Touha po druhém dítěti. Značka neúspěšně

1377
11.5.20 22:30

Touha po druhém dítěti. Značka neúspěšně

Ahoj holky.
Spíš se chci vypsat. Máme 3,5 kterou dceru a už skoro rok necháváme volný průběh druhému dítěti. No volný průběh možná v manželove hlavě, ale v mojí ne. Moc dobře vím, kdy mám plodné dny kdy mám dostat MS a asi jsem v době ovulace jak to říct otravná co se sexu týče. Manžel prostě nemůže vystát sex na povel. Ale pozor holky není to jakože teď jdeme do postele, ale asi to vlastně i temi řečmi a vším kolem vlastně tak je… Nevím co dělat jak se toho zbavit, jak na to nemyslet. Chlapi nás nechápou :nevim:
Vůbec nevím zda někdy těhotná budu, ptz jestli se to nepodaří přirozeně už vidím toho mého ignoranta jak postupuje kolečko umělého oplodnění, když není schopný pochopit, že ten sex je občas třeba naplánovat když člověk chce dítě.
Bože jsem fakt jak ty hysterické posedle ženské, které jsem nikdy nechápala… No takže tak… Nevím jak z toho ven. Jak druhé dítě dostat z hlavy… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1310
11.5.20 22:37

A jak to šlo s první děckem? Po jak dlouhé době se zadařilo? Víš opravdu přesně, kdy máš ovulaci? Když jsme se pokoušeli o druhé, tak u nás zabralo měření bazální teploty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24418
11.5.20 22:38

Tak to neplanuj, delejte to pravidelně ob den, at mas plodne dny nebo ne, to se pak temer zarucene trefite. Chlapi tohle sledovani ovulace a dalsi nesmysly spis odradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1377
11.5.20 22:40

@Pocahonta první bylo poměrně rychle. Asi po 4 měsícich a z toho byl 14 dní pryč v jednom měsíci a v druhém 3 týdny. Takže možná ještě méně.. Ovulaci si jen myslím, že mám podle bolesti podbřišku. Kdybych začala ještě používat testy nebo něco měřit, tak to ten můj chlap nedá asi vůbec… :zed: leda na tajnaka a to pak budu ještě urputnejsi :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1377
11.5.20 22:41

@Kriss Tina jenže my spolu spíme normálně běžné pořád, jen prostě kolem těch plodňáku jsem asi víc nalehava, aby se nezapomnělo. Nebo nevím. Jsem prostě blázen, nějak to na mě přišlo a chci být těhotná nejlépe hned..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2751
11.5.20 22:45

A co o tom nemluvit a proste ho svest :lol: v ty spravne dny. Nebo se mi libi proste mit sex kazdy druhy den a nemusi se nic sledovat. Zatim je asi predcasne premyslet o tom, co delat, kdyz to nepujde. Pak je tedy otazka, jak hodne to druhe dite chce. Prece nemuze spolehat na neposkvnene poceti :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
11.5.20 23:16

Ani mi by se nelíbilo mít sex podle kalendáře :D. Když jsem se snažila, prostě jsme spolu spaly obden a ani jsem mu neříkala, že ano dnes musí být sex. Věděl, že si měřím ovulaci atd. Chlapi to podle mě chápou, ale co je moc je moc :). Zkus se taky vžít do jeho situce :). My ženské když se rozhodneme mit dítě, tak se holt někdy nedíváme na druhé, což ty zrovna děláš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 04:10

Jo to já taky spoléhala na plodný hlen a bolest pěkně dlouho a nějak se nedařilo a nedařilo. Tak jsem si řekla, že budu urputná, koupila jsem ovulační testy, nechala manžela „vyhladovět“, a když se ukázal pozitivní ot, tak jsem ho znásilnila a dobře to dopadlo. :) U mě ale bolest a hlen začínal 15dc a pozitivní ovulační test mi vyšel až asi 19dc, takže ovulace 20dc a to už jsme se většinou nesnažili, protože jsem myslela, že je dávno po ovu…

• Citovat
  • Nahlásit
1310
12.5.20 11:29
@Deneriss píše:
@Pocahonta první bylo poměrně rychle. Asi po 4 měsícich a z toho byl 14 dní pryč v jednom měsíci a v druhém 3 týdny. Takže možná ještě méně.. Ovulaci si jen myslím, že mám podle bolesti podbřišku. Kdybych začala ještě používat testy nebo něco měřit, tak to ten můj chlap nedá asi vůbec… :zed: leda na tajnaka a to pak budu ještě urputnejsi :roll: :lol:

Bazální teplotu si musíš měřit hned po probuzení, takže pokud budeš mít teploměr v nočním stolku u postele, tak to manžel ani nemusí poznat. Já jsem si první měsíc zapisovala BT, pak šla ke gynekologovi a ten mi řekl, kdy mi proběhla ovulace a na jaké dny se zaměřit. Další měsíc se zadařilo… S ovulačními testy je to ještě jednodušší…Jinak manžel též není na povel (pokud o tom ví, že dneska se něco musí dít), ale tenkrát o tom věděl a musel se dokonce i trošku opít. Teď zpětně říká, že syn ho stál slzy a pot:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat