Točení hlavy, divné vidění, slabost rukou - plicní chlamydie

32
24.5.18 11:45

Točení hlavy, divné vidění, slabost rukou, plicni chlamydie

Ahoj Devcata,

rada bych se poradila…jestli nekdo z vas nezazil neco podobneho…protoze uz jsem fakt zoufala, momentalne 2 mesice na marodni…

Nekdy loni pred Vanocemi se mi stalo, ze jsem v noci mela parkrat takove divne stavy, vetsinou jsem se vzbudila prehrata… a pak se stridaly stavy horka..zimy..musela jsem vetrat…busilo mi srdce, pocit vyssiho tlaku, huceni v hlave… nepomahalo skoro nic..jen to rozdychavat a mokrej hadr na hlavu… v sede mi bylo lepe, kdyz jsem si lehla…vetsinou se mi pritizilo… mela jsem pocit ze bude po me..i jsem jela na pohotovost…kde mi zmerili EKG a poslali domu… pak jsem mela holter, kde mi zjistili vyssi tlak a od te doby co beru leky na tlak jsem tyhle stavy nemela…

Pote jsem cca v breznu prodelala pasovy opar…na ktery mi diky netypickemu vysevu prosli pozde a po nejakem case se mi vratil…

A pote zacaly stavy jako…toceni hlavy (ve stoje..v sede i v leze), „podivne videni“ ve smyslu ze nevidim uplne rovne hrany a nebo predmety vidim jakoby mirne vypoukle… slabsi prava ruka..boliva me prave koleno…trne mi krk-prava strana…jako by byl zablokovany..ale pohyb neni omezeny…

Absolvovala jsem uz spoustu vysetreni…
lumbalni punkce-dopadla ok, zadna neuroinfekce (RS neuroborelioza nebo tak), CT mozku, ocni, ORL… jeste me ceka magneticka resonance…ale co jsem absolvovala, tam se nic nenaslo…krev na boreliozu negativni, vysla mi pozitivni prodelana infekce na plicni chlamydii (jdu jeste na kontrolni odber po 14 dnech)

Uz jsem z toho celkem zoufala, protoze ty motolice se mi porad vraci a nekdy je to fakt des…ze se bojim v obchode ze upadnu atd…

Jsem objednana k psycholozce…protoze uz nevim kam dal, hlavne to videni je tedy desivy (to mivam pri tech motolicich)

Krcni pater se snazim mirne rozcvicovat…ale nechci to zase prehanet, dokud nebudu mit MR…

Napadaji me nervy..ta krcni pater…latentni tetanie?..mate nekdo s necim podobnym zkusenost?

dekuji za reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19827
24.5.18 11:53

Latentní tetánie a nebo štítná žláza?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
24.5.18 12:00

Měl jsem podobné problémy, v noci hučení v uších, jako bych tam měl nějaký průvan. Zimnice při sprchování a celkově špatná termoregulace. A občas jsem viděl dost rozmazaně nebo mi skákal obraz. Bolest nohy, od kolene dolů. No měl jsem problém se zády a vysoký tlak. Pozitivně mi vyšel i test na tetanii. Většinu problémů jsem měl podle mě z toho tlaku. Začal jsem cvičit, na hrazdě apod. a většina problémů mi vymizela. Léky na tlak beru až od letoška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.5.18 12:02

Lidi prosim na tu tetanii je krevni test od Neurologa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.5.18 12:03

Havran: dekuji za reakci…a pomohla tedy RHB?… a ta tetanie se leci jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
24.5.18 12:22

@Eklipsa štítná žláza, já měla podobné problémy a léčím se už a vše v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.5.18 12:24
@Petra 1027 píše:
@Eklipsa štítná žláza, já měla podobné problémy a léčím se už a vše v pořádku

Peto mam autoimunitni zanet stitnice…byla jsem na testech nedavno a taky vse ok (endokrinolog mi tedy pise na zadanku vzdy jen ty dve hlavni hormkny THS a F4 volny tusim…myslite ze by pomohly nejake komplexnejsi testy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19827
24.5.18 12:27

@Eklipsa štítnou nemám vůbec, ale i když mi vychází testy o. k. tak mi bylo zle, šíleně zle a mudr přidala léky a krapet se to zlepšilo, takže i když máš výsledky dobrý neznamená to že máš dávku v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.5.18 12:31
@ka2ka píše:
@Eklipsa štítnou nemám vůbec, ale i když mi vychází testy o. k. tak mi bylo zle, šíleně zle a mudr přidala léky a krapet se to zlepšilo, takže i když máš výsledky dobrý neznamená to že máš dávku v pořádku

jj to je pravda… muj MUDr. mi ale nezvysi davku..kdyz krev vychazi ok… tak nevim zda to zkusit sama… A jake jsi mela priznaky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
24.5.18 12:34

@Eklipsa já si myslím, že by nebylo od věci to vyšetřit komplexně, dělá i ultrazvuk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.5.18 12:38
@Petra 1027 píše:
@Eklipsa já si myslím, že by nebylo od věci to vyšetřit komplexně, dělá i ultrazvuk?

jj ultrazvuk mi delal take..krev byla v norme..takze me odbyl slovy „lidi taky vsecho svadej na stitnou zlazu…kontrola za pul roku“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
24.5.18 12:41

@Eklipsa tak to je pěkný blbec, jemu to nic neudělá zaškrtnout víc políček na vyšetření krve. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19827
24.5.18 12:44
@Eklipsa píše:
jj to je pravda… muj MUDr. mi ale nezvysi davku..kdyz krev vychazi ok… tak nevim zda to zkusit sama… A jake jsi mela priznaky?

já kvůli tomu měnila mudr, nezkutečná únava, třes, bolesti, špatné vidění, vysoký tlak, bušení srdce, vysoký tep, tloustnutí no učebnicový příklad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama