Tolerance k ostrým výrazům

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
3.1.22 15:01
@Freydiss píše:
z manipulace, mimochodem, obviňuje on mě… ale já už mu to několikrát v poslední době taky řekla - že si připadám, jako by se mnou manipuloval / snažil se mě zastrašit.

Chodí k psycholožce, teď nedávno říkal, že si uvědomuje, že může nějaké jeho „nevřelé“ chování lidem ubližovat a že se snaží o změnu, ale jde to pomalu… což je pravda, protože „nevřelého“ chování už vůči mně bylo dost, prakticky se o nějakou hlubší změnu (předtím to byly spíš takové záchvěvy) snaží od září, kdy byl konfrontován s tím, že o mě má vážný zájem jiný člověk.. Od té doby je obecně milejší (asi cítí, že já už jsem naopak dost zklamaná a vše vyprchává), ale ne vždy mu to „vyjde“ - jako třeba právě teď..

Nutno ještě říct, že jsme začínali jako milenci (5 měsíců), což může ovlivňovat jeho postoj ke mně resp. mi to občas předhodí, když se mi něco nelíbí.. Oficiální vztah už ale trvá (bohužel se dvěma krátkými pauzami z mé iniciativy) tři a půl roku…jak se stavíte k tomu, že může situace viz výše ovlivňovat jeho pohled na mě a chování ke mně, když od momentu oficiálního vztahu jsem byla (troufám si říct) naprosto milující, loajální a se snahou to vybudovat tak, aby to k něčemu bylo..?

(mimochodem bych ten milenecký stav ani netáhla pět měsíců a zpětně to vnímám jako chybu, ale roli hrálo také to, že on se choval tak, že z toho nebylo dost jasné, že chce vztah (přestože tvrdí, že ho chtěl ) - neusiloval o mě zcela evidentním způsobem, a tak jsem si myslela, že mu jde jen o sex)..

K tučně vyznačenému - být na tvém místě a tohle mi říct, dam mu po hubě a kopnu ho do řiti. Myslíš, že se to zlepší? Pro něj jsi to, jak se k tobě chová - coura (nic ve zlém), která má držet zobák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat