Totální depka ze života

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 11:36
Totální depka ze zivota

Ahoj,

padla na me totální depka a asi se potřebuji jen vypovídat.

Bude mi 30, mam vztah který konci i když ho miluju a myslela jsem si ze je to napořád, mam strach ze uz se nezamiluju nebo zůstanu sama a nešťastná, zatím si neumím představit ze bych měla děti (mam je rada ale baví me to tak hodinu denně…s vlastním je to asi jiné), poslední dobou mam pořad zdravotní problémy, jsem naprosto bez energie…snad jen prace je ok.

Těšila jsem se na jaro a léto a ted vim ze budu single po mnoha letech a já sama moc neumím byt, nejsem tak šťastná.

Myslela jsem ze uz se usadim ale vše je jinak.

Nemám uz z ničeho radost a nejradši bych jen jedla sladký a spala :-((

Nechci rozhodne k psychologovi. Musím si pomoct sama. Jen nevim jak se odrazit když mi vsechno proteklo mezi prsty. Závidím všem co mají spokojený vztah :-(

Nejhorší je ze se rozhodne necítím na 29 ani tak nevypadám a začínám mít strach ze bych měla byt jinde než jsem. A navíc mi kamarád rekl ze každy normální chlap je zadaný a ze na me zbývají fakt jen exoti :-/

Ani nevim co chci slyšet :-( jen ne prosím to ze si mam jít zaběhat. Naposled me chytl při běhání záchvat pláče. Moc to nepomáhá :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 06.03.17 11:47

Na to je jedina rada - naucit se byt stastna a spokojena sama. Odvozovat svoje stesti od toho, ze s nekym jsem, je cesta do pekel.

Ve 29 letech je nezadanych spousta kluku. Stejne jako je nezadanych spousta holek. Navic se zrovna v tomto veku rozpadaji dlouholete vztahy, ktere se prechodily, a k dispozici jsou tak dalsi potencialni partneri. Hodne se pohybuju mezi klukama a ver mi, ze celkem dost je jich nezadanych a hledaji milou a normalni holku. Takze hlavu vzhuru;)

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 06.03.17 11:48

Jo, taky mi bylo 29 byla jsem sama, chtěla jsem chlapa, rodinu, dítě a prd z toho, chlap mě vyměnil jako kus hadru ze dne na den za jinou po 7 letch. A víš co je psycho? Poznala jsem po 3 letech samoty úžasného muže, žádného exota. Ale též jsem musela správně vybírat… taky se na mě lepili exoti (s děckama na krku, alimentama, s exekutorama za prdelí no děs).
Věř, bude lépe.

Amlugiel
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 06.03.17 11:53

Měla by ses naučit žít sama se sebou, protože lidi v tvém životě budou přicházet a odcházet, ale sama se sebou budeš až do konce života, což v některých případech může být docela dlouhá doba :kytka:

AnetVV
Kecalka 302 příspěvků 06.03.17 11:57

Tak to máme stejně, mám sice vztah který je úžasný a krásný, jenže brzo skončí protože se už neuvidíme (studovaní v zahraničí ). Jinak krom toho vztahu, kterej uz taky brzo nebude, se nemám moc z čeho těšit. Zdravotních problémů taky víc než dost a vyléčit se pořád nedají. Zatím to řeším jen spánkem :roll: a co mi hodně pomáhá jsou motivační knížky, někdo to bere jako blbost ale dokáží změnit pohled na svět :) jen to chce jim dát čas. A myslím si, že určitě jà u ty se ještě dokážeme zamilovat někdy v budoucnu, jen se snaž být pozitivní, navíc tohle počasí k těm depkám přímo patří :zed:

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 06.03.17 11:57
@Anonymní píše:
Ahoj,

padla na me totální depka a asi se potřebuji jen vypovídat.

Bude mi 30, mam vztah který konci i když ho miluju a myslela jsem si ze je to napořád, mam strach ze uz se nezamiluju nebo zůstanu sama a nešťastná, zatím si neumím představit ze bych měla děti (mam je rada ale baví me to tak hodinu denně…s vlastním je to asi jiné), poslední dobou mam pořad zdravotní problémy, jsem naprosto bez energie…snad jen prace je ok.

Těšila jsem se na jaro a léto a ted vim ze budu single po mnoha letech a já sama moc neumím byt, nejsem tak šťastná.

Myslela jsem ze uz se usadim ale vše je jinak.

Nemám uz z ničeho radost a nejradši bych jen jedla sladký a spala :-((

Nechci rozhodne k psychologovi. Musím si pomoct sama. Jen nevim jak se odrazit když mi vsechno proteklo mezi prsty. Závidím všem co mají spokojený vztah :-(

Nejhorší je ze se rozhodne necítím na 29 ani tak nevypadám a začínám mít strach ze bych měla byt jinde než jsem. A navíc mi kamarád rekl ze každy normální chlap je zadaný a ze na me zbývají fakt jen exoti :-/

Ani nevim co chci slyšet :-( jen ne prosím to ze si mam jít zaběhat. Naposled me chytl při běhání záchvat pláče. Moc to nepomáhá :-)

Tak s „kamarádem“ bych minimálně na chvíli ze svého života vyloučila, to je ale opora :roll:. Ve 29 letech máš ještě pořád na všechno času dost, je všechno moc čerstvé, chce to čas, asi nic jiného ti teď nepomůže.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 11:59

Hele klid, segre zavreli do basy chlapa se kterym byla 10 let, ze dne na den, nikdo to nechapal (no vzapeti jsme pochopili) a to ji bylo 31 let. Z niceho nic se potkala se svoji prvni laskou, kdyz tamten byl v base.Dali se spolu dohromady, do dvou let se jim narodil prcek a po dalsich dvou letech holcicka.Ted je ji 39 ma dve deti, hodnyho chlapa, chalupu na vysocine a rekonstruuje barak. Takze hlavu vzhuru neni vsemu konec.

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 12:04

Krásně to řekla @Amlugiel :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Já bych dodala, že jsi spokojená v práci. Jsou lidi, kteří nemají ani to. Je to bonus, který se nepodaří každému. Bohužel je zrovna období v roce, kdy upadnout do deprese není nic vzácného. Měla jsi dlouhodobý vztah, který skončil a ty truchlíš. To je přeci úplně normální. Bylo by divné, kdybys nad tím mávla rukou. je mi líto, že máš takové úzkosti. Ale všechno má svůj důvod. Píšeš že neumíš být sama. To je pochopitelné, když jsi na někoho zvyklá. Najednou cítíš prázdnotu a tvůj čas není jaksi smysluplně vyplněný. Pojmi to jako výzvu a udělej sama sebe šťastnou. Nejlepší roky života a ty si můžeš dělat co chceš a kdy chceš. Jsem si jistá, že existuje něco,. co jsi chtěla vždycky zkusit. máš příležitost plnit si sny. Tak nebuď husička a chytni příležitost za pačesy. Až to budeš nejmíň čekat, potkáš dalšího zásadního člověka. I špatná zkušenost, je přeci zkušenost. A je to zadarmiko!!! :jazyk:
:hug: :hug: :hug: :kytka:

Renys1
Nováček 8 příspěvků 06.03.17 12:14

Nezoufej i ja jsem na tom byla stejne, akorat mi bylo o par let min. Uz jsme mluvili o detech a svatbe a najednou sup a byla jsem s par krabicema zpatky u nasich. Hrozne ponizeni… Poplakala jsem si a myslela, ze uz nikoho nenajdu. Pak jsem se ale po par mesicich nastvala a zamerila se na sebe. Chodila kam chtela a snazila se byt ve spolecnosti, abych nemusela na neho myslet. Do pul roka jsem se seznamila s nynejsim partnerem, ktery je dokonce o devet let starsi a mame krasneho klucika. A to jsem ani nedoufala… Urcite tam nekde nekdo na tebe ceka… ted to chce se zdrave nastvat a zacit pracovat sama na sobe :hug:

luciekvapilova
Povídálka 18 příspěvků 06.03.17 12:30

Podívej se na to i z druhé strany mince a hned zjistíš, že to tak černé není. Největší a nejtěžší životní obraty a situace plodí ty nejlepší příležitosti hned poté, co si to uvědomíš. Chápu, že tohle nechceš slyšet. Vyčisti si hlavu, v cizině nebo někde v přírodě/horách, poznej sama sebe tak, jak se ještě neznáš a vyraž znovu kupředu:-)

Enmamma
Závislačka 3004 příspěvků 06.03.17 13:45

Rada, nauč se žít sama, je na houby. Když je člověk zoufalý, že je sám, nepotřebuje slyšet, že se má ze své samoty těšit. To je blbost. Jistě nejsi sama samotinká na světě, která přišla ve 29 letech o partnera, takových holek a kluků bude taky dost, takže jen jde o to, jak od sebe odehnat exoty a potkat chlapa, který je teď také sám a je fajn. Spojují společné zájmy. Popřemýšlej, co tě baví a to jdi dělat někam mezi lid a nestyď se oslovit cizí lidi a poklábosit. Pak určitě někoho potkáš.

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 17:48

Chlapi jsou už po 30 zadaní, ale začínají se po 30 - 35 - 40 taky rozvádet :) tak nevěšejte hlavu, nejaký se pro vás určite uvolní…a naučte se prozatím žít sama se sebou, pokud to nezvládnete, tak budete opět v dalším vztahu závislá na partnerovi, co není pro lásku zrovna vhodná pozice :)

loppy
Kecalka 238 příspěvků 06.03.17 18:02

@Amlugiel Krásně napsané a pravdivé.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 11:10

Moc vám děkuji za podporu. Včera mi bylo lip když jsem to četla ale dnes od rána jen brecim. Cítím se strašně sama a mam pocit ze uz nic nebude fajn. Za vsechno muže samozřejmě ta situace s partnerem. Kdyby me nechal, bylo by to snad lepší. Jenže on jde do zahraničí a do ČR se nechce vrátit, ze to tu nemá rad s nechce si jednou říct ze strávil život v kanceláři :pocitac:

Mužu jít s nim ale je to život který mne moc blízký není :( Jet na rok na dva klidně anebo mít plno peněz a užívat si - ale to není naše situace. Ale ne žít každých půl roku jinde a nemít domov atd atd. Jsem z toho hrozne neklidna. Jsem asi suchar.

ja vůbec nevim co mam dělat, jsem zralá na psychologa, ale tam samozřejmě nepůjdu, vůbec tomu nevěřím a jednou uz mi dost uskodil.

Někomu muže přijít super ze budu mít svého chlapa třeba v Portugalsku a budu za nim jezdit a vsechno bude parádní a budeme si vzácnější atd atd…jenomže já jsem asi od povahy pesimista a vidím za tím to ze bude dělat potápěče takže nula volného času, v sezóně opravdu žádný, takže se třeba dva měsíce neuvidíme…já budu sama v Praze a závidět všem párům co tráví jaro a léto spolu a užívají si ho a jak krásné jsme se měli my dva loni :-( vsechno je jinak a pak se sebere a pojede zase jinam kde bude sezóna takže třeba od října bude v Karibiku nebo v Asii…já na to nemám tohle ustát :( a kdybych šla s nim bude mi zase strašně chybět rodina a asi bych přišla o praci tady atd. A do toho pořad myslím n a to ze kdyby mi bylo 20 tak jedu hned s nim a těším se ale můj blby věk me hrozne omezuje, říkám si ze si mam hledat manžela a ne tady udržovat vztah který sice srdcem vnímám jako osudovy ale jinak je to chlap co ke svému životu nepotřebuje nic a to ani domov :nevim: jen chce žít a ne přežívat a mysli si ze tohle je ta správná cesta.

Omlouvám se pokud to nedává moc smysl, jsem trochu mimo :-(

Stánina
Generální žvanilka 20102 příspěvků 07.03.17 11:17
@Anonymní píše:
Moc vám děkuji za podporu. Včera mi bylo lip když jsem to četla ale dnes od rána jen brecim. Cítím se strašně sama a mam pocit ze uz nic nebude fajn. Za vsechno muže samozřejmě ta situace s partnerem. Kdyby me nechal, bylo by to snad lepší. Jenže on jde do zahraničí a do ČR se nechce vrátit, ze to tu nemá rad s nechce si jednou říct ze strávil život v kanceláři :pocitac:

Mužu jít s nim ale je to život který mne moc blízký není :( Jet na rok na dva klidně anebo mít plno peněz a užívat si - ale to není naše situace. Ale ne žít každých půl roku jinde a nemít domov atd atd. Jsem z toho hrozne neklidna. Jsem asi suchar.

ja vůbec nevim co mam dělat, jsem zralá na psychologa, ale tam samozřejmě nepůjdu, vůbec tomu nevěřím a jednou uz mi dost uskodil.

Někomu muže přijít super ze budu mít svého chlapa třeba v Portugalsku a budu za nim jezdit a vsechno bude parádní a budeme si vzácnější atd atd…jenomže já jsem asi od povahy pesimista a vidím za tím to ze bude dělat potápěče takže nula volného času, v sezóně opravdu žádný, takže se třeba dva měsíce neuvidíme…já budu sama v Praze a závidět všem párům co tráví jaro a léto spolu a užívají si ho a jak krásné jsme se měli my dva loni :-( vsechno je jinak a pak se sebere a pojede zase jinam kde bude sezóna takže třeba od října bude v Karibiku nebo v Asii…já na to nemám tohle ustát :( a kdybych šla s nim bude mi zase strašně chybět rodina a asi bych přišla o praci tady atd. A do toho pořad myslím n a to ze kdyby mi bylo 20 tak jedu hned s nim a těším se ale můj blby věk me hrozne omezuje, říkám si ze si mam hledat manžela a ne tady udržovat vztah který sice srdcem vnímám jako osudovy ale jinak je to chlap co ke svému životu nepotřebuje nic a to ani domov :nevim: jen chce žít a ne přežívat a mysli si ze tohle je ta správná cesta.

Omlouvám se pokud to nedává moc smysl, jsem trochu mimo :-(

A jak by to mělo vypadat, ten pobyt v zahraničí? Nebojíš se třeba zbytečně? Možná by stálo za to to zkusit. Nemáš závazky, nic tě tady nedrží. Aby sis, až ti bude 60, neříkala, žes mohla jet…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >