Tonující krém na obličej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ssasanka
Kecalka 138 příspěvků 8 inzerátů 31.03.18 23:33
Tonující krém na obličej

Ahoj, ráda bych přijala tip na tonující krém na obličej, ne make-up, ne nic extra krycího. Nejlépe přírodní báze, třeba jako je Alverde. Aby to nedělalo čmouhy na obličeji při prvním potu, nebylo vidět, spíš aby dodalo trošku svěží vzhled a barvu než krylo. Pleť mám problematickou, ale nechci se patlat hutnými makeupy, pak to mám jak masku, chci spíš dodat pocit sěžesti. Děkuji

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineEmimin7
Kelišová 6862 příspěvků 01.04.18 00:14

Asi by byla lepsi volba gelove serum nez krem, kdyz mas probl. plet. Idealne s vytazkem z cannabisu sativa.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 01.04.18 03:56

DADO SENS intenzivní pleťový gel od Purderm (pro problematickou plet)
nekryje, jen pecuje a regeneruje, redukuje flicky, rozjasni. V lete super ;)

Nebo vylozene rozjasnujici BB krem, original ATOK. ;)

cecetka
Kelišová 7114 příspěvků 01.04.18 07:16

@Ssasanka Zkus pro zacatek treba BB krem Cien z Lidlu, abys otestovala, jestli ti to bude stacit. Stoji par korun, takze kdyz ti nebude tento typ kremu vyhovovat, tak ti nebude lito penez.

Teniska7
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 01.04.18 07:17

Dr Hauschka

drsňačka
Kecalka 174 příspěvků 02.04.18 14:13
Můžu jen potvrdit!§Kupovala jsem drahé, značkové BB, ale na Cien z Lidlu nedám dopustit!!
Je lehký a příjemně se vstřebává, není drahý a vypadá pěkně a přirozeně. Navíc mají ve více odstínech. Za mě jen doporučuji!!
@cecetka píše:
@Ssasanka Zkus pro zacatek treba BB krem Cien z Lidlu, abys otestovala, jestli ti to bude stacit. Stoji par korun, takze kdyz ti nebude tento typ kremu vyhovovat, tak ti nebude lito penez.

Uživatel je onlineEmimin7
Kelišová 6862 příspěvků 02.04.18 14:27

Co čtu, tak jsem asi sám, kdo nesnáší Cien krémy. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Gránský se bude ženit: Proč čekal s rozhodnutím osm let?

Moderátor David Gránský (26) se bude ženit! Konečně požádal svou dlouholetou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama