Torecan v těhotenství na nevolnost?

76
17.3.16 14:07

Torecan v těhu na nevolnost?

Ahoj máte prosím někdo zkušenosti s těmito léky? :nevim: Torecan obalovane tablety na pocit nevolnosti a zvracení v těhu? Dost mě znemožňuje příbalový leták.. Říkám si jestli nebudu raději dál zvracet.. Poraďte prosím vás. Ne že bych to vyhrabala v šuplíku mám je od lékaře obvodního ale říkala že jsou to dražé… Lékárník hledal hledal a nevěřil se a doma čtu že jsou to potahované tablety…
Přikládám foto co píši o těhotenství a kojení když se berou tyto léky. budu ráda když mi řekněte že jsem paranoidní :lol: ale miminku bych opravdu nechtěla ublížit a raději budu zvracet dal. omlouvam se za slohovku :) :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5190
17.3.16 14:16

Já zvracím už 22 týdnů :D (tím tě nechci teda strašit)… já byla posera na léky, ale vím že spousta lidí to užívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
17.3.16 14:22

@Edys já jsem ho užívala, když bylo nejhůř, ale zvracela jsem až do porodu. dle mého názoru ti buď zabere a uleví se ti, nebo ne a je zbytečné ho brát.( můj případ )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5190
17.3.16 14:22

@maacik do porodu? ach jo, furt jsem si fandila, že přestanu, ale asi ne… ale dá se zvyknout :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
17.3.16 14:24

@šmoulililinka jj, až 14 dní před porodem to přestalo. nedá se na to zvyknout, odpočítávala jsem snad každý den. těhotenství pro mne bylo utrpení. :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5190
17.3.16 14:25

@maacik já fakt zvracím už od 7. týdne denně a jsem ve 29. a přijde mi, že se z toho nehroutím tak, jak na začátku, ale že bych z toho byla nadšená, to teda taky nejsem :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
17.3.16 14:27

@šmoulililinka já začala také v 7 týdnu. byly dny, kdy jsem nedala hlavu z kýblu, ale ke konci se to trošku zlepšilo. to jsem zvracela třeba jen 3× denně. ono je to těžké posoudit. některé dny mi bylo fakt strašne zle a některé to bylo lepší. je pravda, že už jsem to ke konci moc neřešila a všude chodila s pytlíkem :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
17.3.16 14:31

Zvracela jsem ukrutne od 6 do 16tt, zhubla 9 kilo a zaplat pan Buh za Torecan. Jinak bych to nedala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
17.3.16 14:32

Doktorka mi jej předepsala, zvracela jsem v prvním trimestru prakticky nonstop, hodně zhubla a málem jsem skončila v nemocnici. Tohle jediné zabralo, naštěstí…
ješt jsem to měla super v tom, že měli výpadek, takže jsem prolítala půlku Ostravy, abych našla jednu zapadlu lékárnu, kde měli krabičku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5190
17.3.16 14:43

@maacik tak tak a taky si velmi pečlivě rozmýšlím co jíst, protože některé věci se prostě „blbě zvrací“ :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
17.3.16 14:47

@šmoulililinka o tom bych mohla taky vyprávět. třeba špagety jsou fakt super :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5190
17.3.16 14:49

@maacik áno, je toho docela dost, co je fakt chuťovka :lol: no já už to do konce nějak doklepu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
17.3.16 14:58

@šmoulililinka Držím palce, ať to zvládneš. já bych chtěla druhé, ale tohoto se strašně děsím. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
17.3.16 14:59

Tak to jo už jsem klidnější jen ty letáčky jsou šílene. No holky nedeste mě ze to nepřestane… :( já třeba dva dny v pohodě a pak z toho den zvracim nonstop celej den… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
17.3.16 15:00

Každý to má jinak. může se ti to srovnat, ale taky nemusí. buď připravená na vše. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat