Totálně rozhozená menstruace, kojení

11479
17.2.16 12:16

Totálně rozhozená menstruace, kojení

Ahoj, jako mladá holka jsem měla pravidelný menzes cca 8 dní. Brala jsem cca 9 let HA. Po vysazení jsem měla problémy s cyklem, se špiněním. Nyní jsem po dvou dětech, ještě kojím. Menstruuji po porodu už cca 10 měsíců. Menzes se mi strašně vleče. Napřed cca 3 dny slabé, pak 3 dny mazec. Pak dva dny míň. Pak jeden den pauza, si myslím, že už bude po, ale pak začnu špinit, kolikrát pak špiním tak dlouho, že se mi to natáhne i na 12 dnů. Cyklus celkem tak 28 dní, takže mazec. Gynekolog říkal, že dokud kojím, dělá si prolaktin co chce. Nicméně ještě nějakou dobu určitě kojit budu a dost mi to vadí. Nemáte někdo radu? Kromě HA, tu už fakt ne.
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58808
17.2.16 12:38

@Genovesa na to fakt nic není, můžeš zkusit cos přírodního ala gynex a pod, ale rozhodně nečekej zázraky.. co jsem kojila, tak pořád hrozný, jak jsem dokojila, jak když utne a klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6368
17.2.16 12:39

Mela jsem to stejne u kojeni, srovnal mi to az homeopat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11479
17.2.16 14:00

@Jana525 Hm :think:, díky, moje obvoďačka taky dělá homeopatii. Asi ji zas po dlouhé době poctím návštěvou :oops: :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11479
17.2.16 14:01

@martina.se Gynex jsem zkoušela už po první dceři, na nic. Možná sarapis… Díky, tak snad se to upraví, až přestanu kojit. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.16 21:40

Prosím o radu a omlouvám se za anonymitu. Čekám od porodu třetí menstruaci a kde nic tu nic. Druhou jsem dostala 38 dní od první (a tu 5 měsíců od porodu). Teď je to cca 50. den a nic. Test mi vyšel negativní. Chráníme se - zatím přerušovaně + Pharmatex a právě si v té další menstruaci chci nechat dát tělísko.
A na co se ptám. Mám ještě čekat, nebo už jít k doktorce, aby mě prohlídla? Kojím pořád stejně, možná víc v noci (malá je poslední dobou nemocná). Je to třetí dítě a i po předchozích porodech jsem to měla rozhozené, ale ne tolik. Břicho mě pobolívá, ale nic se neděje.
Děkuji za názory a zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama