Točení s miminkem nad hlavou

1166
11.6.13 20:12

Točení s miminkem nad hlavou

Ahoj holky, jestli je tu podobná diskuze, tak se omlouvám, ale dnes jsem narazila na toto video a nechápavě jsem koukala s otevřenou pusou 8o

http://tn.nova.cz/…-stranu.html

To se snad těm miminkům nemůže ani líbit :think: Podle mě, jim to musí i ublížit, ale třeba se pletu :nevim: Co si o tom myslíte? Nějaké cvičení s mimi bych chtěla dělat, ale určitě né něco podobného… Klidně mi i nějaké poraďte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26100
11.6.13 20:15

@portia přewd nějakejma třema nebo čtyřma rokama už něco podobnýho probíhalo, říkalo se tomu „létání miminek“ :nevim:

Příspěvek upraven 11.06.13 v 20:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
11.6.13 20:17

Nechapu ani cvicitelku, ani rodice, kteri ji dite sveri nebo s nim neco podobneho cvici. 8o Chudaci deticky, je mi jich normalne lito a ty rodice bych nakopala do pr… vcetne pani joginky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nepřihl. hana20:00
11.6.13 20:18

https://www.emimino.cz/…-deti-37238/
Dle mě jsou „instruktoři“ totálně mimo a rodiče musí být naprosto vyšinutí (sprostá slova by to vyjádřila líp), že tohle nechávají se svým dítětem dělat. HLava mi to nebere.

• Citovat
  • Nahlásit
26100
@74paja píše:
Nechapu ani cvicitelku, ani rodice, kteri ji dite sveri nebo s nim neco podobneho cvici. 8o Chudaci deticky, je mi jich normalne lito a ty rodice bych nakopala do pr… vcetne pani joginky!

Hele i tak se našla spousta lidí, která tvrdila, že to děti neohrozí, že se jim to líbí… Zkus pohledat a najdeš toho určitě spoustu… :nevim: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4666

Za toto bych zavírala a nechala dítě odebrat. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613

Teda to je hnus, ani jsem to nedokoukala…já nerada vidím i ted když mého dvouletého syna někdo jen zvedne za ruce nebo s ním za ruce točí nebo dělá letadlo, mám pocit, že mu tím může ublížit, kloubům…a takhle malinké miminko co nedrží ani hlavičku fakt nechápu, že někdo nezakročí a ještě jsou tací co se to od ní učí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9090
11.6.13 20:24

Vím o co jde, ani se na to nebudu dívat, je mi z toho zle, jen na to myslím…lidi co tohle provádí musí být psychicky nemocní ale tuplem nechápu rodiče, kteří takhle týrají vlastní dítě. Točí tam i úplně malýma miminama, který mají těžkou hlavu, sami ji neudrží, tak ať mi nikdo netvrdí, že to nemůže ublížit. Ty blázny bych nechala pozavírat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Poison Ivy
11.6.13 20:29

„Matka“, která nechá se svým dítětem takto „cvičit“, patří do blázince a nakopala bych jí zadek.

Příspěvek upraven 12.08.13 v 20:21

• Citovat
  • Nahlásit
1166
11.6.13 20:47

Já na to taky nakonec ani nedokoukala, udělalo se mi úplně zle :poblion: Při představ, že mi někdo takto cvičí s Mikym, se mi ježí vlasy na hlavě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1166
11.6.13 20:48
@kate02 píše:
@portia přewd nějakejma třema nebo čtyřma rokama už něco podobnýho probíhalo, říkalo se tomu „létání miminek“ :nevim:Příspěvek upraven 11.06.13 v 20:17

To létání miminek v tom článku, taky zmiňují. Díky za odkaz…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10365
11.6.13 22:05

Víte, co z toho má být pro dítě dobré? Myslím tím, když se to bude dělat, tak co..zlatý bobky asi kadit nebude, ale čemu to má prospět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100
11.6.13 22:34
@zuzouš píše:
Víte, co z toho má být pro dítě dobré? Myslím tím, když se to bude dělat, tak co..zlatý bobky asi kadit nebude, ale čemu to má prospět?

No ni říkali, že to pomáhá proti prdíkům… :nevim: To je snad jediný, co si pamatuju… :think: Že pak jsou děti uvolněnější, líp spí… 8o 8o :nevim: Nechápu, no…

Však tehdy tam takhle „lítali“ i se starším dítkem a to křičelo, že ne… :zed: ale prej se mu to hrozně líbí… 8o :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6061
11.6.13 22:42

8o 8o 8o hrůza :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1166
11.6.13 22:54

Se mnou takhle někdo motat, tak ho pobleju a v životě už ho nechcu vidět! Nedivým se, že je to dobré na prdíky, asi bych se i pokákla strachy, tak jak pak by mělo to mimčo mít zácpu a bolení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat