Totální změna vztahů po rozvodu -ale k horšímu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.03.18 19:55
Totální změna -ale k horšímu

Ahoj,

jak se Vám změnil život po rozvodu? jak se změnil vztah s bývalým manželem, švagrovou, tchýní, dětmi…?

Já jsem úplně KO - vzal si na mě právníka, který nedělá nic jiného než vymýšlí nějaké pra…ny vůči mně a dětem, úspory padly na soud a právníka, on manipuluje všemi okolo, takže tchýně i švagrová jsou proti mně, podobně i valná část našich přátel (on je velmi přesvědčivý a zdatný manipulant, hodně lidí se ho bojí).

Úplně se odstřihnout nemůžu, musím vybojovat aspoň nějaký majetek, jinak fakt zůstane všechno jen jemu a já budu začínat z mínusu.

Co Vám pomohlo se dát zas dohromady?

R.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 23.03.18 20:01

Radu pro tebe bohuzel nemam, nezazila jsem to.Jen drzim ti palce a bud silna :hug:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 23.03.18 20:04

Tchánovci jsou mi šumák, neviděla jsem je 7 let a nechybí mi, švagrová to samé.. od ex jsem odešla já, strašně se mi ulevilo.. Jinak o majetek jsem nebojovala, věděla jsem, že je to marné a pohřbila hodně desítek tisíc.. ale za ten božský klid mi to stálo.. mmchdm, prvních 4 let jsem neměla ani alíky, ty se určili až když šel ex do insolvence a to jen proto, že si myslel, že mu ty prachy budou zůstávat - nedošlo mu, že mi je bude posílat insolvenční správce :D

Venetia
Vesmírná mluvilka 32976 příspěvků 23.03.18 20:18
@Anonymní píše:
Ahoj,

jak se Vám změnil život po rozvodu? jak se změnil vztah s bývalým manželem, švagrovou, tchýní, dětmi…?

Já jsem úplně KO - vzal si na mě právníka, který nedělá nic jiného než vymýšlí nějaké pra…ny vůči mně a dětem, úspory padly na soud a právníka, on manipuluje všemi okolo, takže tchýně i švagrová jsou proti mně, podobně i valná část našich přátel (on je velmi přesvědčivý a zdatný manipulant, hodně lidí se ho bojí).

Úplně se odstřihnout nemůžu, musím vybojovat aspoň nějaký majetek, jinak fakt zůstane všechno jen jemu a já budu začínat z mínusu.

Co Vám pomohlo se dát zas dohromady?

R.

rozvedli jsme se dohodou bez pravniku, obcas se stykali dokud mu neprijela nova partnerka a znovu se neozenil. Od te doby jsem ho nevidela, pokecame obcas pres telefonicky. Tchyne zemrela chvili po nasem rozstehovani a se zbytkem jeho casti rodiny se nestykam. Ze zacatku obcas s neteri, ktera pracovala blizko mne, parkrat jsme zasli o pause na cigarko. Spolecne pratele jsme nemeli, takze to v pohode.

Anonymní  23.03.18 20:32

Jsem rozvedena 6 let po 13 letem vztahu, odesel exmanzel za pomerne drsnych okolnosti. Deti jsme nemeli. Vztahy s jeho rodinou jsem mela nadstandartni, v podstate jeste rok po rozvodu jsme byli v uzkem kontaktu, pak to zacalo upadat… s tchyni jsme se vidaly jednou za rok a pak uz ani to ne, svagra s manzelkou jsem nevidela uz 4 roky. S tchyni a babickou si vsak piseme k Vanocum, Velikonocum, prejeme si k narozeninam a k svatku. Co se tyce pratel, tak jsme meli vsechny spolecne a zbyl mi jeden par, takze asi tak. Zmenilo se vsechno, musela jsem si vybudovat kompletne novy zivot…

Anonymní  23.03.18 20:37

Doplneni k 20:32.

S exmanzelem se od rozvodu nevidam, nemam duvod, i kdyz me to mrzi, ale on pro me predstavuje to nejvetsi moralni dno, co lze. Parkrat jsem ho sice nahodne potkala, ale jen jsme se pozdravili.

KiriMaja
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 23.03.18 20:44

Jsem na tom úplně stejně.
Taky právníci, taky klacky pod nohy…pras..y..taky manipulant.
Došla jsem k tomu, že to nejcennější, co mám, jsou děti a já.
Takže až se odstěhuju nebudu mít nic…budu začínat úplně znova, od nuly…a to fakt úplně. spoléhám na vybavené podnájmy, jinak nemám na čem vařit, atd…
věci jsou jen věci, byly, jsou a budou…
alimenty nemám, máme střídavou péči
Tchýně navádí děti proti mě…myslím, že mi nebude chybět.
společní přátelé přestali být společní…a jestli někdy budou nevím.

elpiska
Závislačka 2572 příspěvků 23.03.18 20:46

My jsme se sice nerozcházeli v nejlepším, ale na rozdělení majetku jsme se tehdy vcelku klidně dohodli. Se svou povahou bych nepřistoupila na to, abych byla poškozena. Výživné platil, dcerce se věnoval a díky tomu zůstala dcerka v úzkém kontaktu s příbuznými z tátovy strany a tím tedy i já. Časem se nevraživost mezi námi ztratila a vycházíme spolu. Ve vážné situaci stála jeho rodina při dceři, pomáhali. Jsem jim za to vděčná.
Je to o charakteru. Tvůj muž se nejeví fér. Nezbývá než zatnout zuby, právníkovy návrhy, které ti nevyhovují, nebrat v potaz a stát za svou představou. Ti, co mu slepě fandí, mu budou fandit dál. Na ty se vykašli. Máš určitě své přátele. Drž se.

KiriMaja
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 23.03.18 20:46

Joo a mě pomáhá cvičení. Aktivity s dětmi mimo domov. Práce. Taky si občas něco koupím.

Anonymní  23.03.18 20:56

Zakl R.

Bohužel práce mě moc nedrží. Vždycky jsem měla super práci, ale v té poslední jsem brzy přišla na praktiky nadřízeného a odmítla se nechat sbalit, takže i když si mě vybral, tak se mě zas docela nepříjemně zbavil (byla jsem donucena přistoupit na dohodu, docela jsem žasla, jak inteligentní člověk najednou hledá fiktivní problémy, aby mě vyhodil - soud bych asi vyhrála, ale soudit se v malé branži je smrtící). Od té doby se mi moc nedaří, peníze, práce, někdy mám pocit, že je fakt konec, živím se, jak se dá, prací, která mě nebaví a nejsem vůbec schopná využít svoji kvalifikaci… dost mě to dostává do depresí…

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 23.03.18 20:59

Zakladatelko, je mi to líto, ale nejspíš můžeš být ráda, že ses takového muže zbavila. Bude líp, uvidíš. I když se třeba v práci momentálně nedaří, za rok bude. Žádná smůla není věčná. Zkus se radovat z drobností, co třeba oběd u rodičů, kafe s kamarádkou, krátký výlet, jít do bazénu, na výstavu… Na chvilku zapomenout.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 23.03.18 21:04

Jo a mmchdm, nezazlívám mu nic, nezávidím mu nic, není mi líto ztracených peněz.. odchodem jsem straně vydělala - psychicky atd.. získala jsem novou rodinu, nové přátele, přítele, druhé dítko, super práci atd.. prostě jsem na max spokojená.. a on? víc jak 3 roky téměř pořád marodí, čeká ho nejspíš invalidní důchod, všechny prachy prošustroval, je v insolvenci, rodina se k němu obrátila zády, nemá vůbec nic.. karma je zdarma :nevim:

KiriMaja
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 23.03.18 21:04

Jojo, to taky znám, upnutí se, že je konec..je cesta do pekel.
ono to tak vypadá. teď.
je potřeba to vidět pozitivně, vše předělávat i násilím na pozitivní věc.
Pokud se práce nedaří, co zkusit jinou oblast, jiná práce…

a je třeba si najít relaxační věci, kde hlava na chvilku může vypnout…procházka, výlet, bazén…
něco s pohybem.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 23.03.18 21:05
@Anonymní píše:
Zakl R.Bohužel práce mě moc nedrží. Vždycky jsem měla super práci, ale v té poslední jsem brzy přišla na praktiky nadřízeného a odmítla se nechat sbalit, takže i když si mě vybral, tak se mě zas docela nepříjemně zbavil (byla jsem donucena přistoupit na dohodu, docela jsem žasla, jak inteligentní člověk najednou hledá fiktivní problémy, aby mě vyhodil - soud bych asi vyhrála, ale soudit se v malé branži je smrtící). Od té doby se mi moc nedaří, peníze, práce, někdy mám pocit, že je fakt konec, živím se, jak se dá, prací, která mě nebaví a nejsem vůbec schopná využít svoji kvalifikaci… dost mě to dostává do depresí…

bude líp, ono se to zlomí :hug: :hug: u mne to taky nebylo hned ;)

Anonymní  23.03.18 21:15

Zakl. R.

už jsem poslala 385 životopisů za rok a půl, na valnou část nikdo neodpověděl, byly týdny, kdy denně přišlo zamítavé stanovisko - důvody nicneříkající - vybrali jsme kandidáta, který lépe vyhovuje…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama