To ma clovek jako umrit kdyz nechce test?

850
8.7.21 13:02

To ma clovek jako umrit kdyz nechce test?

Mam uz asi tyden teplotu a bolesti v krku, nejspis angina, jdu tedy k doktoru a pry me bez testu neosetri a ani leky nevyda tak jsem pekne nastvana, jak se v teto situaci branit? Potrebuji nutne antibiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1662
8.7.21 13:03

Je takovej problém se otestovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2339
8.7.21 13:04

Nech se testovat… Dr se taky nějak musi chránit to je normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
8.7.21 13:06

A test nechceš proč? Co ti to udělá? Je to pár vteřin a pak budeš mit ty svoje nutný antibiotika. Anebo taky můžeš mít ten covid, že…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15080
8.7.21 13:07

@quanavera tak se nech otestovat a je to. Nová delta mutace má prý jako příznak teploty a bolesti v krku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
8.7.21 13:07
@Nicole 1234 píše:
Je takovej problém se otestovat?

Ne nebudu se testovat, nejsem zadnej pokusnej kralik. A hledam zpusoby jak dostat leky bez testu tak piste jen k veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20156
8.7.21 13:10
@quanavera píše:
Ne nebudu se testovat, nejsem zadnej pokusnej kralik. A hledam zpusoby jak dostat leky bez testu tak piste jen k veci.

Tak asi budeš muset volit nějaké volně prodejné léky nebo homeopatika. Případně bych zkusila lichořeřišnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 13:10
@quanavera píše:
Mam uz asi tyden teplotu a bolesti v krku, nejspis angina, jdu tedy k doktoru a pry me bez testu neosetri a ani leky nevyda tak jsem pekne nastvana, jak se v teto situaci branit? Potrebuji nutne antibiotika.

Taky nechápu. Raději ani k doktorovi nechodím, protože stačí říct, že mám rýmu a hned by mě poslal na test. Byla jsem jednou a dík, znovu nejdu.

• Citovat
  • Nahlásit
320
8.7.21 13:12

I kdyby nebyl žádnej covid, tak předepsání antibiotik bude předcházet TEST CRP nebo jiné TESTY. Jsou totiž i jiné virózy, než covid. Ale zkusila bych napsat té uživatelce, co se jí doma válí prošlá antibiotika, jestli by je neprodala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
8.7.21 13:12
@quanavera píše:

A jaký přesně test ti vadí? Ten na Covid? Nebo i CRP test ti dělá problém? Protože antibiotika ti bez něj nikdo nepředepíše. To ti nějak vadí testy obecně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
935
8.7.21 13:13
@quanavera píše:

Pokud se nechceš testovat, tak nefrflej… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
8.7.21 13:14

Ještě „chápu,“ když někdo mluví o pokusném králíkovi u očkování, ale u testování???
8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17182
8.7.21 13:14

@quanavera jako teplota a bolest v krku. Nemusi byt nutne na antibiotika.. Muzes mit virozu.. To by ti antibiotika byla na houby.. To ze chce doktorka test, je sice jako fakt padly na hlavu.. Ale aspon ordinuje a chce tě vidět. U nas se detska doktorka stiti pacientu a ordinuje po telefonu. Otestuj se, doktroka te vysteri, zhodnoti, jestli je to na antibiotika nebo ne.. Jako ono kdybys mela covid a mit ho klidne muzes, tak bys prece sama uznala, ze bys nemela chodit nikam do cekarny mezi lidi. Ja kdybych mela boleni v krku a tyden teplotu. Tak Prvni co, tak si doma strcim aspon tu tycinku do nosu. Abych mela klidny svedomi, ze aspon tak jsem se otestovala a nebudu vedome nekde neco sirit..
Jinak jedina rada, je zmenit doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
8.7.21 13:16
@quanavera píše:

Tvl :D oni fakt takoví lidi existujou! Vypal na test a pak něco chtěj!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1959
8.7.21 13:16

To je mazec. Ja tam minule volala, ze mam teplotu a doktorka rekla at normalne prijdu. Prohlidla me, objednala na testy a ja jela rovnou tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat