To musí každý muž podvádět, přestože doma sex je?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.4.22 20:52

To musí každý muž podvádět, přestože doma sex je?

Ahoj, otevírám vínko a zakládám tuto diskusi. S manželem jsme 11 let. Máme syna, kterému je 7. Manžel je slušný, pracovitý muž, milující otec, syn ho skutečně miluje. Je o 7 let starší než já. Co vím, tak v předešlých vztazích byl věrný. Náš vztah je takový průměr. Občas super, občas ponorka. Momentálně jsme měli půl roku menší krizi. Bylo to spíše z mé strany, jelikož manžel si jel svoje a čas s námi trávil minimálně. Zhruba měsíc se snaží opravdu extrémně. Poznal na mě, že jsem uzavřená a poprvé v životě jsem viděla, že se snaží náš vztah napravit. Zaplatil i drahou dovolenou na léto, což by předtím neudělal, vypere, když má volno, vyndá myčku, vyzvedne sám syna. Přišlo mi to divné, přesto mě to velmi potěšilo a říkala si, že mě asi pořád miluje. Asi 14 dní ale mám divný pocit, že není vše jak se zdá. V noci mu několikrát pípla zpráva a mě to přišlo divné. Dnes jsem seděla v obýváku, manžel na zahradě a automaticky jsem hrábla po jeho mobilu. Našla jsem šokující zprávy. Před zhruba tím měsícem potkal ženu, se kterou měl ještě za svobodna sexuální poměr. Domlouvali se po zprávách na kávičce, že přijede. Nebyly to jen řeči. Před týdnem se s ní skutečně sešel, když jsem byla v práci a syn ve škole a podle zpráv s ní spal. Ona je svobodná. Píše mu, že se jí to líbilo a jemu prý také. Nabízí mu opakování a on že někdy určitě. A já tu teď sedím a asi jsem možná z toho v šoku, ale momentálně necítím nic. Nevím ani, jestli ho miluji. Vím, že se rozvádět nechci. Kvůli baráku, dítěti a penězům. Hlídání nemám žádné, takže si momentálně neumím představit, že jsem samoživitelka, i když finančně vydělám nadprůměr, tak prostě nechci jít ze svých výdajů dolů. Do mého manžela by to nikdo nikdy neřekl, ani já sama ne. Ztratila jsem iluze u všech chlapů. A prostě začínám žít v domnění, že každý muž podvádí. Já moc vážných vztahů neměla, můj první byl 18, který trval 2roky. Přesto jsem předtím sexuální partnery měla, něco zažila a v manželství byla věrná, přestože jsem měla několik pokušení a proběhlo i vzájemné přeskočení jiskry. Zkrátka mi nevěra za to nestála. Sex doma máme často, takže, nechápu to. Já bych mohla klidně i obden, manželovi to stačí 2 x týdně. Nejsem žádná šedá myš, jsem velmi atraktivní štíhlá, vím, že sama bych dlouho nebyla, i manžel mi často lichotí. Přesto zahnul a zahne nejspíš znova. Nemám v plánu mu to říkat. Cítila bych se poníženě, že jsem mu vlezla do telefonu. Spíš jsem ze všeho zklamaná a nechápu, proč muži musí souložit i bokem. I má první láska mě podvedla, také by to do něj tenkrát nikdo neřekl. Budu ráda, když si se mnou popíšete a napíšete své názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
389
30.4.22 21:01

Musí, nechci se opakovat, ale musim. Dříve či později nastane okoukanost. Hlavně u samců, ale i u samic někdy.

"Coolidgeův efekt
Skočit na navigaci
Skočit na vyhledávání

Coolidgeův efekt představuje v biologii a psychologii jev projevující se u savců, kdy samci (a do určité míry i samice) projevují obnovený vyšší zájem k novým sexuálním partnerům,[1][2][3][4] dokonce i s riskováním ztráty sexuálních aktivit se stávajícím - stále dostupným partnerem. Evoluční výhoda takového chování spočívá v možnosti samce oplodnit více samic.[5] "

https://cs.wikipedia.org/…C5%AFv_efekt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
30.4.22 21:06

Když… Ne každýmu jde jen o sex. U chlapů je to dost o egu. Stačí, aby někdo druhý projevil zájem, okouzlení a už to jede. Nebo „dá“ to, co ten původní ne - třeba nekritický obdiv, více péče atd. atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Ladik22 píše:
Musí, nechci se opakovat, ale musim. Dříve či později nastane okoukanost. Hlavně u samců, ale i u samic někdy.

"Coolidgeův efekt
Skočit na navigaci
Skočit na vyhledávání

Coolidgeův efekt představuje v biologii a psychologii jev projevující se u savců, kdy samci (a do určité míry i samice) projevují obnovený vyšší zájem k novým sexuálním partnerům,[1][2][3][4] dokonce i s riskováním ztráty sexuálních aktivit se stávajícím - stále dostupným partnerem. Evoluční výhoda takového chování spočívá v možnosti samce oplodnit více samic.[5] "

https://cs.wikipedia.org/…C5%AFv_efekt

To je smutné, i když asi pravdivé. Takže nezbývá smířit se se zjištěním, že zkrátka každý muž časem, jakmile má příležitost zahne?

• Citovat
  • Nahlásit
389

Jasně, jsou chlapi co nepodvádí, podle mě z nouze cnost nebo je moc nebere sex… nebo jsou už hodně staří a nemocní :nevim: :dance:

Případně když jsou stále ještě zamilovaní. Ale to časem vyprc(h)á.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.22 21:12
@Anonymní píše:
Ahoj, otevírám vínko a zakládám tuto diskusi. S manželem jsme 11 let. Máme syna, kterému je 7. Manžel je slušný, pracovitý muž, milující otec, syn ho skutečně miluje. Je o 7 let starší než já. Co vím, tak v předešlých vztazích byl věrný. Náš vztah je takový průměr. Občas super, občas ponorka. Momentálně jsme měli půl roku menší krizi. Bylo to spíše z mé strany, jelikož manžel si jel svoje a čas s námi trávil minimálně. Zhruba měsíc se snaží opravdu extrémně. Poznal na mě, že jsem uzavřená a poprvé v životě jsem viděla, že se snaží náš vztah napravit. Zaplatil i drahou dovolenou na léto, což by předtím neudělal, vypere, když má volno, vyndá myčku, vyzvedne sám syna. Přišlo mi to divné, přesto mě to velmi potěšilo a říkala si, že mě asi pořád miluje. Asi 14 dní ale mám divný pocit, že není vše jak se zdá. V noci mu několikrát pípla zpráva a mě to přišlo divné. Dnes jsem seděla v obýváku, manžel na zahradě a automaticky jsem hrábla po jeho mobilu. Našla jsem šokující zprávy. Před zhruba tím měsícem potkal ženu, se kterou měl ještě za svobodna sexuální poměr. Domlouvali se po zprávách na kávičce, že přijede. Nebyly to jen řeči. Před týdnem se s ní skutečně sešel, když jsem byla v práci a syn ve škole a podle zpráv s ní spal. Ona je svobodná. Píše mu, že se jí to líbilo a jemu prý také. Nabízí mu opakování a on že někdy určitě. A já tu teď sedím a asi jsem možná z toho v šoku, ale momentálně necítím nic. Nevím ani, jestli ho miluji. Vím, že se rozvádět nechci. Kvůli baráku, dítěti a penězům. Hlídání nemám žádné, takže si momentálně neumím představit, že jsem samoživitelka, i když finančně vydělám nadprůměr, tak prostě nechci jít ze svých výdajů dolů. Do mého manžela by to nikdo nikdy neřekl, ani já sama ne. Ztratila jsem iluze u všech chlapů. A prostě začínám žít v domnění, že každý muž podvádí. Já moc vážných vztahů neměla, můj první byl 18, který trval 2roky. Přesto jsem předtím sexuální partnery měla, něco zažila a v manželství byla věrná, přestože jsem měla několik pokušení a proběhlo i vzájemné přeskočení jiskry. Zkrátka mi nevěra za to nestála. Sex doma máme často, takže, nechápu to. Já bych mohla klidně i obden, manželovi to stačí 2 x týdně. Nejsem žádná šedá myš, jsem velmi atraktivní štíhlá, vím, že sama bych dlouho nebyla, i manžel mi často lichotí. Přesto zahnul a zahne nejspíš znova. Nemám v plánu mu to říkat. Cítila bych se poníženě, že jsem mu vlezla do telefonu. Spíš jsem ze všeho zklamaná a nechápu, proč muži musí souložit i bokem. I má první láska mě podvedla, také by to do něj tenkrát nikdo neřekl. Budu ráda, když si se mnou popíšete a napíšete své názory

ráda bych řekla, že ne, ale kromě mého dědy jsem žádného takového nepotkala ;) možná tedy ještě jeden můj ex, ale možná by po čase taky začal :nevim: takže čest výjimkám… možná jsou to ti, kteří nejsou žádaní… ráda bych tě povzbudila, tak snad jen drž se. A víš jak, když on může, tak ty taky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
8326
30.4.22 21:13

Hele muj ex nezahnul celych 25 let a na sex byl hodne. Takze vyjimky asi jsou. A vlastne znam primo i jineho muze, ktery za stejne dlouhou dobu manzelce nikdy nezahnul. Ja neverim, ze to dela kazdy muz. Ale vetsina asi ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
30.4.22 21:13
@Anonymní píše:
To je smutné, i když asi pravdivé. Takže nezbývá smířit se se zjištěním, že zkrátka každý muž časem, jakmile má příležitost zahne?

Jo. Když se se mnou dohadoval kdysi o pár let starší známý, že to tak není, řekla jsem mu, ať mi ukáže jediný pár ze svýho okolí, který má vztah delší než 10-15 let, o kterým ví, že nedošlo nikdy k nevěře. No nemohl si vzpomenout. Já si myslím, že ty kritický chvilky, že je člověk otevřenější k flirtu mimo manželství, se stávají oběma pohlavím bez rozdílu, jen ty ženský možná lépe zvládají to useknout včas - přece jen v tom hrají roli další aspekty - obvykle mají méně času mimo rodinu, více povinností, méně peněz, takže víc přemýšlí nad případnými dopady takového kroku. To chlapi jsou na to větší trotlíci. A mají víc času na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.22 21:19

Já jsem třeba nikdy nechápala, proč hodně žen svého chlapa hlídá a když se někde zdrží, tak hned volá kde je, nemůže například na prodloužený víkend s chlapama atd. Já toto nikdy nedělala. Teď už je mi jasné, že hodně žen svého chlapa zkrátka musí hlídat

• Citovat
  • Nahlásit
8326
30.4.22 21:27
@Anonymní píše:
Já jsem třeba nikdy nechápala, proč hodně žen svého chlapa hlídá a když se někde zdrží, tak hned volá kde je, nemůže například na prodloužený víkend s chlapama atd. Já toto nikdy nedělala. Teď už je mi jasné, že hodně žen svého chlapa zkrátka musí hlídat

Tak ja jsem zastance toho, ze chlap se ve vztahu nesmi nudit a je fakt, ze ten muj se nikdy nenudil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
30.4.22 21:28
@Jana525 píše:
Hele muj ex nezahnul celych 25 let a na sex byl hodne. Takze vyjimky asi jsou. A vlastne znam primo i jineho muze, ktery za stejne dlouhou dobu manzelce nikdy nezahnul. Ja neverim, ze to dela kazdy muz. Ale vetsina asi ano.

Já chci věřit, že takový chlapi jsou, ale zajímá mě - jak to můžeš vědět jistě? Že někdo nezahnul. Je jasný, že se s tím přece jen tak někomu nesvěří, takže to, že já to nevím, nemůže znamenat, že se to nestalo, jen mi to nevykdákali. To neryju, jen hledám nějako jistotu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3775
30.4.22 21:32

Víceméně podvádí každý chlap. Ale jsou i výjimky. Každopádně ja jsem taky stihla myslím atraktivni a jsem sama. Chlapi se do vztahu se samoživitelkou bez hlídání totiž moc nezenou, takže pokud je jediná jeho vada ze má sex jinde, tak bych si ho nechala a neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55828
30.4.22 21:33

Tez si myslim, ze pres 20 let jsme si verni. Ne, ze by to bylo celou dobu zalite duhou, ale jsme oba citelni, nic jsme netajili, vse fungovalo zcela transparentne. Duvera je velice cenna. Proc riskovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5704
30.4.22 21:34

Čichám čichám že by to mohla být diskuze zdejších „donchuanů“, kteří by rádi rozvířili zase vody a potvrdili si svou pravdu, kterou se nám tady už tři týdny snaží vnutit :think:
Pokud se pletu a je to pravda, tak se omlouvám a zakladatelko přeju ti plno sil. A na tvém místě bych ho s tím možná konfrontovala. Stejně se budeš chovat jinak než předtím a sám něco vytuší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.22 21:38

@Jana525 :mrgreen: takle to asi neni mysleno..ale jednou kdyz mel pritel dovolenou sam, tak byl doma. Já musela do prace a pritelovi sem nadiktovala xxxxx veci aby nemel prilis casu na se nudit :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat