Totálně mě zapekl. Jsem vytočená právem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 12:33
Totálně mě zapekl. Jsem vytočená právem?

Jsem docela naštvaná a asi nedokážu uvažovat objektivně. Popíšu situaci a poraďte…

Mám přítele přes měsíc, každý z jiného města. Viděla jsem se naposledy v pondělí, další schůzka naplánovaná na příští úterý (pojede do našeho města). Pak on odjíždí na 2 týdny na dovolenou. V pátek ráno jsme se předběžně domlouvali, že bychom se mohli vidět v neděli odpoledne. Včera večer jsme mu napsala, zda to platí. Přijela a odjela bych vlakem. Byla bych tam 2,5 hod.

On mi před hodinou volal, jestli to má cenu. Že bych mohla buď zůstat déle nebo jestli mám vůbec jezdit. Čuměla jsem do toho telefonu jak vejvrat a říkám mu, když nepřijedu, udeláš si jiný program? A on že jo. Já Jaký? Dělal bych na zahradě, nemám to kdy jindy udělat. On řekl Co bychom dělali, kdyby bylo blbé počasí? Já jsem celý víkend v práci, potřebuji nějaký aktivní program venku.

Tvl, já jsem chtěla strávit 2 hod na cestě, abych ho 2,5 hod viděla, protože se mi stýská. Ráda s ním trávím čas, záleží mi na něm, atd.atd.atd. On mi řekne, že to nemá na tak krátkou dobu cenu. Jsem mu u zadele? Teda ne, když je dobrá konstelace hvězd a nemusí dělat na zahradě, tak se mnou bude rád. Ale ze svého pohodlí obětovat nehodlá. Prostě nejsem priorita. :(

Říkám si, jestli tohle má budoucnost. Já nechci být ta, která se doprošuje a čeká, jestli na ní milostivě něco zbyde. Mám pocit, že ho mám raději než on mě a tahle pozice se mi vůbec nelíbí.

Jinak je nám oběma přes 30 a on žije nějakou dobu sám. Přijde mi, že mu chybí taková ta schopnost partnerského kompromisu.

Jak vidíte tuhle situaci? Já jsem prostě zklamaná, jak málo o mě stojí…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10610 příspěvků 14.07.19 12:38

Hele a co ti měl říct? Má nějaké povinnosti, které si potřebuje udělat. A 2,5 hodiny nic moc čas není. Chápu, můj chlap je taky takhle praktickej :)

Uživatel je onlineBídžej
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 1 inzerát 14.07.19 12:40

Upřímně ho chápu. Není vám 15, abyste řešili, že se pár dní neuvidíte a jet celkem 4 hodiny (tam+zpět) kvůli 2,5 hodinám společného času mi přijde na hlavu. Notabene mi pak přijde, že si totálně nevazis vlastního času :nevim:

Takže já bych nejela.

jessikka
Extra třída :D 11206 příspěvků 14.07.19 12:41

Tak se s ním rozejdi, když to vidíš takhle.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 14.07.19 12:42

No, shrnula bych to větou: „zas tak moc tě nežere..“ :think:
Ale měsíc je docela krátká doba, třeba ještě není úplně zaláskovaný, vyčkala bych a trochu se stáhla do pozadí.. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 12:42

Napsala jsem to blbě. Hodina tam, hodina zpátky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 12:43
@jessikka píše:
Tak se s ním rozejdi, když to vidíš takhle.

No a jsem mimo? Já to nějak nedokážu dešifrovat přes to vnitřní zklamání…

free333
Nadpozemská drbna 26277 příspěvků 14.07.19 12:45
@Anonymní píše:
Napsala jsem to blbě. Hodina tam, hodina zpátky.

Myslím, že jsi ta, která má ráda víc, ve vašem vztahu, není tak zamilovaný…

Uživatel je onlinePajka89
Závislačka 2503 příspěvků 14.07.19 12:45

Myslim, ze mas klasicky zensky vykonstruovany mysleni :mrgreen: A delas z komara velblouda… Chlap chce proste v nedeli delat na zahrade. Tecka, nic vic, nic min. Bud bych rekla:,, Tak ja prijedu, ti s tou zahradou pomoct". Nebo:,, Tak to nechame na to utery, jak jsme se původně domluvili". A vic se v tom vazne nestourala.

Paola21
Závislačka 4100 příspěvků 14.07.19 12:45

No po měsíci vztahu by měl z tebe být víc „odvázanej“ a chtít s tebou trávit co nejvíce času. Jak jsi napsala, nejsi pro něj zase tak důležitá, bohužel. :nevim:

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 1 inzerát 14.07.19 12:46

Vztah na dálku nebrat, tohle dlouhodobě nebude fungovat. Já měla vztah kdy jsem dojížděla cca 50 minut každý víkend, vydrželo nám to 2 roky. Ve finále tohle bylo jeden z důvodů rozchodu. Když jsem si spočetla kolik jsme reálně spolu strávili dní, tak to dělalo cca 80 dní v roku - když jsem odpočetla nemoci svátky s rodinou a dovče, a to není na vybudování vztahu dostatečně, to toho člověka ani nestihneš poznat do podrobna jaký skutečně je, je to vždy jen ta chvíle co ho vidíš. Pokud tam není možnost po pár měsících bydlet alespoň ve stejném městě, tak bych do toho nedávala energií.

M-A
Kecalka 447 příspěvků 14.07.19 12:47

Tak jed za nim a pomoz mu na te zahrade, vzdyt nemusite trajdat nekde po meste ne?

P4ja
Extra třída :D 10610 příspěvků 14.07.19 12:47
@Paola21 píše:
No po měsíci vztahu by měl z tebe být víc „odvázanej“ a chtít s tebou trávit co nejvíce času. Jak jsi napsala, nejsi pro něj zase tak důležitá, bohužel. :nevim:

Tak kdyby jim bylo 20 tak neřeknu, ale ve třiceti mně to ani tak nepřekvapilo.

P4ja
Extra třída :D 10610 příspěvků 14.07.19 12:49
@katintheBOx63 píše:
Vztah na dálku nebrat, tohle dlouhodobě nebude fungovat. Já měla vztah kdy jsem dojížděla cca 50 minut každý víkend, vydrželo nám to 2 roky. Ve finále tohle bylo jeden z důvodů rozchodu. Když jsem si spočetla kolik jsme reálně spolu strávili dní, tak to dělalo cca 80 dní v roku - když jsem odpočetla nemoci svátky s rodinou a dovče, a to není na vybudování vztahu dostatečně, to toho člověka ani nestihneš poznat do podrobna jaký skutečně je, je to vždy jen ta chvíle co ho vidíš. Pokud tam není možnost po pár měsících bydlet alespoň ve stejném městě, tak bych do toho nedávala energií.

Vidíš a my to tak měli. A postupně jsem se přistěhovala a už jsme spolu nějaký ten pátek. Po měsíci bych flintu do žita neházela. Obzvlášť, když už jsou oba dospělí a mají taky povinnosti.

Pan Svobodomyslny
Povídálka 28 příspěvků 14.07.19 12:51

Těžko říct. Je fakt, že při tak krátkém vztahu bych asi očekával víc vášně a zápalu pro to být spolu… Zkus si to představit za 15 let, jestli bys tak mohla žít - pravděpodobně každý tak trochu po svém.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama