Topiramat zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.10.21 11:47

Topiramat zkušenosti

Ahoj holky, nějaké předchozí diskuze jsem už našla o Topiramatu, ale nikoliv úplně to, co potřebuji já.
Beru ho na migrény, musím říct že funguje skvěle, z klidně 5,6 záchvatů měsíčně jsem zpětně teď do deníku koukala, že mám tak 1,2 záchvaty za měsíc. Takže frekvence se opravdu snížila.
Mám ho nasazený od dubna. A upřímně tím že takhle funguje bych o nej nerada přišla. Ale!
To ale…
Nevím, jestli to je Topiramatem, vím, že to je napsáno v NÚ, ale pozoruju na sobě děsný výkyvy nálad. Jsem nesnesitelná na okolí, vyjíždim úplně zbytečně, kolikrát jsem až paranoidní, několikrát za měsíc depky jak blázen :lol: kdy fakt ležim v posteli a nemůžu se donutit vstát, jako vstanu no, ale po dvou hodinách třeba a celej den jsem vydepkařená, v hlavě myšlenky proč žít, že si něco udělám a pak jak lusknutím prstu druhý den nic a jsem happy :lol: tohle se mi právě nestávalo. Nemáte některá zkušenosti? A upřímně se to stydim říct dr, jako vím že je to napsaný v nú že to možná bude tím topiramatem, ale stejně se bojím jak by na mě Koukal kdybych mu řekla že jsou dny kdy přemýšlím jak se zabít a druhý den pomalu plánuju svatbu :lol: jak na blázna :) a myslíte ze to je důvod k vysazení? Díky za názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21913
2.10.21 12:02

Jdu se zaháčkovat dostala jsem ho předepsaný tento týden, mám bolesti hlavy cca 5× týdně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
2.10.21 14:58

Ahoj, brala jsem dlouhodobě, asi 8 let? Nejsem si jistá, ale bylo to dlouho. Vedlejší účinky jsem nepozorovala. Snad jen ze začátku, zpusoboval mi mirne nechutenství, coz bylo fajn, nemela jsem chute a lépe se mi snižovala váha :mrgreen:
Jo a myslím že jsem ze začátku pocitovala mírné mravenčení dlaní. Účinnost byla úžasná, výrazně se snížil počet migrén.
Příbalový leták me při čtení vyděsil. Na tvem místě bych se sverila lékaři.
Může předepsat jiné léky, take jsem casem zkousela jine a nakonec mi vzdy vratila topimarat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 16:00
@green tea píše:
Ahoj, brala jsem dlouhodobě, asi 8 let? Nejsem si jistá, ale bylo to dlouho. Vedlejší účinky jsem nepozorovala. Snad jen ze začátku, zpusoboval mi mirne nechutenství, coz bylo fajn, nemela jsem chute a lépe se mi snižovala váha :mrgreen:
Jo a myslím že jsem ze začátku pocitovala mírné mravenčení dlaní. Účinnost byla úžasná, výrazně se snížil počet migrén.
Příbalový leták me při čtení vyděsil. Na tvem místě bych se sverila lékaři.
Může předepsat jiné léky, take jsem casem zkousela jine a nakonec mi vzdy vratila topimarat.

Jojo mírné nechutenství mám taky, to je takové hezké plus že šlo par kilo dolu úplně samo, netláskám páté přes deváté.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat