To nejlepší z eMimina

24527
31.12.19 10:31

To nejlepší z eMimina v 2019

Ahoj všem :mavam:

toto téma zakládám za účelem očištění našich e-miminovských duší s končícím rokem. Prosím všechny, kteří utrpěli duševní újmu či tenzi z místních diskuzí, ale v zájmu zachování klidu a míru si seděli na rukou a nekomentovali zbytečně, pojdte se zde vypsat ze vseho zlého, ze vseho trapného nebo smešného, na co jste tu narazili.

Jinak Vám všem přeju krásný následující rok, ať se povede vše rozdělané dokončit a nové věci úspěšně začít a nezapomeňte, že nejdůležitější ze vseho jsou naplněné vztahy s blízkými :mavam: :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24527
31.12.19 10:35

A sama bych hned vykopla:

• miluju, kdyz do rozjete diskuze, ktera po cca 10-20 stranach sklouzne k jinym tematum nebo uz veci bere ze siroka, nekdo zareaguje k zakladnimu prispevku, pravdepodobne v domneni, ze jeho nazor bude po 20 stranach prudce originalni…a ja si sedim na rukou „Mlho, o cem jsme tu celou dobu hovorili…“ :mrgreen:
  • a jeste jedna- dotaz: prosim, kdo mate zkusenosti s xyz, napiste… a prvnich 5 odpovedi: „ja teda zkusenosti s timhle nemam, ale…“ :lol:
    :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4859
31.12.19 10:37

Ja jsem spokojen. Urcite jsem nekomu pomohl a zbytek idiotu jsem urcite urazil :palec: a komu jsem zpusobil nejskou psychyckou ujmu, tak dobre mu tak slabochovi, ma se obrnit pri diskuzich na netu :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10552
31.12.19 10:38

@PaníKadrnožková občas dělám obojí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4273
31.12.19 10:38

@PaníKadrnožková K tomu
„Necetla jsem celou diskuzi, ale musim reagovat…“ jeste pripojuju „Necetla jsem cely uvodni privek, ale musim se vyjadrit…“. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2816
31.12.19 10:44

Ještě je super, když někdo obnoví diskuzi starou 10 let a další si přečte ten původní dotaz/příspěvek a odpoví na něj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24527
31.12.19 10:46
@malákráličice píše:
@PaníKadrnožková K tomu
„Necetla jsem celou diskuzi, ale musim reagovat…“ jeste pripojuju „Necetla jsem cely uvodni privek, ale musim se vyjadrit…“. :mrgreen:
:palec: přesně

Ještě: poradte prosím, jaky druh jednorazovych plenek je nejlepsi a proc?…odpovedi: fuj, jak muzes tyrat dite v hnuskach, zacni latkovat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
31.12.19 10:47

Nejlepší jsou jednoznačně matky superhrdinky, ty mám zase nejradši já.. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16510
31.12.19 10:48

Miluju, když mi tu diskutující radí, že bych se měla více věnovat svým dětem a trávit méně času na emiminu :mrgreen:.
Miluju, když napíšu věcný názor a nezaujatý pohled na věc a hned se dozvím, co všechno jsem - zapšklá, nudný život, bez chlapa… :mrgreen:

Tak bych ráda všem diskutujícím s podobnými názory řekla, že jsem si schválně najala chůvu, uklízečku a kuchařku, abych v příštím roce měla více času na zdejší diskuze, abych mohla napsat více názorů, které jim určitě rozhodí kramfleky a způsobí tiky v oku :mrgreen: :mavam:

A děkuju za všechny diskutující, kteří jedou na stejné vlně jako já a pomáhají mi šířit osvětu :mrgreen::mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
31.12.19 10:49

Mne baví, když položí dotaz, odpověď není podle představ, tak je odpovídající divná. Pokud je odpověď to, co chce zakladatelka slyšet, tak objimajici smajlík, srdíčko a pusinka.
Potom, když X lidi vyda energii na pomoc, radu a zakladatelka odpoví - asi máte pravdu, ale já to nechám tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24807
31.12.19 10:49

Vidíte tam nějakou čárku?
Mám chuť na - bolí mě - 2 dny po styku - jsem těhotná?
A taky když přijdu pozdě k nějaké výživné a nejlíp zakladatelka smaže první příspěvek a nikdo nekopíroval :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
31.12.19 10:50
@PaníKadrnožková píše:
A sama bych hned vykopla:
  • miluju, kdyz do rozjete diskuze, ktera po cca 10-20 stranach sklouzne k jinym tematum nebo uz veci bere ze siroka, nekdo zareaguje k zakladnimu prispevku, pravdepodobne v domneni, zejeho nazor bude po 20 stranach prudce originalni…a ja si sedim na rukou „Mlho, o cem jsme tu celou dobu hovorili…“ :mrgreen:
  • a jeste jedna- dotaz: prosim, kdo mate zkusenosti s xyz, napiste… a prvnich 5 odpovedi: „ja teda zkusenosti s timhle nemam, ale…“ :lol:
    :mavam:

Jestli to nebude tím, že ti lidi skutečně odpovídají na původní dotaz, narozdíl od těch, kteří se od tématu úplně odchýlili, plevelí jej a jen se dohadují. Mimoto si tady člověk musí zvyknout, že spíš než jít si sem pro radu, se má spíš připravit být sám sobě advokátem. Taky jsem několikrát měla báječný nápad přijít si pro nestranný názor, ale slepičky, které všechno ví, všude byly a od všeho mají klíče a h.vno na práci, si mě rozebraly na prvočinitele. Prostě frustrace z běžného života se tady krásně kompenzuje urážením ostatních a polechtáním si vlastního virtuálního ega. A sorry, ale některé uživatelky tu fakt sedí pravděpodobně nonstop, docela by mě zajímalo, jak stíhají svůj dokonalý osobní život, protože jakmile jsem občas delší dobu reagovala na kopance těchle všeználků, kompletně mi to vzalo čas na užitečnější věci… Ale tak jistí jedinci mají pocit, že se musejí vyjádřit úplně ke všemu. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
31.12.19 10:50

A potom už kultovní odpoved: odejdi, pošli ho do oběhu, utikej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13508
31.12.19 10:51
@mamina2017 píše:
Ještě je super, když někdo obnoví diskuzi starou 10 let a další si přečte ten původní dotaz/příspěvek a odpoví na něj ;)

ne, nejlepší je, když někdo na ten 10 let starý příspěvek začne reagovat a radit :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3720
31.12.19 10:52

Nejlepší jsou ty diskuze, kde se loví dušíci na testech.. ale to není novinka roku 2019, jen mě to nepřestane bavit… jak na těch testech není ani náznak druhé čárky, ale ten šílenec to dá do negativu, kontrastu a najde se tisíc dalších šílenců, kteří už gratulují k těhotenství :mrgreen: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama