Touha po miminku, ale nedaří se!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 14.09.08 19:45
Touha po miminku,ale nedaří se!!!

Ráda bych se tady seznámila s nějakými kamarádkami žádné nemam.Mam problémy s otěhotněním nemam ovulaci a užívám Clostylbegyt,ale už 3 měsíc a zatím nic.Nevíte někdo o této léčbě tímto lékem?Není nějaký lepší po kterým ty vajíčka budu mít dostatečně velký?Děkuji moc Jana

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
vrbice
Nováček 4 příspěvky 14.09.08 19:57

Ahoj, jsem na tom podobně. Taky se snažím otěhotnět. Přestala jsem brát prášky před 6 měsíci. Nejdříve spoustu problémů ,jak se tělo vyrovnává s nedostatkem hormonů. Teď jsem měla nějaké problémy. Hrozný bolesti a křeče . Doktorka mi řekla, že mám malé vaječníky, takhle malé prý bývají když berete antikonceci. Takže mi na:,–(ila Utrogestan.

Raději jsem si zašla ještě k jednomu doktorovi a ten mi řekl, že vše mám v pořádku,akorát jsem měla cystu která praskla a proto ta bolest.

Teď to nechávám tedy plavat a uvidím , jak se budu cítit příští měsíc a doufám,že už nebudu trpět.

Tobě přeju hodně štěstí, nevzdávej to a kdyžtak se běž poradit ještě někam jinam. Víc hlav víc ví.

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 14.09.08 20:43

Ahoj,já se snažím od března 08.Doktorka mi řekla,že u mě nedochází k ovulaci hormonální profil mam v pořádku akorát trochu snížený žlutý tělísko a trochu zvýšený hormon štítné žlázy tak jsem šla k endokrinologovi a ten mi udělal všechny možná vyšetření a řekl,že sice hladina je zvýšená,ale hrozně malinko takže to nepotřebuje léčbu.manžel byl na spermiografu a vše v OK.Jen já mam problémy.Nejhorší je,že manžel miminko moc chce a já ,když vidím každý měsíc,že jsem to zase dostala tak hned brečím.Doktorka mi dala 5-10.DC Clostylbegyt a 15-25 DC utrogestan 2 tbl.Protože když jsem vy:,–(ila antikoncepci musela jsem chodit na vyvolávačky,protože jsem to nedostala.Už nevím co mam vše dělat uvažuji nad hroznýma věcma bez dětí nechci zůstat.Nemám se komu svěřit :-(

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 14.09.08 21:26

Holky urcite se zadari!!!Jen neveste hlavu a ty Jani neuvazuj nad nicim spatnym.

Jitulinka
Závislačka 2634 příspěvků 14.09.08 21:40

ahojky

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34283 příspěvků 14.09.08 21:55

Ahojda, nahlaš se někam do CAR (centrum asistované reprodukce), tam ti budou cyklus hezky sledovat, potvrdí se, jestli ti ten closťák zabírá nebo ne - bez FKM (folikulometrie) se to totiž zjistit nedá. I kdyby zabíral, pořád máš šanci jen nějakých 15-20% na cyklus, takže účinek se okamžitým otěhotněním projevit nemusí.

Jinak pokud vyšiluješ, tak se přidej k nám do psychiky - podívej se na deníčky snažilek - jsme vždycky v diskusi pod posledním deníčkem s přízviskem „psychika snažilky“.

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.08 09:30

Ahoj, je tady spousta snežení o mimi!
Já jsem ze Snažilek z CAR a máme tu spoustu holek, které nemají OVU a ani MS - jestli budeš chtít tak kukni na naši diskusi, třeba se dozvíš něco nového!
 http://emimino.cz/modules.php?…

Já jsem tento měsíc brala Clostilbegyt poprvé, jinak jsem vždy stimulovala injekcema.

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 15.09.08 20:13

Folikulometrie co to je?Doktorka mi vždycky udělá vnitřní ultazvuk a změří vajíčka na počítači k ní chodím vždycky tak 13-14 DC,Aby viděla jaká bude ovulace.Mmyslíš,že je na škodu,když jsem místo 2 tbl začala jíst 3 tbl,aby ty vajíčka byli větší?Díky Jana

oblacek
Echt Kelišová 8087 příspěvků 15.09.08 21:22

Ahoj sexyfrago,
Tak u mě je to vše podobné… v prosinci 07 jsem dobrala HA dva měsíce přišla S normálně potom nepřišla 75dnů hrozný bolesti na gyndě mě pořád posílali domů že ještě počkáme. nakonec jsem tam zase přišla a zjistili že mám zánět vaječníku užívala jsem necelé 3 týdny ATB a dávala do kupy zánět potom mi dr napsal UTROGESTAN těšila jsem se a radovala, že teď už bude MS normální a budu moct otěhotnět. a zase ne! Teď jsem tři měsíce brala utrogestan a při posledním platíčku před dvěma týdny jsem začala menstruovat o týden dřív a měla jsem takový bolesti že jsem nemohla vztát z postele a to nepřeháním ani trošku. Manžel mě odvezl na pohotovost kde mi uděali ultrazvuk a řekli mi že mám 6cm velkou cistu na vaječníku! dlouho jsem brečela a byla nešťastná. za pár dnů později jsem šla na gynekologii kvůli tý cistě poradit se z Dr. ta mi řekla že musím začít brát HA nebo jíd na operaci že nemůžeme riskovat že praskne. v ordinaci jsem udělal menší scénu protože jsem to už opravdu psichicky nezládla, brečela jsem nahlas a jen jsem seděla a nekomunikovala … Představa že musím začít brát HA 2 m+síce a pak znovu ten kolotoč že nechodí menstruace atd… probrečela jsem alší tři dny a zažila jsem opravdické probdělé noci zdálo se mi o tom jak nemenstruuju jak nemůžeme mít děti o tom jak všichni kolem mají děti a já jediná ne. Opravdu záhul na psichiku. Pak se něco zlomilo… můj pocit neštěstí přešel na zlobu hrozně jsem nadávala i manželovi který za nic nemohl ..prostě jsem nevěděla kudy kam… naštěstí můj manžel je ten nejlepší manžel a jen mě utěšoval a obímal. Dnes je o dva týdny víc … hrozně moc mě bolí břicho a prsa tak asi dorazí menstruace a začnu brát HA. vyrovnala jsem se s tím… dám si tělo do kupy a uidím pak. začala jsem denně cvičit a to mi moc pomáhá. Taky mě chytla nakupovací mánie a pořád s manžou povídáme o dětech jak je budeme učit plavat a jezdit na kole no a já svůj smutek utěšuju že nakupuju věci pro děti. stejně je jednou budu muset nakoupit :-) tak proč ne teď?? je to pro mě taková útěcha!

Uplně vím jak se cítíš jak Ti je… v tuhle chvíli je mi malinko líp ale nedávno mi bylo stejně jako tobě. Po každém sexu jsem si chtěla pomalu dělat těhu test. Vše se jen točilo kolem těhu a netěhu vždy jsem jen brečela že nejsme těhu… Vím určitě slýcháváš větu NEMYSLI NA TO… a pak to příjde. Nejde vím to sama a taky ti to nebudu adit ale zkus začít pravidelně cvičit budeš se cítit o moc líp. A taky další rada hlavně nepropadni čtení (jako jsem to měla já) o neplodnosti a tom jak ženské nemohou mt děti atd.. těhle článků jsem se načetla až až a jediné co mi to dalo tak neustálý stres že já budu jedna z těch která nikdy nebude moct otěhotnět. Stejně tak jsem četla o adopci a pak měla brečící večery že na adopci budeme čekat dalších pět let…a to bych mohla pokračovat!

HLAVU VZHŮRU A ZÍTRA HURÁ DO FITKA…

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 16.09.08 20:58

Ahoj moc děkuji za povzbuzení.Ale už jsem si načetla dost článků za tu dobu co se snažíme.Nejhorší je,že manžel by malý moc chtěl,ale nejde to.Taky mam už spoustu oblečení na mimi,ale ségra si to vzala k sobě,abych se tím ještě víc nedeptala,když bych si to oblečeníčko prohlížela.Hrozně moc po něm toužím a nechápu,proč zrovná já mam takové problémy.Sestra to taky nemá jednoduché má sice děti,ale jedno je úplně hluchý a doufají,že mu pomůže operace,ale to je ejště neví jestli na ní bude moct jít.Jana

kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 16.09.08 21:06

Folikulometrie je jedno a to samé co ti dělá tvoje gyndr. → vnitřní ultrazvuk s měřením folkulů-ne vajíček, říká se jim tak, ale není to tak. Když máš folikuly, neznamená že v nich jsou vajíčka :-((( To se dá zjistit jedině při IVF kdy se folikuly punkcí vysají přímo z vaječníku… Ale tím tě nechci strašit, taky jsem to nevěděla než jsem se rozhodla pro CAR. U mě to tak bohužel je, když už se nějaký folikul udělá, tak je prázdný->bez vajíčka :-(((

Všem hodně štěstí při těhotnění :-)

KamiŠ z psychiky

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 16.09.08 21:37

Takže když mi doktorka poprví řekla,že vajíček tam mam hodně,ale nedozrálý.Apři dalších ultrazvucích mi řekla,že tam nějaké jsou vajíčka a,že by mohlo dojít i k ovulaci.Teď jím 3× denně clostylbegyt a doufám,že se třeba zadaří…Jana

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 16.09.08 21:40

Ahoj VRBICE,mohla bych chodit do posilovny,ale nechce se mi tam chodit samotný manžel pořád ječí,že mam zhubnout on by taky potřebovala tak navrhnu ,že půjdeme společně do fitka,ale bez úspěchu.Prostě je línej.A já nemam žádnou kamarádku :cry: která by chodila se mnou.

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 22.09.08 14:35

Ahoj tak dneska jsem byla na gyndě na vnitřním ultrazvuku jestli mam velká vajíčka tak mam velikost vajíčka 15mm což by stačilo,ale nemám v děloze výstelku takže se snažit můžeme,ale stejnak to nedopadne.Od příštího měsíce mě pošle do centra léčby neplodnosti.Nevíte někdo jaký je nejlepší a kde k vám přistupují dobře.Chtěla bych mít soukromí při těch úkonech a pokud možno stejnho lékaře.Děkuji moc za vaší odpověď Jana

PetraV.
Kecalka 127 příspěvků 15.11.08 22:48

Ahoj Jani, neboj, určitě to dobře dopadne. My se snažili o druhé dítko 3 roky, už jsem dostala od doktora doporučení do Pronatalu (Praha), smířila jsem se s tím a než jsem se tam odhodlala zajít, zjistila jsem, že jsem těhotná. Dnes mám doma skoro 3měsíčního chlapečka a v hlavě myšlenky na další mimi :) Moc Ti držím palce!!! P.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >