Topnatur greentrio máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 31.03.19 09:41
Topnatur greentrio máte zkušenosti?

Ahoj vsem, chci se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s tabletkami topnatur greentrio - Chlorella, Zelený ječmen a Spirulina?

Dekuju ;)

Reakce:
Lollitka
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 31.03.19 14:00

Mám je doma, koupila jsem je v drogerii, ale ještě jsem nezačala užívat, ale chystám se na to. Jen mi ty tabletky moc nevoní, tak to odkládám a ještě se jich má užívat 2×3 denně a já už beru hodně jiných léků. Ale pokud s nimi začneš, budu ráda za tvoje zkušenosti.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34291 příspěvků 1 inzerát 01.04.19 11:50

O jaké zkušenosti by mělo jít? Jedná se o potravinový doplněk, který obsahuje hodně vitamínů, minerálů, enzymů, chlorofylu… může blahodárně působit při depresích, různých nespecifických zdravotních obtížích… přímo tuto značku jsem nikdy neměla, ale čas od času si něco podobného koupím a zobnu. :nevim:

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 01.04.19 13:20

@Tiger-lily ahoj díky za reakci, jde mi o to, jestli člověk pociťuje nějaké změny - lepší pokožka, pravidelné vyprazdňování atd…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34291 příspěvků 1 inzerát 01.04.19 20:07

@Margit. Tomanova :nevim: Vyloženě nic viditelného jsem nepocítila. Nebo spíš nedokážu říct, jestli tohle třeba mělo na zlepšení podstatný vliv.

Váš příspěvek
Reklama