Proč je tolik hezkých holek na seznamce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 00:11
Tolik hezkých holek na seznamce?

Ahoj, holky ze zvědavosti jsem nakoukla po dlouhé době na jednu z těch serioznějších seznamek *** a nestačila jsem se divit, kolek se tam „inzeruje“ koček, většinou tak 25 - 35!

Jak je to možný, že tolik kránsých holek nemá štěstí na chlapy v běžném životě?

edit admin - odstraněn odkaz

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

samá práce
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 24.11.17 00:35

@koukolka_makova tož to máš tak. Pán Bůh nerozdává dvakrát. Když je holka krásná, zase je blbá. ;) :mrgreen:

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 00:40

@samá práce podle stylu vyjadřování ty holky jako blbky nevypadají… :think:

Russet
Extra třída :D 11094 příspěvků 24.11.17 01:13

Tak milion jich nebude. Osobně žádnou bez chlapa v tomto věku neznám. Ale dnes při tolika možnostech jsou ženy snad vybíravější a raději budou samy, než aby byly s b. lbcem.

cecetka
Kelišová 7239 příspěvků 24.11.17 05:45
@samá práce píše:
@koukolka_makova tož to máš tak. Pán Bůh nerozdává dvakrát. Když je holka krásná, zase je blbá. ;) :mrgreen:

A ty patris do ktere skupiny? :mrgreen:

@koukolka_makova píše:
Ahoj, holky ze zvědavosti jsem nakoukla po dlouhé době na jednu z těch serioznějších seznamek (konkrétně stesti.cz) a nestačila jsem se divit, kolek se tam „inzeruje“ koček, většinou tak 25 - 35!Jak je to možný, že tolik kránsých holek nemá štěstí na chlapy v běžném životě?

Fotoshop umi zazraky. Videla jsi komedii Seznamka?

martasesek
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 24.11.17 06:11
@Russet píše:
Tak milion jich nebude. Osobně žádnou bez chlapa v tomto věku neznám. Ale dnes při tolika možnostech jsou ženy snad vybíravější a raději budou samy, než aby byly s b. lbcem.

Neřekl bych, že zrovna s blbcem. Ale vybíravé jsou a o inteligenci u chlapa, u takových jakože koček, jde až na posledním místě. Tím že jsou dneska seznamky na úrovni e-shopu, mají pocit, že si vyberou toho pravého anebo že se jim ozve jimi vysněný princ s pořádným finančním zajištěním a majetkem. 8)

káťa
Extra třída :D 12847 příspěvků 24.11.17 06:29

To same je u chlapu. Nabuzuje to zdanlivy dojem, jak je ohromny vyber. Ale kazdy by si mel uvedomit, ze lide, kteri jsou dlouhodove a opakovane na seznamkach jsou tam v drtive vetsine z nejakeho duvodu (proste s nimi z nejakeho duvodu nikdo dlouhodobe nevydrzel, popr.ony/oni s nim, a povahove terno pro vztah tedy nebyvaji..)…

zrnko
Kecalka 399 příspěvků 24.11.17 06:54

Ja jsem třeba letos prijemne překvapena muzi naštěstí (na štěstí :) ). Ne kvuli vzhledu, ale oproti loňsku, kdy jsem se tam dívala, uz nehledaji mladé holky. Predtim 40-catnici hledali holky do 30 max(takže jsem to loni vzdala :) ), teď vidím často 35-45 klidně.
Ale pořád je většina z nich bezdetna. Což je zajímavé, kolik těch chlapů kolem 40 nemá děti. Bohužel mi to dost zužuje vyber :mrgreen:, ptz ja další děti neplanuju.

Ale vcera jsem se mrkla na tady několikrát vyzdvihované badoo. A to je teda nářez. Tam se snad musí dělat konkurz. Nebo to jsou ukradené fotky z modelingovych agentur :roll:.
Tolik osvalenych krasavcu s profi fotkama nebo z luxusních dovolených jsem nikde jinde neviděla. 8o
To vypadalo jako spíš bordel seznamka :). To me odradilo úplně. Tam normální chlapi snad nejsou.

Jestli je to stejně i s holkama, tak na štěstí nebo jine podobne seznamce snad normální pekne holky budou hojně.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 07:22

Já znám tolik holek co mají na FB krásné fotky a v reálu jsou ošklivé… nebo tlusté… ze sta fotek vyberou jednu na které jim to sluší, třeba ani nejde vidět postava a dají to tam..
podle mě žádná normální sebevědomá kočka nemá potřebu chodit na seznamky

Kakika
Extra třída :D 14895 příspěvků 24.11.17 07:37

@Doe_Jane Kolikrát si říkám, jestli to pak těm holkám není blbé dorazit na schůzku, když v reálu vypadají jinak. Ale co se do těchto selfie fotek zbláznila má spolužačka ze střední, tak mi došlo, že oni věří tomu, že tak vypadají i ve skutečnosti :lol: Ale zcela upřímně, dle fotky bych jí nepoznala. Kdybych jí neznala. :think:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 07:39
@Kakika píše:
@Doe_Jane Kolikrát si říkám, jestli to pak těm holkám není blbé dorazit na schůzku, když v reálu vypadají jinak. Ale co se do těchto selfie fotek zbláznila má spolužačka ze střední, tak mi došlo, že oni věří tomu, že tak vypadají i ve skutečnosti :lol: Ale zcela upřímně, dle fotky bych jí nepoznala. Kdybych jí neznala. :think:

možná udržují virtuální vztah tak dlouho dokud se do nich ten chlap nezamiluje a pak má růžové brýle když ji uvidí :mrgreen: nebo to prostě riskne… buď chlap uteče nebo ne :mrgreen:

Makepeaceová
Kecalka 245 příspěvků 24.11.17 07:55
@Doe_Jane píše:
Já znám tolik holek co mají na FB krásné fotky a v reálu jsou ošklivé… nebo tlusté… ze sta fotek vyberou jednu na které jim to sluší, třeba ani nejde vidět postava a dají to tam..
podle mě žádná normální sebevědomá kočka nemá potřebu chodit na seznamky

Když si taková dá na seznamku ošklivou fotku, ta o ní asi moc velký zájem nebude ne?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 08:01
@Makepeaceová píše:
Když si taková dá na seznamku ošklivou fotku, ta o ní asi moc velký zájem nebude ne?

nevím no předpokládám že na seznamku chodí samí zoufalí chlapi takže některý možná bude mít zájem o sobě rovnou

stinga
Závislačka 3816 příspěvků 6 inzerátů 24.11.17 08:12
@Doe_Jane píše:
nevím no předpokládám že na seznamku chodí samí zoufalí chlapi takže některý možná bude mít zájem o sobě rovnou

to není pravda, jsou tam i kvalitní muži, vlastní zkušenost, i tu v diskuzích spousta holek píše, že tam našly dobrého manžela
P. S. ty si myslíš, že oškliví lidé nemají mít možnost se seznamovat?

Xsvel
Kecalka 402 příspěvků 24.11.17 08:12

@Doe_Jane no já si úplně nemyslím, ze na seznamkách jsou jen zoufalci. Pro mě to byl ideální způsob seznámeni, protoze jinak jsem svou povahou spíše introvert. Našla jsem tam manžela, který je chytrý, hezky a šikovný chlap a jsem spolu už 9 let :) já sama taky nejsem nevzhledná zoufalkyně bez mozku, takže toto zobecňování se mi moc nelíbí. To, jestli chlap stojí za schůzku, se dá podle mě poznat během pár dnů dopisování.

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >