Touha po mužnějším chlapovi

Anonymní
29.8.21 11:07

Touha po muznejsim chlapovi

Holky, mam na vas dotaz. Prijdu si jak magor a chtela bych jen zjistit, zda mi hrabe, mam hormonalni bouri, nebo proste jen blba konstelace hvezd :lol: s manzelem jsme spolu 14 let, mame 3 lete dite, nic nam vlastne nechybi… intimni zivot je teda skromny, ale nejaky je. Dneska jsem pri vareni pozorovala souseda a uplne mi trklo, proc se zas uz asi tyden nemuzu ani podivat na manzela.. mam opakujici se obdobi ( tak 2 x rocne), kdy mi proste prijde, ze neni CHlap. Pritom je skvely, hodny, uzasny otec, rozkrajel by se pro nas. Ale je fakt, ze ja jsem proste strasnej zivel, ktery by prevalcoval pulku chlapu :mrgreen: nechci ho podvest, ty prilezitosti byly, jsou- ale ja nechci rozbit nic z toho co mam… jen me napada, mate to tak nekdo? Ze proste najednou nechcete toho fajn hodnyho kravataka, ale poradnyho “drevorubce”, co by trochu placnul do stolu? Je blby ze v tomhle obdobi jsem na nej najezena v podstate bez duvodu a kdyz ho vidim jak si s dcerou hraje s ponikama jdou na me normalne mdloby 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
945
29.8.21 11:11

A nejsou ta obdobi, kdy to takhle citis, plodne dny a ovulace? Me muj manzel pritahuje neskutecne, ale kdyz mam ovulaci, ojela bych i zidli. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
942
29.8.21 11:14
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29703
29.8.21 11:15
@Anonymní píše:
Holky, mam na vas dotaz. Prijdu si jak magor a chtela bych jen zjistit, zda mi hrabe, mam hormonalni bouri, nebo proste jen blba konstelace hvezd :lol: s manzelem jsme spolu 14 let, mame 3 lete dite, nic nam vlastne nechybi… intimni zivot je teda skromny, ale nejaky je. Dneska jsem pri vareni pozorovala souseda a uplne mi trklo, proc se zas uz asi tyden nemuzu ani podivat na manzela.. mam opakujici se obdobi ( tak 2 x rocne), kdy mi proste prijde, ze neni CHlap. Pritom je skvely, hodny, uzasny otec, rozkrajel by se pro nas. Ale je fakt, ze ja jsem proste strasnej zivel, ktery by prevalcoval pulku chlapu :mrgreen: nechci ho podvest, ty prilezitosti byly, jsou- ale ja nechci rozbit nic z toho co mam… jen me napada, mate to tak nekdo? Ze proste najednou nechcete toho fajn hodnyho kravataka, ale poradnyho “drevorubce”, co by trochu placnul do stolu? Je blby ze v tomhle obdobi jsem na nej najezena v podstate bez duvodu a kdyz ho vidim jak si s dcerou hraje s ponikama jdou na me normalne mdloby 8)

Nemám. Pomohlo? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.21 11:17

@Sardelka tak to nevim 💁‍♀️ Beru antikoncepci.. ale kdyz jsem byla bez antikoncepce, tyhle veci se uplne nedely, krom toho je to jen 2 x rocne 🤦‍♀️ ale manzel se ma, kdyz to mate takhle, ne? :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.21 11:18

@Mango_Lassi ani ne :mrgreen: :mrgreen: ale dik :)

• Citovat
  • Nahlásit
65895
29.8.21 11:21
@Anonymní píše:
Holky, mam na vas dotaz. Prijdu si jak magor a chtela bych jen zjistit, zda mi hrabe, mam hormonalni bouri, nebo proste jen blba konstelace hvezd :lol: s manzelem jsme spolu 14 let, mame 3 lete dite, nic nam vlastne nechybi… intimni zivot je teda skromny, ale nejaky je. Dneska jsem pri vareni pozorovala souseda a uplne mi trklo, proc se zas uz asi tyden nemuzu ani podivat na manzela.. mam opakujici se obdobi ( tak 2 x rocne), kdy mi proste prijde, ze neni CHlap. Pritom je skvely, hodny, uzasny otec, rozkrajel by se pro nas. Ale je fakt, ze ja jsem proste strasnej zivel, ktery by prevalcoval pulku chlapu :mrgreen: nechci ho podvest, ty prilezitosti byly, jsou- ale ja nechci rozbit nic z toho co mam… jen me napada, mate to tak nekdo? Ze proste najednou nechcete toho fajn hodnyho kravataka, ale poradnyho “drevorubce”, co by trochu placnul do stolu? Je blby ze v tomhle obdobi jsem na nej najezena v podstate bez duvodu a kdyz ho vidim jak si s dcerou hraje s ponikama jdou na me normalne mdloby 8)

chápu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
29.8.21 11:21
@Sardelka píše:
A nejsou ta obdobi, kdy to takhle citis, plodne dny a ovulace? Me muj manzel pritahuje neskutecne, ale kdyz mam ovulaci, ojela bych i zidli. :cert:

Ježíš, přesně. Když mam ovulaci, vidím chlapa a hned mám kalhotky u kotníků :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6597
29.8.21 11:36
@Anonymní píše:

Většina chlapů to má stejně. Ani nepotřebují ovulaci, stačí žena samice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.21 11:40
@Anonymní píše:

Jak kdybych to psala já. I všechny léta sedí. Já si to vynahradim fantazii s jedním z práce a jsem dost racionální abych to převedla do jiné než hypotetické roviny. Taky bych chtěla zkusit tu zivocisnost, ale ne metrosexuálniho drevorubce co se teď všude vyrojili. @Sardelka ovulaci to není, v době ovulace me to ani nenapadne, to by byl dobrý i quasimodo :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
34453
29.8.21 11:43
@Anonymní píše:

Kdyz bych prahla po dřevorubci, hledala bych si dřevorubce. Pokud jsem si před 14 lety vybrala kravaťáka, budu s kravaťákem. Na souseda bych se podívala a tím by to končilo. Leda kdyby mi manžel nevyhovoval, byl na mě zlý, tak bych se s ním rozloučila. A hodně dlouho bych o žádného chlapa domů nestála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.21 11:59

Jo, někdy mám takové období :lol: vždycky jsem prahla po „intelektuálních typech“, ale pak přijde tohle období a slintám nad každým manuálně pracujícím chlapem, co má trochu širší ramena :lol: možná ovulace, nevím :lol: naštěstí se to pak vrací zpátky do normálu :lol: taky jsem živel a musím se krotit, abych nedělala nějaké nevhodné narážky nebo nebyla právě bezdůvodně naježená na toho svého jediného :P

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.21 12:00

Jsem ráda, že tohle všechno v manželovi mám.
Dokáže být citlivý, milující, pečující, starostlivý, úžasný gentleman ve společnosti i mimo, ale když na mě pozná, že mám tu svoji náladu a nemusí to být jen v době ovulace. A jsem zkrátka nadržená jako stepní koza (klidně několik dní v kuse), tak toho dokáže náležitě využít a ukáže i tu svou drsnou stránku. :oops: Vybírali jsme teď novou postel a mým požadavkem bylo, že rozhodně nechci plné čelo postele. Manžel naštěstí hned pochopil… :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.21 12:17

@Russet myslim ze mi nerozumis 😂 350 dni v roce touzim po tom, co doma mam… dokonce i tech zbylych 15 dni furt mozek sedi tam kde ma, jen ty touhy se tam menej- kvuli tomu urcite myho milovanyho kravataka neopustim 🤗 a nad sousedem si proste zaslintam a tim to cele konci :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
757
29.8.21 12:20
@Anonymní píše:
Přesně, ne ty manekyny s plnovousem :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu