Topení bez radiátorů - olejový radiátor do zásuvky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 08.10.18 10:11
topení bez radiátorů - olejový radiátor do zásuvky

Prosím o radu. Přestěhovala jsem se do bytu, kde se topí dřevem v kamnech a není tam rozvod do radiátorů. Majitel tam má ještě přenosné vytápění přes plynovou bombu. mně napadlo využít plynový radiátor, co se zapíná do zásuvky. Ale chtěla bych takový, který se dá časově naprogramovat, v noci topit méně, ráno více. existuje něco takového? díky moc.

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63745 příspěvků 3 inzeráty 08.10.18 10:36

@lucie.krajcarova No, určitě existuje s termostatem a i s časovým spínačem, ale jestli existuje takový, kde by se dalo programovat několik různých teplot v průběhu dne, to netuším. Ale vychytat se to dá i s tou kombinací termostatu a časového spínače, při troše laborování.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 08.10.18 10:40

@j.a.n.i1 jj termostat bude u toho důležitý, díky.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63745 příspěvků 3 inzeráty 08.10.18 10:47

@lucie.krajcarova Náhodný výběr, třeba takový… https://www.expert.cz/…40-dr-black/?… a co jsem tak koukala, tak jich dělají celkem dost různých.

Lalelale
Závislačka 2710 příspěvků 08.10.18 10:51

@lucie.krajcarova vím jen, že existuje takový, kde jde spínat během noci a dne a na hodiny, ale nevím, jestli i na různé teploty. Jinak na to ses sice neptala, ale sebelepší nenahradí normalni topení. Pronajímala jsem si byt s úplně nevýkonným elektrickým topením a majitel po stížnosti pořídil ty olejové radiátory. V zimě to bylo na zmrznutí a jen kvůli tomu jsme se odstěhovali.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63745 příspěvků 3 inzeráty 08.10.18 10:54

@Lalelale Záleží na izolaci prostoru a relatcní vlhkosti, my s ním topíme obývák už druhou zimu a pohoda. On to zas takový rozdíl od okruhu s radiátory není. Plus je tedy otázkou, co považuješ na zmrznutí, to je taky fakt.

lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 26.10.18 11:06

poradíte mi konkrétní typ? jde o místnost do 20 m2. jde o to, aby se vypínal sám, měl termostat a nesmrděl a nebyl moc hlučný, takže mi jde opravdu o to, jaký je ve skutečnosti a ne na obrazovce. díky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >