Totální závislost na cukru aneb jsem jak feťák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 14:26
Totální závislost na cukru aneb jsem jak feťák

Ahoj všichni, chtěla bych se zeptat jestli tu je někdo, kdo se toho zbavil. Můj problém je ten, že mám obrovskou závislost na cukru, hlavně na takových těch kyselých sladkých páskách. Už vážně nevím co s tím. Chvíli to vydržím třeba týden, ale pak toho zblajznu ohromné množství najednou a i přes to že je mi špatně pořád mě to nutí k přejídání. Je to na zbláznění :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

skorotehotna
Kecalka 246 příspěvků 2 inzeráty 28.10.18 14:27

Jíst správně, vydržet, nemít to doma. Hlavne pokud člověk jí správně, přejde ho časem chut.

Cukr je bohužel zlo, návykové:)

MartinaIrena
Extra třída :D 10211 příspěvků 28.10.18 14:31

Nedivím se. Celosvětova populace je závislá na cukru a bodejť by ne, když ho rvou i tam, kde nemá co dělat. A výrobci si mnou ruce. :?
Jinak doporučuji přečíst si něco o kvasince Candida Albicans, je to prevít, který způsobuje různé nenápadné příznaky a umí šikovně dráždit nervová zakončení neodolatelnou chutí na sladké, aby si zajistila cukr, že kterého žije

Bubla_Bučková
Závislačka 3784 příspěvků 28.10.18 14:36
@MartinaIrena píše:
Nedivím se. Celosvětova populace je závislá na cukru a bodejť by ne, když ho rvou i tam, kde nemá co dělat. A výrobci si mnou ruce. :?
Jinak doporučuji přečíst si něco o kvasince Candida Albicans, je to prevít, který způsobuje různé nenápadné příznaky a umí šikovně dráždit nervová zakončení neodolatelnou chutí na sladké, aby si zajistila cukr, že kterého žije

Tak tu já určitě mám!
Osm týdnů bez cukru a všichni slibovali jak mi po týdnu nebude chybět :roll: Zlatý oči.. Přes vánoce už budu moct a bude to masakr, hodně velkej masakr :mrgreen:

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 28.10.18 14:36

Nekojis ? Ja od doby, co kojim, totalne na cukru ujizdim…porad neco pecu, nebo si kupuju sladke pecivo, dortiky..nikdy jsem to driv tak nemela..

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 28.10.18 14:41

Vyvážená strava a pak to přejde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 14:50

@Ajamateridouska kojím, už 11 měsíců

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 28.10.18 14:55
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, chtěla bych se zeptat jestli tu je někdo, kdo se toho zbavil. Můj problém je ten, že mám obrovskou závislost na cukru, hlavně na takových těch kyselých sladkých páskách. Už vážně nevím co s tím. Chvíli to vydržím třeba týden, ale pak toho zblajznu ohromné množství najednou a i přes to že je mi špatně pořád mě to nutí k přejídání. Je to na zbláznění :(

Tak si dej raději čokoládu, ani nechci vědět složení těch pásků

Evulina
Neúnavná pisatelka 15195 příspěvků 28.10.18 15:23
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, chtěla bych se zeptat jestli tu je někdo, kdo se toho zbavil. Můj problém je ten, že mám obrovskou závislost na cukru, hlavně na takových těch kyselých sladkých páskách. Už vážně nevím co s tím. Chvíli to vydržím třeba týden, ale pak toho zblajznu ohromné množství najednou a i přes to že je mi špatně pořád mě to nutí k přejídání. Je to na zbláznění :(

Velmi doporučuju navštívit stránky Vyživující tradice. Je k dostání i kniha, výborná, hodně z ní čerpám.
Pokud mám neodolatelnou chuť na cukr, líznu si malinko domácího medu, to není taková hrůza. Že se pak přejídáš po cukrových věcech je normální, to má „cukr v popisu práce“.
Cukr (a hlavně ten rafinovaný) je drogou, na které se staly závislou šmahem celé populace, celé národy..jedině proto je legální. Už jsme si zvykli a připadá nám to normální..ale není. Cukr a bílá mouka může za mnoho civilizačních nemocí, ne kvalitní živočišné tuky, jak se nám „establišment“ stále snaží vnutit.

Lenka_Hal
Kelišová 5281 příspěvků 28.10.18 15:25

Vubec to nekupuj. Mej doma horkou cokoladu, kdyz uz musis neco…pokud jsi tehotna nebo kojis pomaha navysit protein k tomu co potrebujes normalne.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15195 příspěvků 28.10.18 15:27
@Kfětoslava píše:
Tak si dej raději čokoládu, ani nechci vědět složení těch pásků

Doma dělám čokoládu - od oka půl na půl panenský kokosový olej a kakaové máslo rozpustím při max. 40 stupních ve vodní lázni. Pak přidám lžíci medu, trošku mleté stevie, prášek moringy, trošku mleté vanilky (nikoli vanilkového cukru, ale pravé vanilky, k dostání mletá např. v DM drogerii), asi 3/4 carobu a 1/4 kakaa (taky dávám od oka). Promixuju ponorňákem a leju do silikonových tvořítek na čokoládu. Mohou se přidat oříšky, mandle atd..

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 28.10.18 15:30
@Evulina píše:
Doma dělám čokoládu - od oka půl na půl panenský kokosový olej a kakaové máslo rozpustím při max. 40 stupních ve vodní lázni. Pak přidám lžíci medu, trošku mleté stevie, prášek moringy, trošku mleté vanilky (nikoli vanilkového cukru, ale pravé vanilky, k dostání mletá např. v DM drogerii), asi 3/4 carobu a 1/4 kakaa (taky dávám od oka). Promixuju ponorňákem a leju do silikonových tvořítek na čokoládu. Mohou se přidat oříšky, mandle atd..
:palec:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15195 příspěvků 28.10.18 15:39

Jinak já najela na Vyživující tradici přibližně před 3 týdny, kvůli mé mega kazivosti zubů. Mám zničenou sklovinu z pubertálních let z bulimie a stačí malinko a už se mi rozjíždí kaz.

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 28.10.18 15:44

@Evulina a co dieta ob den?jeste drzis nebo uz jis normalne?jake jsou nakonec vysledky?

Evulina
Neúnavná pisatelka 15195 příspěvků 28.10.18 15:54
@pajaxy píše:
@Evulina a co dieta ob den?jeste drzis nebo uz jis normalne?jake jsou nakonec vysledky?

Teď to nedržím, mám opravdu hodně náročné období s péčí o pana domácího, je na tom zas hůř, potřebuju sílu. Nicméně ty tři týdny, co jím podle vyž. tradice, se mi krásně váha drží a to jím podstatně víc tuků než předtím. Ale žádný raf. cukr, bílou mouku a další sračičky. Váha už mi nelítá jak předtím, takže to dělaly tyhle nezdravé potraviny.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >