Touha po dítěti opačného pohlaví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pocker
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 12.03.19 12:59
Touha po dítěti opačného pohlaví

Ahoj maminky, vy co už máte děti a toužíte nebo už máte dítě opačného pohlaví.
Mám dva kluky, kteří mi stačí..ale kdybych do toho šla po třetí, moc bych si přála holčičku. Vím, že šance je ku 50%.. Vy co máte holčičku, nebo chlapečka, zadařilo se vám na vytoužené pohlaví? Nebo na kolikátý pokus to vyšlo 8) Kamarádka třeba má 4 holky a chlapeček ji vyšel až na pátý pokus. Dvě děti mi stačí, ale přece by se mi hodila ta holčička, culíky, tlouhé vlasy, šatičky, panenky..a né pořád hrát si s traktory, kombajny, vlaky. Má to někdo jako já? :mavam: Své děti nadevše miluji, ale chtěla bych parŤačku, která mi bude pomáhat v domácnosti.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
mayecka
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 12.03.19 13:01

Můj přítel chtěl vždycky dceru :srdce: povedlo se mu to až po páté :mrgreen: :hug:

Uživatel je onlineMonchichik
Echt Kelišová 7841 příspěvků 12.03.19 13:02

No nezadařilo se, i to třetí byl kluk ;) . A to jsem chtěla vždycky jen holku, kluka nee. No neudělám nic, ale dcera mi fakt chybí. Žádný další pokus už bych bývala nedala, stejně bych jí neměla :) .

pavlinka77
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 12.03.19 13:03

Já chtěla vždycky dva kluky, mám dvě holčičky :D
Jinak v domácnosti děláme všechno s manželem, takže i kdybych měla dva kluky, taky bych měla partáky na domácnost z nich :D

Aduš8
Závislačka 4128 příspěvků 12.03.19 13:04

No, já mám doma chlapečka a můj manžel k tomu dva syny z předchozího vztahu, jsou téměř dospělí. Já bych si holčičku přála, ale jak on, to asi nebudu popisovat. Jsem ve 20.tt a miminko se ještě neukázalo, takže jsme napjatí jako kšandy, co příští týden :oops: ale nejdůležitější, aby mimi bylo zdravé :srdce:

pocker
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 12.03.19 13:06

@Aduš8 Jasně, zdraví je nejdůležitější, ale kdyby se to povedlo, je to velké + :srdce:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26618 příspěvků 12.03.19 13:07

Pamatuji asi před 15ti lety (byla jsem na porodním sále v rámci zdravotnické praxe)

Paní rodila deváté dítě. S tatínkem jsem si zatím povídala… doma měli už osm kluků a vytouženou holčičku ne a ne. Toto deváté taky kluk. Paní rodila, v bolestech se svíjela, a že prý mají několikrát UTZ potvrzeno, že jde na svět devátý kluk. A v těch bolestech mi řekla, že po té holčičce tak strašně touží, že půjdou i do desátého!!! 8o Že to prostě ještě zkusí! 8o No já myslela, že mě klepne :D Pani byla naprosto úžasná… já dva roky po porodu nemohla o druhém děcku ani slyšet… a ona v porodních bolestech už věděla, že zkusej desáté dítě jen proto aby byla ještě ta holčička prostě!!!

No, ale proč se tady tak rozepisuju…

Jaké bylo neskutečné štěstí a taková radost a pláč a slzy štěstí když se tento devátý chlapeček narodil jako HOLČIČKA?! Nechtěli tomu ani uvěřit. Myslim, že dojetím a štěstím brečel celý sál, včetně personálu.

Pro mě - hodně silný moment. Asi jsem nikdy neviděla větší lidské štěstí a jakési „naplnění“ :kytka: :kytka: :kytka:

Paoloska
Echt Kelišová 8288 příspěvků 12.03.19 13:13

@FreeLady12 Tý jo, až mám husinu. Krásné :srdce:

awesomeone
Kecalka 184 příspěvků 1 inzerát 12.03.19 13:14

@FreeLady12 nedivím se, ze byl cely sál dojaty. Jen mezi řádky mám husinu a slzy na krajicku :lol:

chaela
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 1 inzerát 12.03.19 13:18

Já to na jednu stranu chápu. Mám dva kluky, teď čekáme třetí, zatím nevíme, co, toužíme po holce, ale nebyl to důvod, proč jsme si to třetí pořizovali. Prostě jsme chtěli další dítě.
To, co nechápu, je fakt, že si nekdo dělá další a další děti jen kvůli pohlaví. Já bych nikdy nešla nad svůj limit. I kdyby se nám teď narodil kluk, byla bych do konce života zklamaná že nemám holku, ale svoje tři kluky bych milovala nade vše. A žádné další dítě by nebylo, nebude. U 3 končíme a bylo by to tak, i kdyby pro i dva byli parecek, i kdyby se teď narodil kluk, i kdyby cokoliv.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 12.03.19 13:18

Já taky chci holčičku :D čekáme druhého kluka, jasně hlavně že budou zdraví, spokojení, chcem se časem pokusit ještě o jedno a doufám že si tu holčičku splníme, ale že bych si kuli tomu dělala 10 dětí to fakt ne :mrgreen:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 12.03.19 13:20

@FreeLady12 To je krásný :kytka:

Já když čekala dceru, tak manžel strašně toužil po klukovi, měl už tři dcery z předchozích vztahů. Já ze začátku kvůli němu jsem tak nějak chtěla kluka, ale podvědomě jsem moc a moc toužila po tý holčičce. Po ultrazvuku, kdy mi doktor, řekl, že je to holka (na tajňačku, manžel to vědět nechtěl) mi i ukápla slza, že to nebude ten manželův vytouženej kluk, ale zalezla jsem do obchodu, koupila nádherný růžový dupačky a bylo po žalu :mrgreen: Dlouho jsem ho pak ukecávala na druhý. Já tentokrát chtěla být hlavně těhotná a nějak mi bylo jedno, co to bude, hlavně aby to bylo zdravé. No, narodil se nám ten kluk :srdce: Zatím jsou to 2,5 roku a tvrdí, že je rád, že jsem ho ukecala (on říká znásilnila :mrgreen: opakovaně) na to pro něj pátý dítě :mrgreen: A já jsem za pořadí dětí taky ráda, protože kdybych měla hned kluka, tak bych ho na tu holčičku asi neukecala :nevim:

Veveruska 2019
Stálice 89 příspěvků 12.03.19 13:24

U nás tři kluci a čtvrtý na cestě.holčičku bych si moc přála,ale páté dítě už určitě nebude:blush:

Daenerys91
Kecalka 450 příspěvků 5 inzerátů 12.03.19 13:27

I kdybys měla holčičku, tak to neznamená, že bude automaticky nosit růžové šatičky a hrát si s panenkami :P Nesnáším tyhle stereotypy. Já si jako malá hrála s autíčky, lezla po stromech a šaty a volánky jsem nesnášela.
Jinak mám syna a tříměsíční holčičku, podařil se nám páreček, tak jsem spokojená :) samozřejmě vím, že je zdraví nejdůležitější, ale upřímně můžu říct, že kdybych měla ted druhého kluka, byla bych zklamaná. Minimálně ze začátku.

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 76579 příspěvků 12.03.19 13:32
@FreeLady12 píše:
Pamatuji asi před 15ti lety (byla jsem na porodním sále v rámci zdravotnické praxe)

Paní rodila deváté dítě. S tatínkem jsem si zatím povídala… doma měli už osm kluků a vytouženou holčičku ne a ne. Toto deváté taky kluk. Paní rodila, v bolestech se svíjela, a že prý mají několikrát UTZ potvrzeno, že jde na svět devátý kluk. A v těch bolestech mi řekla, že po té holčičce tak strašně touží, že půjdou i do desátého!!! 8o Že to prostě ještě zkusí! 8o No já myslela, že mě klepne :D Pani byla naprosto úžasná… já dva roky po porodu nemohla o druhém děcku ani slyšet… a ona v porodních bolestech už věděla, že zkusej desáté dítě jen proto aby byla ještě ta holčička prostě!!!

No, ale proč se tady tak rozepisuju…

Jaké bylo neskutečné štěstí a taková radost a pláč a slzy štěstí když se tento devátý chlapeček narodil jako HOLČIČKA?! Nechtěli tomu ani uvěřit. Myslim, že dojetím a štěstím brečel celý sál, včetně personálu.

Pro mě - hodně silný moment. Asi jsem nikdy neviděla větší lidské štěstí a jakési „naplnění“ :kytka: :kytka: :kytka:

No ty bláho,mám husinu, úžasný.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama