Tonující krém na obličej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ssasanka
Kecalka 163 příspěvků 31.03.18 23:33
Tonující krém na obličej

Ahoj, ráda bych přijala tip na tonující krém na obličej, ne make-up, ne nic extra krycího. Nejlépe přírodní báze, třeba jako je Alverde. Aby to nedělalo čmouhy na obličeji při prvním potu, nebylo vidět, spíš aby dodalo trošku svěží vzhled a barvu než krylo. Pleť mám problematickou, ale nechci se patlat hutnými makeupy, pak to mám jak masku, chci spíš dodat pocit sěžesti. Děkuji

Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9425 příspěvků 01.04.18 00:14

Asi by byla lepsi volba gelove serum nez krem, kdyz mas probl. plet. Idealne s vytazkem z cannabisu sativa.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2743 příspěvků 01.04.18 03:56

DADO SENS intenzivní pleťový gel od Purderm (pro problematickou plet)
nekryje, jen pecuje a regeneruje, redukuje flicky, rozjasni. V lete super ;)

Nebo vylozene rozjasnujici BB krem, original ATOK. ;)

Uživatel je onlinececetka
Echt Kelišová 7880 příspěvků 01.04.18 07:16

@Ssasanka Zkus pro zacatek treba BB krem Cien z Lidlu, abys otestovala, jestli ti to bude stacit. Stoji par korun, takze kdyz ti nebude tento typ kremu vyhovovat, tak ti nebude lito penez.

Teniska7
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 01.04.18 07:17

Dr Hauschka

drsňačka
Kecalka 216 příspěvků 02.04.18 14:13
Můžu jen potvrdit!§Kupovala jsem drahé, značkové BB, ale na Cien z Lidlu nedám dopustit!!
Je lehký a příjemně se vstřebává, není drahý a vypadá pěkně a přirozeně. Navíc mají ve více odstínech. Za mě jen doporučuji!!
@cecetka píše:
@Ssasanka Zkus pro zacatek treba BB krem Cien z Lidlu, abys otestovala, jestli ti to bude stacit. Stoji par korun, takze kdyz ti nebude tento typ kremu vyhovovat, tak ti nebude lito penez.
Emimin7
Echt Kelišová 9425 příspěvků 02.04.18 14:27

Co čtu, tak jsem asi sám, kdo nesnáší Cien krémy. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >