Touha po dalším dítěti, jak ji dočasně překonávat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Horká.cokolada
Stálice 82 příspěvků 12.01.19 15:22
Touha po dalším dítěti, jak ji dočasně překonávat

Ahoj maminky, neřeším nijak zásadní problém, jen bych ráda věděla, že v tom nejsem sama. Mám dvě děti, školáčka a školáka a přepadla mě touha po třetím miminku. Vrátila jsem se do práce a byla jsem tak trochu nucena slíbit, že zůstanu alespoň 3 roky ( ještě tedy rok a půl). Další co mě brzdí je, že tak trochu čekám, až otehotni má velmi blízká příbuzná, ktera s tím má problem, už i dost psychický a bylo by asi nefér ji opět otěhotnět před nosem… nemám ještě tolik let(30)takže počkat ještě můžu, ale..už koukám po kočárku, miminkovskych hadrikach a nejradši bych byla těhotná hned :) díky bohu za tělísko… Díky za možnost se vykecat, nemám ti komu říct kvůli těm dvěma důvodům…

Reakce:
Ketris
Extra třída :D 10043 příspěvků 3 inzeráty 12.01.19 15:27

Chod do fitka, behat, cti.. at se odreagujes :andel:

Horká.cokolada
Stálice 82 příspěvků 12.01.19 15:32

Děkuju, to mne taky napadlo a proto jsem se ještě rozhodla trochu spravit postavu, než se mi zase „upraví“ do větších rozměrů. Ale už jsem málem minulý týden kupovala kočárek :)

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 12.01.19 15:34

Chce to se zabavit :) já teprv čekám druhé a už se nemůžu dočkat až budu čekat i třetí :mrgreen:

flybe
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 12.01.19 15:37

Nastav si v noci budika po hodine a vzdy pak 15min si bez zaskakat na micku :D Dodrzuj pravidelne po dobu mesice :D

Horká.cokolada
Stálice 82 příspěvků 12.01.19 15:39

@flybe to je super :mrgreen:
Máš pravdu, ale já vždycky to „špatné“ zapomenu, a pamatuju jen to dobré :)

Lainaire8
Závislačka 2872 příspěvků 12.01.19 15:46
@Kriss Tina píše:
Chce to se zabavit :) já teprv čekám druhé a už se nemůžu dočkat až budu čekat i třetí :mrgreen:

Smarja já čekám třetí a pořád se musím uklidnovat jestli to je ok a zvládnu to :lol: :lol: a hned potom se uklidňuju že už je to fakt naposledy, že už se do dalšího uvrtat nedám (je mi „jenom“ 27 a chlap by chtěl nejradši dětí deset :lol: ) a že si to konečně začneme užívat :mrgreen: protože když ve vzduchu furt visí další dítě, je to šílenej stres :lol: jakože kdy, jak, má cenu hubnout nebo ne, je lepší teď nebo dyl… bože, kdyby to bylo zadarmo, už se nechám sterilizovat :oops: :mrgreen:

Kristee
Povídálka 30 příspěvků 12.01.19 16:58

Jee, jsem na tom stejne i kdyz trochu jinak :-) jeden skolak, jedna ve skolce, ja v praci a telisko a myslenky na miminko me prepadavaji cim dal casteji… bohuzel ted mame doma krizi (netyka se deti) a manzel uz nad tretim asi moc neuvazuje :think:
Jak se zabavit me napadaji takove veci, jako zmena prace, pustit se do nejakeho noveho projektu, zvelebit dum/byt/zahradu, neco akcnejsiho a dlouhodobejsiho ;-)

Bábrdl
Generální žvanilka 24080 příspěvků 12.01.19 17:09
@Horká.cokolada píše:
@flybe to je super :mrgreen:
Máš pravdu, ale já vždycky to „špatné“ zapomenu, a pamatuju jen to dobré :)

Ta to závidím. Já naopak. Z mateřské si pamatuju jen ty nervy, stres, divný pocity, stres, sociální izolaci, stres… Pak se podívám na fotky, třeba na miminím cvičením se usmívám, tak si říkám, asi to nebylo jen hrozný, ale vzpomínky mám takové…

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 1 inzerát 12.01.19 22:14

Já mám dvouletou dceru, manžel je na rodičáku a já po pěti letech (minus necelý rok na MD) měním práci. A máme čerstvou hypotéku. Taky bych chtěla další, ale nejdřív musím/chci strávit nějaký čas v té nové práci, malou upíchnout do školky a manžel si musí najít práci po rodičáku, ze které nás všechny uživí, až se opět odkutálím na mateřskou :D jako bere mě to někdy hrozně, ale pak si uvědomim jak snadný je teď užívat si ten dospěláckej život plnej kariéry, přátel, koníčků, večírků… vyspím se, bavím se, teď jsem se rozhodla začít malovat deskoherní figurky a začít hrát deskovku, jejíž pravidla mají cca 200 stran. A hned je ta doba než se vrhnem do druhého, snesitelnější :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama