Touha po dceři matka 5 synů

Anonymní
22.6.21 13:57

Touha po dceři-5 synů

Ahoj, vím že mě některé z vás ukamenuji a je to pro mě dost osobní téma, proto zakládám anonymně. Už od puberty jsem si přála mít 2 děti a vždycky jsem toužila po holčičce. Časem jsem si našla 10 let staršího muže. Z prvního manželství měl 2 syny. V době, kdy jsme se poznali, měli 6 a 3 roky. Momentálně mají 10 a 7. Manžel je má v péči, matka nejeví zájem. Když jsem otěhotněla, přála jsem si mít holčičku, ale za kluka jsem byla taky strašně ráda. Hlavně že byl zdravý. Nyní má roky, je to strašný mazel a za holčičku bych ho opravdu nevyměnila. Miluju všechny své syny nejvíc na světě. Když jsem otěhotněla podruhé, zas jsem tajně doufala v tu holku. Opět ale ne. Doktor mi sdělil, že čekáme dvojčata. U jednoho miminka viděl hned, že je kluk a u druhého se to až do porodu zjistit nedařilo, protože ho první miminko pořád překrývalo. No ale ve finále to byli 2 kluci. Takže aktuálně doma máme 5 kluků ve věku 10,7,3 a dvojčata mají 6 měsíců. Jak jsem už psala, miluji své syny nadevše na světě. Ale ta touha po holčičce u mě stále je.. manžel se dalšímu dítěti nebrání, máme firmu,100% volného času a všechen věnujeme dětem. Manžel funguje perfektně, pomáhá mi se vším. Ale vím, že i další těhotenství je 50:50. Stále se nedokážu sžít s tím, že nikdy nebudu mít dceru. Přijde mi, že v dospělosti, je vztah matky a dcery silnější. Přeci jen s dcerou je víc věcí, které se dají společně prožívat ať už společné nákupy oblečení, těhotenství.. moje otázka je tedy spíše na maminky, které chtěly dceru a nemají ji. Litovaly jste někdy, že jste to nezkusily ještě jednou? Přešla někdy touha po malé princezně? Ještě jednou opakuji, že své kluky miluji nadevše,. Akorát všichni mojí kluci jsou přímo ten klučičí typ -auta, vlaky, hokej, fotbal, motorky a to mi nic neříká. Do hry samozřejmě teda raději zapojují manžela, než mě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1003
22.6.21 14:00

U prvního těhotenství jsem taky asi trošku víc chtěla holku. Ale mám dva kluky, víc jsme nezkoušeli a ta holka mi vůbec nechybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
22.6.21 14:00

Tak ona by mohla být „klučičí typ“ i ta holčička, kdyby to klaplo ;) Nicméně, pokud máte ještě elán do dalšího dítěte, klidně do toho jděte. Otázka ale je, jestli si to pak zpětně nebudeš vyčítat, kdyby to byl zase kluk :nevim: Já ti závidím takových chlapů pod střechou :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22413
22.6.21 14:06

Já to mám stejně, mám 2 syny a teď doufám že ta holka ještě bude, ale když bude kluk, tak do dalšího už nejdu :D ale tvoje představa že v dospělosti má dcera s matkou hezčí vztah je úsměvná, většinou to vidím spíš naopak. Muž má třeba se svojí mámou mnohem lepší vztah než já se svou. Takže kvůli tomu bych do holky nesla. A ani ta holka (notabene ovlivněna 5 bratry) nemusí mít jako konicky nákupy, panenky atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6369
22.6.21 14:08

Ty blaho 5kluků, upřímně nezávidím ti :lol: Mě by kleplo :lol: Jestli máš energii na další dítě, tak proč ne, ale nic ti nezaručí, že tentokrát bude holčička.. Touha po dceři myslím nepřeje nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19301
22.6.21 14:08

Pro mě jsou dva kluci něco jako jedna holka :D takže mít například tři děti, tak vůbec neřeším holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8692
22.6.21 14:12

Já sice mám po dvou klucich třetí holku, takže ti nebudu kázat, ale nepomohlo by ti třeba zkusit najít kouzlo v tom jejich světě? Mě samotnou třeba auta taky neberou, jediné co mě zajímá při koupi nového auta je, jak velký má kufr. Ale s nimi mě to baví. Nevyznám se v technických věcech, ale chodíme spolu na výstavy veteránů, vojenské nebo záchranné techniky a tak a užívám si to i když sama bych tam nikdy nešla. Nebo jsem teď díky nim odborník na Hvězdné války. Jako puberťák jsem viděla jen 20 minut jednoho dílu a usnula u toho nudou, teď jsme se spolu koukali na celou sérii, vyráběli jsme masku Darth Vadera (a syn vymyslel, jak napodobit to dýchátko, to jsme se hrozně nasmáli) a Mistra Yody. Jo a tříletá dcera chtěla být Rei a ve výsledku tady lítá s klukama se světelným mečem a panenky leží v koutě :mrgreen:.

Příspěvek upraven 22.06.21 v 14:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19301
22.6.21 14:12
@Kriss Tina píše:
Já to mám stejně, mám 2 syny a teď doufám že ta holka ještě bude, ale když bude kluk, tak do dalšího už nejdu :D ale tvoje představa že v dospělosti má dcera s matkou hezčí vztah je úsměvná, většinou to vidím spíš naopak. Muž má třeba se svojí mámou mnohem lepší vztah než já se svou. Takže kvůli tomu bych do holky nesla. A ani ta holka (notabene ovlivněna 5 bratry) nemusí mít jako konicky nákupy, panenky atd.

Přesně tak, teď možnosti, co se může posr.. je tolik. Nejběžnější, co dnes je, tak mladí jdou do velkých měst, případně se bydliště řídí podle pracovní příležitosti chlapa, protože ženská přece bude na mateřský. Takže máš holku 100 km a jste rady za jednu návštěvu měsíčně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
22.6.21 14:13

Můj dědeček byl z 8 synů - takže já bych nějaké snažení o holčičku moc nedoporučovala :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
22.6.21 14:13

Já osobně bych si další dítě pořídila pouze z důvodu, že s manželem chceme další dítě. Ne z důvodu, že chci zkusit určité pohlaví (ve tvém případě holku). Pokud by to byl kluk, z tvého příspěvku mi vyznělo, jako kdyby to pak byl prostě jen “další do počtu”. A to by mi bylo toho děťátka líto.
Přeji, ať jste šťastní, ať už se rozhodnete jakkoli :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
22.6.21 14:15

Být tebou tak už si počkám na vnučku, očividně vám holky nejdou :nevim: já to mám naopak, já teď budu mít druhou holku a ségra zase druhýho kluka, nejradši bysme si je prohodily :lol: ale do dalšího pokusu už nejdem ani jedna :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22413
22.6.21 14:18

Já bych se hlavně bála, když máš samé kluky a ještě dvojčata, abys nakonec neměla další pár dvojčat a zas kluky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12415
22.6.21 14:18
@Bubla Bůčková píše:
Přesně tak, teď možnosti, co se může posr.. je tolik. Nejběžnější, co dnes je, tak mladí jdou do velkých měst, případně se bydliště řídí podle pracovní příležitosti chlapa, protože ženská přece bude na mateřský. Takže máš holku 100 km a jste rady za jednu návštěvu měsíčně.

Co do velkých měst… známá má dceru s vnoučaty 1800km, je ráda, že se teď viděli po roce. Syn s vnoučaty bydlí v druhé půlce dvojdomku, takže je vídá denně.

Samozřejmě se nabízí i to nejohranější a nejpravdivější klišé - je jedno, co to je, hlavně, když je to zdravé.

Jestli se na to cítíte, tak bych klidně do dalšího šla - ale umíš si představit i variantu dalších klučičích dvojčat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12415
22.6.21 14:19
@Kriss Tina píše:
Já bych se hlavně bála, když máš samé kluky a ještě dvojčata, abys nakonec neměla další pár dvojčat a zas kluky :D
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53489
22.6.21 14:25

Tu touhu chápu, ale jestli nebudeš zklamaná z dalšího kluka tak klidně ano pokud víš že to vše zvládnete. Pokud to zklamání že to opět holka nebude by bylo veliké tak bych se s tím smířila a doufala že bude hodně vnuček. Ale se stejným partnerem co má jen kluky by byla holčička velký zázrak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat