Toleruji toho moc, nebo je to normální?

Anonymní
8.8.20 11:32

Toleruji toho moc, nebo je to normální?

Ahoj holky, chci se zeptat mam přítele cca 8 let, máme dve malé deti, nas zivot je takovy, ze vse děláme sami, málokdy jezdime někam, kdyz někam vyrazíme je to opravdu svátek :roll: no me jde o to jestli toho toleruji uz moc, nebo jen blaznim, kamaradka mi rekla, ze by takoveho chlapa nesnesla,.ale on je jinak suprovy. Problem je, ze prijde z prace lehne na gauč, zapne PS hraje treba 3 hodky, pak se vezme a jde si zacvičit tam je dalsi 3 hodiny, peníze mame rozdele asi dva roky co ho to napadlo. :roll: ja přispívám půlku na nájem a delam nakupy, on take vetsinou neco nakoupi. Kdyz prijde domu tak se pak sice stara o deti, ale tak hodku max. :roll: ja tady varim, uklizim, chodim s detmi ven, ucim se snimi, on se na posled ucil pred koronou 8o co se tyce jiných věcí úředních taky zařízení vetsinou ja, ani k dr nechodime s detmi spolu, vetsinou jdu treba s tchanem :zed: on mi vyčítá ze neni uklizeno, ale ja tak, chodim do práce a proste nestíhám vsechno uz. Kdyz prijdu domu, je to tady jako kdyby tu vybuchla bomba a ja muzu znova začít, takze jdu proste z prace do prace, kdyz se nudi zavolá si s kamarádem a jde treba na hodku a půl někam na cigaro, nikdy jsem mu na to nic neřekla, vzdy jsem si rikala ze si chce odpocinout z prace, ale uz mi případ ze mu toho toleruji uz dost, pokazde kdyz si neco chce pořídit nikdy jsem mu nerekla ne, at si to klidne koupí :roll: a stejne mi je vyčítáno ze nedělám toho tolik pro rodinu, kdyz jsme se jednou chytli a to hodne tak mi řekl ze jina by toho delala i vic. Ja chci vedet ktera jina mu tohle všechno bude tolerovat a nemluvim o tom ze každý vikebd skoro jezdí hrat do prachy turnaje. A vrací se rano takze v sobotu nebo v neděli je k. o a sedi na zadku a max si jde zacvicit…

Omlouvam se, ale musela jsem se vypsat, a chtela bych vědět neci nazor :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
310
8.8.20 11:36

Ne, není to normální a necháš si od něj dělat na hlavu. V situaci s dvěma dětmi, kdy ani nejste manželé, dost blbý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24807
8.8.20 11:38

Ne není to normální. Jiná by toho nedělala víc, ale naopak jeho víc zapřáhla. Ale to si musíte nastavit spolu. Tak taky přijď domů a lehni si na gauč :nevim: to je tak když to nefunguje už od začátku, protože přece milostpan chodí do práce a je unavený :roll:

Příspěvek upraven 08.08.20 v 11:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
8.8.20 11:39

No…tak to mu teda toleruješ hodně. On je vlastně takové třetí dítě. Evidentně není rodinný typ, protože by jinak sám od sebe vyvíjel aspoň trochu aktivitu s dětmi i s tebou. A bohužel už tam necítím ani zájem o tvou osobu. Já jsem teda taky hodně tolerantní, přesně jsem takhle nechávala chlapa dělat si, co chce, ať si je v práci jak dlouho chce, cvičení, když chtěl za kamarády, nebyl problém…ale podle mě to není dobře, ti chlapi to ve skutečnosti neocení, jak my si myslíme/doufáme, spíš naopak si na to zvyknou a berou to automaticky, postupně se dostanou do pozice, že tě začnou vnímat spíš jako mámu, nemusí se snažit, všechno je hotový…podle mě chlapi naopak potřebují trochu šikovně navádět, že jsou potřebný, chtěný a žádaný…no, už s tím chlapem nejsem a to jsem to až takové jako ty teda neměla, asi takhle ti to řeknu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
8.8.20 11:39

A v cem je tada tak suprovy, jak pises? Jen ty doktory nechapu, proc by mel chodit nekdo s tebou???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
8.8.20 11:41

Mám tři děti a třeba k zubařce se všemi třemi chodím sama. Nenapadlo by mě tam tahat ještě chlapa. Ale je fakt, že když je potřeba a já musím být v práci, tak třeba s jedním chlapa vyšlu-k logopedovi např. Ale musím mu to vysloveně říct, jinak by to nechal taky všechno na mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
8.8.20 11:43

A s tchýní jsem byla naposledy na cvičení s malým, když měl pár měsíců, k doktorům chodím s dětmi raději sama, protože pak si to „ošéfuju“ tak nějak po svým a nemusím brát navíc ještě nějaké ohledy na dalšího dospělého, jestli jsme v tom za jedno a jestli jsme si porozuměli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2972
8.8.20 11:43

Když se příště bude nudit, vraž mu do ruky lux a hadr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
8.8.20 11:46

Ja teda jsem asi z Marsu, kdyz tady ctu ty diskuse, kde zensky litaji jak hadr na holi od rana do vecera a chlap nevi co by…ne, neni to normalni, ses na vsecko sama, chlap k nicemu. Jeste k tomu hraje hry, ten PS by letel v prvni rade…mej trichu sebeucty a zaprahni ho :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
8.8.20 11:52

:roll: neskutečný tohleto. Takže on se po práci 3 hodiny válí, potom zmizí za svým koníčkem/fikto/ potom je HODINU :palec: s dětmi- klaňme se mu :roll: polovinu víkendu je nepoužitelný, vše platíte na půl a doma makáš jenom Ty, což se rovná tomu, že mu děláš zadarmo služku, jako bonus Tě buzeruje za nedostačující úklid a Ty se ptáš zda nejsi málo tolerantní???
Jo jsi! měla by sis ještě najít nějakou brigádu abys mohla cálovat víc jak polovinu nákladů, po nocích šůrovat byt, aby bylo naklizeno dle předstev pána a vyvářet nejméně dvě teplá jídla denně ať má pán na výběr a na část víkendu, kdy je pán doma, tak se s dětmi někam odklidit - on si přece musí odpočinout -nevím proč ho tam rušíte a překážíte tam. Se mu fakt divím, že se s Tebou ještě zahazuje. JINÁ BY DĚLALA URČITĚ MNOHEM VÍC- na to vem jed!!! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4230
8.8.20 11:57

A takhle ti to vyhovuje? Jak jsis to nastavila, tak to máš. Zrejme nikdy nebyl moc aktivní, tak se není čemu divit. Ty padas na hubu, a on se panáček nudí? Tak mu dej děti ať se jde snima učit. Hadr do ruky ať umyje podlahy, Lux ať vyluxuje. Nebylo by ti líp kdybys byla sama? Zajímalo by mě, vcem je SUPROVY?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
8.8.20 11:57

To si děláš srandu, ne? Jako ty dřeš jako kůň a týpek se válí a ještě má kecy? No tvl, ten byl letěl jak namydlenej blesk! Udělej něco pro sebe a dej mu přečíst tuhle diskusi a můj příspěvek, aby se milostpán probral. 8o
A manželem chodíme oba do práce, máme menší dítě. Chlap přijde z práce, věnuje se dítěti (ne hodinu, ale třeba do večera), učí ho, dělá s ním v dílně, na zahradě. Udržuje všechno kolem domu, sám dělá celou velkou zahradu s obrovským skleníkem, pěstuje, opravuje. Já se starám o domácnost - v životě mi nevyčetl, že je málo uklizeno, vařím - vždy poděkuje a pochválí. Když přijde večer ze zahrady, rozhlídne se, kde třeba ještě stojí práce - tu utře nádobí, vynese koš. Nemá problém luxusně vydrbat koupelnu, vysát, umýt okna. Nikdy to nebere jako POMOC, říká, že tady žijeme oba, oba chodíme do práce, tak se prostě o práci podělíme.
Dala jsem tohle přečíst chlapovi - řekl, ať ho pošleš k nám, že ho předělá z rozmazleného fakana na chlapa a začne tím, že mu rozmlátí to přiblblý písíčko nebo na čem to hraje. :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.20 12:05

No pochvalu jsem od nej nikdy neslysela, ani nevim jaky to je. Co e tyce vztahu mezi nami tak vzdy rikal, ze kdyby me nemiloval tak semnou neni. Jeho maminka nez jsme spolu zacali bydlet mu dala pod nos vsechno, chvilku jsme bydleli s mamkou moji a ta delala to same, jako kdyby to byl jeji syn :nevim: ja to pak zacala bohuzel dělat taky, sam si jidlo neda, kdyz nejsem doma tak je radeji bez jidla a ceka az přijdu a namdam mu to. Prijdu z prace automaticky delam kávu samozřejmě i jemu, on rano vstane dela jen sobe :roll: zacali mi vadit i takové maličkosti :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
22982
8.8.20 12:13
@Anonymní píše:
No pochvalu jsem od nej nikdy neslysela, ani nevim jaky to je. Co e tyce vztahu mezi nami tak vzdy rikal, ze kdyby me nemiloval tak semnou neni. Jeho maminka nez jsme spolu zacali bydlet mu dala pod nos vsechno, chvilku jsme bydleli s mamkou moji a ta delala to same, jako kdyby to byl jeji syn :nevim: ja to pak zacala bohuzel dělat taky, sam si jidlo neda, kdyz nejsem doma tak je radeji bez jidla a ceka az přijdu a namdam mu to. Prijdu z prace automaticky delam kávu samozřejmě i jemu, on rano vstane dela jen sobe :roll: zacali mi vadit i takové maličkosti :oops:

Děláte mu všichni služku. A není to o tom, co ty toleruješ, ale o tom, jak to on chce, tebe se nikdo neptá. Co se stane, až to přestaneš tolerovat? Nic. Budeš v tom pokračovat vesele dál, protože on se rozhodně kvůli tobě měnit nebude. A ty samozřejmě nemůžeš vůbec nic dělat, nemáš na něj žádné páky. Myslí jenom na sebe a tvoje city jsou mu ukradené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92115
8.8.20 12:13
@Anonymní píše:
No pochvalu jsem od nej nikdy neslysela, ani nevim jaky to je. Co e tyce vztahu mezi nami tak vzdy rikal, ze kdyby me nemiloval tak semnou neni. Jeho maminka nez jsme spolu zacali bydlet mu dala pod nos vsechno, chvilku jsme bydleli s mamkou moji a ta delala to same, jako kdyby to byl jeji syn :nevim: ja to pak zacala bohuzel dělat taky, sam si jidlo neda, kdyz nejsem doma tak je radeji bez jidla a ceka az přijdu a namdam mu to. Prijdu z prace automaticky delam kávu samozřejmě i jemu, on rano vstane dela jen sobe :roll: zacali mi vadit i takové maličkosti :oops:

Tak se na to vykašli a nedělej to. Máš doma ne děti a muže, ale tři děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama