Reklama

Tonující krém na obličej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ssasanka
Kecalka 145 příspěvků 31.03.18 23:33
Tonující krém na obličej

Ahoj, ráda bych přijala tip na tonující krém na obličej, ne make-up, ne nic extra krycího. Nejlépe přírodní báze, třeba jako je Alverde. Aby to nedělalo čmouhy na obličeji při prvním potu, nebylo vidět, spíš aby dodalo trošku svěží vzhled a barvu než krylo. Pleť mám problematickou, ale nechci se patlat hutnými makeupy, pak to mám jak masku, chci spíš dodat pocit sěžesti. Děkuji

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8009 příspěvků 01.04.18 00:14

Asi by byla lepsi volba gelove serum nez krem, kdyz mas probl. plet. Idealne s vytazkem z cannabisu sativa.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 01.04.18 03:56

DADO SENS intenzivní pleťový gel od Purderm (pro problematickou plet)
nekryje, jen pecuje a regeneruje, redukuje flicky, rozjasni. V lete super ;)

Nebo vylozene rozjasnujici BB krem, original ATOK. ;)

cecetka
Kelišová 7170 příspěvků 01.04.18 07:16

@Ssasanka Zkus pro zacatek treba BB krem Cien z Lidlu, abys otestovala, jestli ti to bude stacit. Stoji par korun, takze kdyz ti nebude tento typ kremu vyhovovat, tak ti nebude lito penez.

Teniska7
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 01.04.18 07:17

Dr Hauschka

drsňačka
Kecalka 181 příspěvků 02.04.18 14:13
Můžu jen potvrdit!§Kupovala jsem drahé, značkové BB, ale na Cien z Lidlu nedám dopustit!!
Je lehký a příjemně se vstřebává, není drahý a vypadá pěkně a přirozeně. Navíc mají ve více odstínech. Za mě jen doporučuji!!
@cecetka píše:
@Ssasanka Zkus pro zacatek treba BB krem Cien z Lidlu, abys otestovala, jestli ti to bude stacit. Stoji par korun, takze kdyz ti nebude tento typ kremu vyhovovat, tak ti nebude lito penez.

Emimin7
Echt Kelišová 8009 příspěvků 02.04.18 14:27

Co čtu, tak jsem asi sám, kdo nesnáší Cien krémy. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama