Tofu a mozarela pro 10měsíční mimi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.8.14 09:50

Tofu a mozarela pro 10měsíční mimi

Můžu dát 10m. mimču upravené tofu či mozarelu? Díky za odpověď. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6431
4.8.14 09:53

No, tofu asi ne-e. Ale mozarelu klidně, když nebude celá v jedné porci. :mrgreen: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1090
4.8.14 09:58

Sojové výrobky prý až od roku… nicméně se má začínat právě tím tofu, je vůbec nejstravitelnější a nejlepší, co se ze soji dá vyrobit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8706
4.8.14 09:58

@milaculinečka mozzarelu jsem malému dávala a moc mu chutnala, na tofu je myslím brzy, kvůli soje, která je alergen, ale nejsem výživový expert, ani jsem nedodržovala všechna „česká“ doporučení ohledně zavádění příkrmů. Určitě bych se rozhodíovala i podle toho jak tvůj prcek reagoval na jiné příkrmy, jestli neměl někdy alergickou reakci…Třeba v UK nebo Itálii postupují zcela jinak, takže já se řídila spíš vlastním rozumem a instiktem. Určitě ti tu zareagují zkušené matky co mají postupy zavádění příkrmů v malíčku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4621
4.8.14 10:01

Tofu fakt ne, je ze soji, soju malé děti nesmí (do jednoho roku)… mozarelu klidně, když snáší kravské mléko

tady je něco o soje http://www.vitalia.cz/…-tak-zdrava/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.14 10:09

Kravske mleko jsem nedavala, tak s mozzarelou asi poickam. A jaky syry jeste davate.Ja zatim jen cottage.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.14 10:09

S tou sojou mate asi pravdu, to me nenapadlo, ze to muzou az od roka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4621
4.8.14 10:13
@milaculinečka píše:
Kravske mleko jsem nedavala, tak s mozzarelou asi poickam. A jaky syry jeste davate.Ja zatim jen cottage.

pokud ti snáší cattage, tak mozarela není problém, oba sýry jsou z kravského mléka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.14 10:25

Aha to jsem nevedela.Jen vim, ze muzou prirodní syry.Co treba lucina nebo zerve, ktery jeste? Detska lucina je dobra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2453
4.8.14 10:27

Mozarella (pravá) je z buvolího mléka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.14 10:37

No pravou nemam, kupuju ji v bille:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8706
4.8.14 11:17

@milaculinečka Lučina je fajn, na žervé si dávej pozor, zjistila jsem, že některá bylinková obsahují glutamát. Zrovna v žervé bych ho fakt nečekala :cert: Jinak pravá mozzarela di bufala je opravdu z buvolího mléka, ale pokud by tvůj prcek měl alergii na kravské mléko, je bohužel dost pravděpodobné že i kozí, buvolí nebo jiné bude působit obtíže, takže to, jakou máš mozzarelu fakt nehraje roli. Takže zatím nedáváš ani jogurty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.14 12:47
@lucillee píše:
@milaculinečka Lučina je fajn, na žervé si dávej pozor, zjistila jsem, že některá bylinková obsahují glutamát. Zrovna v žervé bych ho fakt nečekala :cert: Jinak pravá mozzarela di bufala je opravdu z buvolího mléka, ale pokud by tvůj prcek měl alergii na kravské mléko, je bohužel dost pravděpodobné že i kozí, buvolí nebo jiné bude působit obtíže, takže to, jakou máš mozzarelu fakt nehraje roli. Takže zatím nedáváš ani jogurty?

Jo jogurty davam bilou holandii, ale chtela jsem davat i syr, jiny nez cottage:-) aby mela zmenu. Alergicka asi neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8706
4.8.14 12:58

@milaculinečka tak to bude určitě v pohodě, pokud po jogurtíkách žádná reakce. Náš prcek sýry všeho druhu miluje. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat