To jsem nevěděla, že jsi tak zoufalá!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 18:40
"To jsem nevěděla, že jsi tak zoufalá!"

Našla jsem si kluka na seznamce, ostatně jako kdysi (7 let zpět), a mezi tím ještě jedno krátké chození, když nepočítám úlety, je to v mém životě druhý vztah a všechno začalo přes internet. Neprošly žádnou zdlouhavou selekcí, prostě jsem viděla fajn inzerát, na fotce hezkýho kluka, odpověděla jsem a zjistili jsme, že si máme navzájem co dál a pak se to rozvíjelo. Tenhle kluk je fajn a charakterní, ten předešlý taky, slušní lidé.
Po delší době jsem se teď viděly s jednou kamarádkou, trochu jsme pily, já jí řekla o nové známosti a z ní po chvilce vypadla věta z titulku. Že se mi diví, že si vždycky myslela, že jsem taková nezávislá a že nevěděla, že jsem tak moc chtěla vztah, že jsem si nedokázala počkat. No, v rámci mezí jsem jí vyčinila, že co je jí do toho, že na tom nic není…ale stejnak to ve mně sedí, že jsem asi divná. Jsem? Nemyslím si, že bych nedokázala být sama, šlo mi to třebas i tři roky, ale prostě když jsem cítila, že už mi to leze na mozek a nikde nikdo v okolí, tak jsem si našla cestu…i tak jsem asi podivná.
Měl jste to někdo taky někdy tak?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dafné
Závislačka 3854 příspěvků 16.10.18 18:45

Jsi uplně normální. Každý kolem sebe nemá kupu zajímavých nezadaných kluků, takže vůbec není divné se rozhlídnout jinde, třeba na internetu. Kamarádka je divná, že ti nepřeje štěstí. A štěstí samo nepřijde, většinou se mu musí jít naproti..

Takže klíííd, užívej si nového přítele a kámoška ať si říká co chce…

Celeste97
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 16.10.18 18:45

hele v klidu :) já jsem sama teprve 3 měsíce, s dcerou, a už je mi hodně smutno, nemám si s kým popovídat..na seznamce jsem taky :lol: našla sem tam otce dcery, a už i pár rande sem měla :) ale nedopadlo to no..

Detsa
Extra třída :D 10934 příspěvků 16.10.18 18:46

Mně tedy na tom nepřijde nic zoufalého na tom, že si někdo hledá a najde vztah. Taky jsem hledal. Je to lidské a hledá to nakonec většina z nás. Spíš mě překvapuje taková reakce tvé kamarádky. Ona sama je svobodná předpokládám tedy? Ono to taky mohlo být trochu ze závisti od ní :kytka:, a nebo se bojí, že tě ztratí. Nevím, jak moc k sobě máte blízko.

Divná určitě nejsi. Já bych to videl v pravý opak  :kytka:

Příspěvek upraven 16.10.18 v 18:49

Paola21
Závislačka 3518 příspěvků 16.10.18 18:48

Nevidím na tom nic zvláštního, taky jsem si našla manžela přes seznamku na netu. Podle mě je jedno, kde se seznámíš, hlavně že to klapne.

Bubla_Bučková
Závislačka 3782 příspěvků 16.10.18 18:51

Není to zoufale ani trochu, zvlášť když to vyšlo :zed: Co ona.. Koho má a jaký vztah.. Občas i bff hooodne překvapí.

MartinaIrena
Extra třída :D 10211 příspěvků 16.10.18 18:51

Závist?

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 16.10.18 19:02

Na seznamce jsou jen zoufalci a zoufalky. To se jako nedokážeš seznámit v reálu?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16391 příspěvků 16.10.18 19:05

Zoufalá nejsi :kytka: Ale tvá kamarádka se mi zdá nepřející a závistivá :think:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16391 příspěvků 16.10.18 19:06
@TrueIsFalse píše:
Na seznamce jsou jen zoufalci a zoufalky. To se jako nedokážeš seznámit v reálu?

dej se do kupy s tou její kámoškou - budete si rozumět :jazyk:

tulipán
Závislačka 3152 příspěvků 16.10.18 19:07

Mam kamosku, ktera je krasna, vzdelana, uspesna a druheho manzela si nasla na seznamce. Maji dve deti.:palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 19:07
@TrueIsFalse píše:

Seznámit se dokážu, ale nikdy mi z takových známostí nevyšlo nic víc, ne přátelství s výhodou (v jeho pojetí) anebo úlet.
Asi jsem divná a taky zoufalka a ti kluci taky, když hledali na internetu.

Detsa
Extra třída :D 10934 příspěvků 16.10.18 19:09
@pe-terka píše:
dej se do kupy s tou její kámoškou - budete si rozumět :jazyk:
:palec: :mrgreen:

EvulinkaH
Kecalka 354 příspěvků 16.10.18 19:10

My jsme se s manželem taky seznámili na seznamce a jsme spolu pes 11 let. A jako zoufalce bych neoznačila ani jednoho z nás-jen jsme se točili v kruhu stejných známých, kde jsme nenašli, takže jsme rozšiřovali obzory.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 19:13

Já vlastně nejsem žádný internetový závislák, sociální sítě mám jen kvůli svému okolí a nikdy jsem neabsolvovala propsané večery nebo řadu setkání, aby se pravděpodobnost na úspěch zvášila…spíš jsem byla třeba už relativně dlouho sama a začala jsem dělat blbosti, nemít mantinely v různých směrech, dokud mi nedošlo, že mi vlastně schází už někdo, ke komu bych se mohla vracet - tak jsem prostě namátkou dva tři večery strávila na seznamce, setkání měla jedno dvě a vyloupli se z toho dotyční…ale asi možná řeším blbosti,mám být ráda, že to jde aspoň nějak, mám kamarádky, které jsou opravdu dlouho samy a nemůžou najít anebo jsou dlouho ve podivném vztahu a nedokážou odejít…v těch mých vztazích občas něco dřelo/dře, ale není to nic dramatického, jsem hodně opatrná na respekt a toleranci ve vztahu a když ho mám,nemám pocit žádný svázanosti, jen to žiju.. a miluju. Jo, možná mi ta holčina závidí.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >