a ještě zaplatit poslední měsíc, kdy tady budeme :D pak nemám na další nájem :D O jen dávky dávky dávky :D Tam to bude ještě asi maras.. Nebudou se chtít vystěhovat.. A taky, kdo by si je nakvartýroval do bytu dobrovolně, jak nemají stálý příjem :D

stát si je ale naučil na dávky, dávky dávky :nevim: umožnil jim to a teď jim tu možnost seberou :nevim: to je hnus. nehledě na to kolik lidí z politiky rejžuje na soc. bydlení a napařuje právě temhle lidem takový palby za najmy, pže vědí, že sociálka to zaplatí :nevim: vždyť jim se to, že nedělaj hodí do krámu. Nebuďte naivní lidi proboha. Tohle je kalkul jako prase :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14207
31.5.18 09:00

A říct o komkoliv, že je to odpad :lol: to je spíš ten, kdo tohle vypustí :nevim: :palec: kdo jste, že určujete kdo je a není odpad, podle čeho? Člověk je člověk, že vám se nelíbí jak žije je váš problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
31.5.18 09:13

Tak kdo může, měl by se živit prací. Že si je stát naučil na dávky? Kdo chce, tak se naučí. Někdo dře za 2-3, aby se nepřiživoval.

• Citovat
  • Nahlásit
14207
31.5.18 09:29
@rokris píše:
Tak kdo může, měl by se živit prací. Že si je stát naučil na dávky? Kdo chce, tak se naučí. Někdo dře za 2-3, aby se nepřiživoval.

ale oni tak žijou po generace, u nich je normální zažitej model prostě nedělat :nevim: vyrůstaj v tom. Jsou uplně jiná nátura. A ještě ostatníma nenávidění, jak kdyby to byla závist, ženěkdo se nadře a oni to maj zadarmiko. Přitom to tak umožnil stát, tak má jít hněv na stát :nevim: tohle asi nemá cenu, prostě se neztotožňuju s názorem většiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
31.5.18 09:29
@malá_holka píše:
A říct o komkoliv, že je to odpad :lol: to je spíš ten, kdo tohle vypustí :nevim: :palec: kdo jste, že určujete kdo je a není odpad, podle čeho? Člověk je člověk, že vám se nelíbí jak žije je váš problém.

to slyšíš poprvé tu frázi? tak zagoogluj, uvidíš v jakých případech se používá… a klidně si ty lidi vezmi domů, koneckonců aspoň budeš mít konečně nějaké reálné přátele :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama