To je nějaký nový sport?

71
4.3.21 13:29

To je nějaký nový sport?

To se vážně někdo baví tím, že když nabízím oblečení a hračky po dětech, tak se mi jiná maminka ozve, já to vše fotím jak debil, popisuji vady, pak se dohodneme na množství i ceně, já to zabalím, vyfotím připravené k odeslání nebo osobnímu předání a v tu chvíli veškerá komunikace ze strany zájemkyně končí a nakonec nemá ani slušnost mi napsat, že zájem už nemá, ale jednoduše mne zablokuje? A nebo čtrnáct dní slibuje, že si prohlídne fotky, ale že zrovna teď na to z jakéhokoliv důvodu nemá čas, třebaže o zboží má údajně děsně velký zájem? Kdyby se mi to stalo s maminkami jednou, dvakrát, ale šestkrát? :cert: :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5075
4.3.21 13:35

Vítej v ČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68657
4.3.21 13:36
@kimovnik píše:
To se vážně někdo baví tím, že když nabízím oblečení a hračky po dětech, tak se mi jiná maminka ozve, já to vše fotím jak debil, popisuji vady, pak se dohodneme na množství i ceně, já to zabalím, vyfotím připravené k odeslání nebo osobnímu předání a v tu chvíli veškerá komunikace ze strany zájemkyně končí a nakonec nemá ani slušnost mi napsat, že zájem už nemá, ale jednoduše mne zablokuje? A nebo čtrnáct dní slibuje, že si prohlídne fotky, ale že zrovna teď na to z jakéhokoliv důvodu nemá čas, třebaže o zboží má údajně děsně velký zájem? Kdyby se mi to stalo s maminkami jednou, dvakrát, ale šestkrát? :cert: :cert: :cert:

no tak bal až když máš peníze na účtu. pak si tě blokovat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
4.3.21 13:44

Mě baví když někdo napíše cena dohodou, minule jsem od paní chtěla koupit použití prádelni koš, prý cena dohodou a paní trvala na 500,– Kč tak jsem jí řekla že ani omylem, že nový mám za lepší peníze, paní byla naštvaná a začala mě urážet. Nebo jsem chtěla na stránkách swapu pár věcí a pokaždé mi řekli, že za použité věci chtějí přesný druh a počet prášku, přesnídávky, aviváže apod. Třeba paní chtěla vyměnit za pytel dětského oblečení, ani jednotlivé kusy nenafotila, neřekla mi jak je pytel velký nebo jaký má objem chtěla značku a gramáž prášku za 700,– Kč, to si raději vyberu jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
4.3.21 13:44

Já jsem takhle jednou prodávala velkou IKEA tašku plnou dětského oblečení. Pán mi napsal který den si proto dojede i hodinu, tak jsem to měla nachystané, čekala a nikdo se neukázal. A takhle mi to pak udělal ještě 2× :lol:… Prostě nepochopíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53169
4.3.21 13:51

Proto nic po deckach neprodavam.
Veci vozime na charitu. Hezke hracky si vezmu do druziny. Tricka a obleceni rozstriham na tvoreni.
Zbytek vyhodim. A mam klid. Nemusim se rozcilovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1065
4.3.21 14:03

Tak dokud ti nepřijdou peníze na účet a její adresa, proč to balíš? To úplně miluju, takové ty doráželky, dvacetkrát si napsat o adresu. :zed: Ne každý má 24 hodin na to, aby seděl u zpráv. Já třeba ve chvilkách něco najdu, pak třeba večer odepíšu. A některé z toho můžou dostat psotník. Ano, pak je samozřejmě plno podivínů, co naslibují modré z nebe a už se nikdy neozvou, ale to tak je. Obvykle o nic nejde. Jestli prodáváš pár oblečků, ber to taky jako sport. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1186
4.3.21 14:04

Oblečení po dceři vyperu, dám do pytle a daruji. Všude mraky hader, fakt nemám čas to fotit a někde posílat. Udělej to také tak a máš klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
4.3.21 14:07

Já to ve třech posledních případech balila ve chvíli, kdy dotyčná napsala, že si pro to přijede. No a stejně houby s octem. Potřebovala jsem se toho co nejdříve zbavit, jelikož mi to zabírá místo na půdě, ale nejspíš se taky nas… a skončí to v kontejneru. I když je mi toho líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3400
4.3.21 14:07
@Kelsey píše:
Proto nic po deckach neprodavam.
Veci vozime na charitu. Hezke hracky si vezmu do druziny. Tricka a obleceni rozstriham na tvoreni.
Zbytek vyhodim. A mam klid. Nemusim se rozcilovat.

já ty horší používám na hadry nebo na mytí oken, něco porozdám, něco i prodávám, ale když vidím, že to nemá odbyt, tak to taky někam odnesu, na jaře jsem z pár věcí udělala roušky, hračky se mi tu hromadí :-)

už přes rok se dokopávám k tomu, že prodám vajíčko po dětech, ale jsem líná to nafotit, tak leží u mámy ve sklepě :-)
Nedávno jsem prodala postýlku i s matrací za 300, jen aby se mi to neválelo doma…

Mě se tyto věci nestávají moc často, ale už jsem taky několikrát něco přichystala, čekala s věcí na domluvený čas a nikdo nenapsal, nezavolal a pak na moji sms jen v lepším případě napsali, že se jim to nehodí, v horším případě totální ignorace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
4.3.21 14:08

@prejeta_zaba dík,jdu si zasportovat😂 😜 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68657
4.3.21 14:17
@prejeta_zaba píše:
Tak dokud ti nepřijdou peníze na účet a její adresa, proč to balíš? To úplně miluju, takové ty doráželky, dvacetkrát si napsat o adresu. :zed: Ne každý má 24 hodin na to, aby seděl u zpráv. Já třeba ve chvilkách něco najdu, pak třeba večer odepíšu. A některé z toho můžou dostat psotník. Ano, pak je samozřejmě plno podivínů, co naslibují modré z nebe a už se nikdy neozvou, ale to tak je. Obvykle o nic nejde. Jestli prodáváš pár oblečků, ber to taky jako sport. ;)

Jo, máš rech, to, ž lidi neodepisujou mi absolutně neturuje. Prostě nemaj čas. V ideálním světe by bylo fajn napsa: nemám zájem… Ale tydle ty dorážečky, kde odepíšu na inzerát, zda je něco volného, ona npíše v mžiku, že jo. A pokud do odpoledne neodepíšu, tak hned jestli si to tedy vezmu…
Je třeba vycházet s reality. U věcí za pár desetikorun a nižší stovky rovnou píšu, že nic neměřím, nefotím a že případně možné osobní předání v méstě mého bydliště, at se přijdou podívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16262
4.3.21 14:20

Měla jsem teď velký vyprodej věci po klukovi, prodalo se vše bez problémů a bez keců. Většina věcí šla přes market place. A většina za vic jak polovic z ceny. Možná proto o to smlouvači neměli zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25707
4.3.21 14:29

Ty jo, tak tohle se mi ještě nestalo a to už prodávám věci a hračky téměř dvanáct let. Lidé jsou různí, s tím nic neuděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
4.3.21 15:03
@PeBa12 píše:
Já jsem takhle jednou prodávala velkou IKEA tašku plnou dětského oblečení. Pán mi napsal který den si proto dojede i hodinu, tak jsem to měla nachystané, čekala a nikdo se neukázal. A takhle mi to pak udělal ještě 2× :lol:… Prostě nepochopíš…

Ne, nepochopíš…
Manžel takhle prodával velice výhodně moje staré kolo. Slečna, která se ozvala, nejdřív pořád neměla čas si pro něj, odkládalo se to asi 3×, pak že tedy pošle svého přítele, ten též nedorazil, pak po manželovi chtěla, jestli by jí to kolo nedovezl k ní domů, že mu dá na benzín… :lol: Když to odmítl, tak začala být sprostá a nějakou chvíli vypisovala vulgární sms… :mrgreen: Ne, to člověk nepochopí, kde se tohle bere..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat