Tomu neuverite aneb zkusenost s tt

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 21:53
Tomu neuverite aneb zkusenost s tt

Holky jdu se s vami podelit o zkusenost, snazime se tajne o dalsi mimi (proto anonym), mam chvilku pred MS zkousela jsem uz tt 2 vcera i dnes, na vsech slaboucka druha carka, uz jsem se skoro radovala, ale jelikoz dneska carka nebyla silnejsi, tak se mi to zdalo divne. Carky jsou normalne viditelne i po zaschnuti, ale jsou o dost svetlejsi nez kontrolni. Na tom by nebylo nic zajimaveho, kdyby mi nevrtalo hlavou jestli ty testy nejsou nejaka divne a z legrace jsme netestli i manzovu moc. Nebudete mi verit ale normalne na testu druha carka, silnejsi nez ty moje. Takovou jsem mela u predchoziho ditete kdyz jsem byla fakt tehu. Je to Dr. Max, driv se mi to nikdy takto nestalo abych mela na techto testech takove dusiky a manza mi asi neco skryva :D :pocitac: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lamátko
Závislačka 2721 příspěvků 22.05.19 21:55

Testy jsou prý pozitivní i u nádoru u chlapa, to tě nechci strašit teda

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 3728 příspěvků 22.05.19 21:58

Pozor, pozitivní test u muže může značit rakovinu…

xammy
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 22.05.19 22:03

Holky mají pravdu, ať si pro jistotu nechá zkontrolovat varlata.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 22.05.19 22:04

To není moc vtipné. Manzel by měl jít urychleně k doktorovi

Lamátko
Závislačka 2721 příspěvků 22.05.19 22:04

To může být i nádor kdekoli v těle ne :think:

xammy
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 22.05.19 22:05

@Lamátko já nevím, nejsem odborník, četla jsem o tom v této souvislosti.

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 22.05.19 22:05

@Ennny Bohužel, ale musím také souhlasit. Manžel by si měl co nejdříve zajít na vyšetření. :( Držím vám palce, aby bylo vše v pořádku.

Kajka9
Závislačka 4460 příspěvků 22.05.19 22:05

To jsme taky četla ale to bylo v novinách takže bych tomu nevěřila pokud nebylo více debat od doktorů.. Na víc není divné že by vyšlo i jí i partnerovi // spíš vadné testy.. kup jiné třeba mamatest a udělejte si zase oba dva

Lamátko
Závislačka 2721 příspěvků 22.05.19 22:06

Aha, tak každopádně jít k doktoru

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 3728 příspěvků 22.05.19 22:06

@Lamátko může ro být kdekoliv v těle..

Lamátko
Závislačka 2721 příspěvků 22.05.19 22:07
@Kajka9 píše:
To jsme taky četla ale to bylo v novinách takže bych tomu nevěřila pokud nebylo více debat od doktorů.. Na víc není divné že by vyšlo i jí i partnerovi // spíš vadné testy.. kup jiné třeba mamatest a udělejte si zase oba dva

Tak ona fakt může bykt těhotná, spiš je divný že jemu fakt vyslla čárka
Zakladatelko udělejte si oba další test

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 22:08

Teda to me nestraste, on je tam duch, ten test neni uplne pozitivni, ale duch videt je.. teda to nevim jestli chlap nekam pujde ze si doma delal tehutest a jestli je zdravy, kam myslite ze by s tim mel pripadne zajit?

Kajka9
Závislačka 4460 příspěvků 22.05.19 22:09

@Lamátko jako může neříkám že ne ale třeba se opravdu jedná o vadné testy pokud byly ze stejné krabičky jak se prodávají //…ještě k tomu na Maxovi často ted prý dělá duchy takže bych postupovala tak ŽE BYCH KOUPILA NOVÉ TESTY JINÉ ZNAČKY A UDĚLALA ZNOVU i Partner A PAK TEPRVE BYCH ZAČLA ŘEŠIT

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama