Nesouměrná postava

Anonymní
21.11.19 01:35

To mam fakt pneu?

Ahoj, prosim anononym nebo smazat
Mam 178cm a 63kg, nohy, ruce hubene, padaji mi kozacky, z rukou naramky, hodinky utahuji ma posledni dirku, ale proste v konfekci se nenasoupu do dzinu, kalhot pod velikost 42 :( prijde mi ze jsem proste silene tlusta, mam velke prsa, jim podla low carb diet, snidane, presnidacku, obed svacinu, veceri, mam od dietologa jidelničky, pres tyden litam po place v hospode, o vikendu s pritelem fitko nebo ruzne cvicici staze, kdyz me predpadne mlsna tak hresim vysokoprocenti cokoladou, max ctverecek, obcas si cucnu coly.. pripadam si silene nepraporcni.. hubene nohy, ruce, utly pas - a k tomu bricho a trosku podbradek..
Vsechny vysetreni jsou v norme :,( zadne prasky neberu, denne vypiju tak 2,5l tekutin. Nekdo kdo je na tom jako ja? Nejake cviky na bricho i na doma? S lalukem jsem smirena, ze pujdu pod nuz, ale plastiku bricha uplne nechci…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16983
21.11.19 02:42

By me docela zajimala fotka. Ja merim a vazim na chlup stejne a do 42 bych se vlezla snad 2×. 8o
Ja bych teda litani po place v hospode jako pohyb zrovna nepocitala. :think: Jestli mas od dietologa jidelnicky, tak urcite znas makra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7229
21.11.19 07:33

Ty jo, to nechapu. Ja mam pouze 158cm, vazim 71 kilo, prsa mam obri, ale co se tyka pasu, tak se vetsinou vejdu do 40, vyjimecne 42.
Hele nemas to naopak ze stresu, jak porad cvicis? Ono nekdy je naopak nejlepsi klid, spanek a neprehanet to zas tolik se cvicenim, on ten brisni tuk muze byt i ze stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36450
21.11.19 07:37

Mužský typ ukládání tuku, kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
21.11.19 09:05

Moje hubena, zhruba stejně vysoká kamarádka, také nosí velikost kalhot 42. Šly jsme spolu nakupovat a já ji nevěřila. Pak jsem zjistila, že má široce posazene kycelni klouby a celkově širší pánev. Takže ač z ní doslova lezou kosti a nemá na sobě ani o gram tuku navíc, do menší velikosti se prostě nenasouka. Nemáš podobnou postavu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat