To mu nemůžou na tinitus pomoct jinak než antidepresivy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 18:15
To mu nemůžou pomoct jinak?

Ahoj.Dnes jsem byla u psychiatra pro recept a kontrola. Mám úzkosti atd.Byl tam kluk. Šel dovnitř a nezavřel tak jsem vyslechla, že prosil doktorku, aby mu napsala nějaké prášky. Že má tinitus ( snad dobře píšu) tedy pískání nebo šumění v uších. Bylo vidět, že ho to trápí, že antidepresiva potřebuje. Bylo mu 19 let! Celou dobu jsem pak na to myslela ještě doma.To mu přece musí nějak lékaři na orl pomoct, ne? on do sebe musí cpát antidepresiva v 19 letech! :( Když si představím, že by to byl můj syn :( Jen tak jsem se vypsala no :?

Reakce:
BaMaK
Závislačka 2943 příspěvků 35 inzerátů 18.12.18 18:21

Ne vždycky jde tinitus léčit a vyléčit. Pak opravdu nezbývá nic jiného než to řešit Antidepresivy.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 18.12.18 18:22

Někdy se příčina nenajde. Každopádně vyšetření na orl atd chodí na infuze, berou léky, ale nemusí to pomoci

terien
Echt Kelišová 8991 příspěvků 18.12.18 18:22

Já mám pocit že určité formy téhle nemoci právě léčit nejdou. Ti co tím trpí mnohdy spáchají sebevraždu nebo se fakt z toho zblázní, takže jestli mu pomůžou antidepresiva, tak může být ještě rád.

ka2ka
Extra třída :D 13472 příspěvků 18.12.18 18:38

pokaždý vyléčit nejde a upřímně nebylo ti trapný poslouchat cizí problémy, být tebou tak taktně zavřu dveře

Macik.S
Kecalka 332 příspěvků 18.12.18 18:50

Mám tinitus, už 3 roky. Léčit to nejde, byla jsem na Orl, na magnetické rezonanci - vše v pořádku. Neberu ani žádné léky, nic. Někdy je to fakt na palici, kort když jsem byla těhotná a pořád zvracela, myslela jsem že mi praskne hlava.. Ale netušila jsem, že lidi kvůli tomu berou antidepresiva, ale chápu to, naprosto..

Lenka_Hal
Kelišová 6295 příspěvků 18.12.18 18:51

Tak ja od doktoru slysela, ze zrovna tohle byva velky problem vyresit, vetsinou to nejde a ze to umi trapit vic, nez si my bez tohoto problemu umime predstavit.

GabinkaCh
Závislačka 3018 příspěvků 18.12.18 18:59
@ka2ka píše:
pokaždý vyléčit nejde a upřímně nebylo ti trapný poslouchat cizí problémy, být tebou tak taktně zavřu dveře

Prosím tě ty jsi zas příjemná :roll:

GabinkaCh
Závislačka 3018 příspěvků 18.12.18 19:00
@ka2ka píše:
pokaždý vyléčit nejde a upřímně nebylo ti trapný poslouchat cizí problémy, být tebou tak taktně zavřu dveře

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64153 příspěvků 3 inzeráty 18.12.18 19:59
@GabinkaCh píše:

Ale ma pravdu…

NInaL.
Kecalka 158 příspěvků 18.12.18 20:29

Znama to ma a uz zkusila vse :( pritom mlada holka :( hledali ji i nador na mozku, ruzne vsechno zkoumali v uchu, ruzne kyslikove terapie a tak. Rada se pry prochazi rusnym mestem, protoze to pak aspon neslysi. Je to silene!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >