Touha po miminku-řešila jste některá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 23:25
Touha po miminku-řešila jste některá?

Ahojky mám 2 děti kluky 9 a 2.5roku. Partnera se kterým jsem 13 let a tak nějak normální život dle okolí bych měla být spokojená, ale bohužel to tak není strašně toužím po dalším miminku chtěla bych ještě jedno, ale partner už ne prostě už si chce prý užívat a ne mít doma pořád mimino a že dvě jsou dost atd stejně to vidí okolí všude je zaryto 2 děti ideál..Ale já to vidím jinak už přes rok nic jiného neřešíme neustále mi říká že si musím někoho najít že s ním už dítě nebude..Pořád mi nadává že jsem sobec ať jsem ráda za dvě zdravé děti atd..Já už jsem tak na dně že bych i odešla dost mi jeho řeči ubližují, ale je mi líto dětí starší syn něm dost visí..Řešila jste některá něco podobného? Já mám pocit že už nenávidím celý svět a představa že už miminko mít nebude je pro mě nepředstavitelná. Omlouvám se za anonym chodí sem dost lidí co bych nerada aby o tom věděli.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10818 příspěvků 25.02.19 23:53

Tvuj muz ma pravdu, musite chtit oba nebo si najdi nekoho jineho. Preci ho nemuzes nutit.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1667 příspěvků 25.02.19 23:55

Chápu tě..ale chápu i chlapa.On tu početnou rodinu musí zajistit, finančně zabezpečit.A to nejen miminko, ale i všech sporty, lyžáky, studium, studijní pobyty, něco jim našetřit…asi chce i žít a ne se jen stresovat jestli všechny ,,krky" uživí.

Šarlota4
Extra třída :D 10818 příspěvků 25.02.19 23:57

@Oplatečka no + vetsina z nas ocekava, ze krom toho bude s tou rodinou travit cas a trochu se starat.

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 26.02.19 00:02

Podle mě jsi celkem sobec, protože chceš tak se z toho mám chlap postavit na hlavu? Prostě chce mít jistotu že vás uživí chce mít už trochu klidu užívat si s dětma a ne jen poslouchat pláč …a pokud tohle nejsi schopná pochopit tak se mu ani nedivím že tě posílá za jiným :roll:

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 26.02.19 00:04

A pokud chceš odejít od chlapa svých dětí jen proto že má všexh pět pohromadě a zdravý rozum tak se běž léčit a to myslím vážně ty jsi úplně urputná a úplně mimo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 00:05
@Oplatečka píše:
Chápu tě..ale chápu i chlapa.On tu početnou rodinu musí zajistit, finančně zabezpečit.A to nejen miminko, ale i všech sporty, lyžáky, studium, studijní pobyty, něco jim našetřit…asi chce i žít a ne se jen stresovat jestli všechny ,,krky" uživí.

Tak ať začne pořádně vydělávat ona, když chce další dítě, ne?

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 26.02.19 00:09
@Anonymní píše:
Tak ať začne pořádně vydělávat ona, když chce další dítě, ne?

A co že ona chce,ale chlap nechce a pokud já vím tak k tomuhle jsou za potřebí dva ne?

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1667 příspěvků 26.02.19 00:16

Navíc píše že spolu už víc jak rok nic jiného společně neřeší…takže dětství svých stávajících dětí mrhá hádkami o dítěti které nejspíš nikdy nebude, protože věřím že manžel už tím musí být dost znechucený.Jestli přijde domů a slyší jen chci miminko, chci miminko, tak se ani nedivím jestli ji už ,,posílá" za jiným.

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 26.02.19 00:30

@Oplatečka já bych ji upřímně poslala spíš do prd.ele :roll: jako to jako bych tady furt omylala že já chci to Bentley ,ale že je to absolutně neuzivitelne a nepraktické pro rodinu to by mi bylo jedno ,tak by mě manžel asi už zadupal do země :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 00:31
@Ennny píše:
A co že ona chce,ale chlap nechce a pokud já vím tak k tomuhle jsou za potřebí dva ne?

To byla reakce na to, že chlap další dítě nechce možná proto, že by ho neuživil. Bylo by fajn číst celé souvislosti a ne vytrhnout jen část :palec:

Michelle_M
Závislačka 2508 příspěvků 26.02.19 00:38

Prosím tě neblázni, boříš fungující rodinu dvěma dětem. Máš odpovědnost především k těm, které už jsou na světě.

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 26.02.19 00:38
@Anonymní píše:
To byla reakce na to, že chlap další dítě nechce možná proto, že by ho neuživil. Bylo by fajn číst celé souvislosti a ne vytrhnout jen část :palec:

Sorry já si nějak nepriradila ten tvůj příspěvek k tomu předešlému ;)

Heivka
Závislačka 3879 příspěvků 26.02.19 00:39

Bohužel v tělech případech to je jako v turistice, tempo skupiny se přizpůsobí tomu nejpomalejším pokud ten nejpomalejší nestojí na místě a odmítá se pohnout (pokud není zraněný). Protože zpomalit se dá, ale ten nejpomalejší o moc už zrychlit nemůže. Děti máte dvě, takže váš partner na místě nestojí.

Russet
Neúnavná pisatelka 15156 příspěvků 26.02.19 00:49
@Anonymní píše:
Ahojky mám 2 děti kluky 9 a 2.5roku. Partnera se kterým jsem 13 let a tak nějak normální život dle okolí bych měla být spokojená, ale bohužel to tak není strašně toužím po dalším miminku chtěla bych ještě jedno, ale partner už ne prostě už si chce prý užívat a ne mít doma pořád mimino a že dvě jsou dost atd stejně to vidí okolí všude je zaryto 2 děti ideál..Ale já to vidím jinak už přes rok nic jiného neřešíme neustále mi říká že si musím někoho najít že s ním už dítě nebude..Pořád mi nadává že jsem sobec ať jsem ráda za dvě zdravé děti atd..Já už jsem tak na dně že bych i odešla dost mi jeho řeči ubližují, ale je mi líto dětí starší syn něm dost visí..Řešila jste některá něco podobného? Já mám pocit že už nenávidím celý svět a představa že už miminko mít nebude je pro mě nepředstavitelná. Omlouvám se za anonym chodí sem dost lidí co bych nerada aby o tom věděli.

Jestli není 40, ještě není nic ztraceno. Urputně se snažíš přesvědčit muže na další dítě, přitom máš doma ještě batole. Hlavně netěhotni „omylem“, to bys asi definitivně chlapa od sebe odehnala.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama