Zamilovala jsem se, mám rodinu, nechci být jen milenka

Anonymní
6.1.21 19:33

Touha zamilovaní?

Ahoj holky chtěla bych se zeptat, mám fungující rodinu. Jelikož se okolo mě ochomejtal furt jeden chlap dost dlouho zamilovala jsem se do něho on má taky rodinu..Nic jsme spolu neměly jelikož se bojím že na tom budu hůř, než ted. Zdá se my že my dělá i naschvály abych ho pořad měla na blízku. Jdu kamkoliv za chvilku vyjede taky. Jsem z něho tak v prdely, že nemyslím na nic jiného, než naněj. Dohnalo mě to do takového stádia, že se ho i bojím a strašně stydím i když bych ho hrozné chtěla. Ale být milenka se my nechce nemáte někdo zkušenosti? nebo je to jen poblázněni.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
195
6.1.21 19:35

Promin, ale zkus se nejprve naučit jaký je rozdíl mezi my/mi a až po té přemýšlej, co uděláš dál se svým životem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 19:37

Tak se omlouvám za chybu.

• Citovat
  • Nahlásit
6288
6.1.21 19:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych se zeptat, mám fungující rodinu. Jelikož se okolo mě ochomejtal furt jeden chlap dost dlouho zamilovala jsem se do něho on má taky rodinu..Nic jsme spolu neměly jelikož se bojím že na tom budu hůř, než ted. Zdá se my že my dělá i naschvály abych ho pořad měla na blízku. Jdu kamkoliv za chvilku vyjede taky. Jsem z něho tak v prdely, že nemyslím na nic jiného, než naněj. Dohnalo mě to do takového stádia, že se ho i bojím a strašně stydím i když bych ho hrozné chtěla. Ale být milenka se my nechce nemáte někdo zkušenosti? nebo je to jen poblázněni.

To je nejaka hromadna lesbicka akce? Lesbicka polyamorie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4803
6.1.21 19:42

Zkušenost mám, že pobláznění, zamilování nebo vztah mimo rodinu, tu rodinu rozbil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
6.1.21 19:42

Mě spíš pobavilo v prdelY :lol: Každopádně si myslím, že si jen poblázněná a pokud si dospělá tak to zarazíš dřív než se něco stane. Nebo jestli chceš rozbít 2 rodiny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6288
6.1.21 19:44
@PeBa12 píše:
Mě spíš pobavilo v prdelY :lol: Každopádně si myslím, že si jen poblázněná a pokud si dospělá tak to zarazíš dřív než se něco stane. Nebo jestli chceš rozbít 2 rodiny :roll:

Asi je tvrde vysportovana (ta prdel) ;).
Nekteri by fakt meli vytahnout hlavu z pr.dele a misto zaletu oprasit znalosti zakladni skoly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29718
6.1.21 19:48
@Anonymní píše:

A vy si píšete nebo jak se vlastně znáte?
Chtělo by to trochu upřesnit situaci, text je dost zmatečný…

Trochu mi to připomíná, jak Viktorku pronásledoval Černý voják svým pohledem… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
6.1.21 19:50
@ontarova.stara píše:
Asi je tvrde vysportovana (ta prdel) ;).
Nekteri by fakt meli vytahnout hlavu z pr.dele a misto zaletu oprasit znalosti zakladni skoly.

Ahaaaa, tož to měla zakladatelka ještě do závorky dát vysvětlení :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
6.1.21 19:50

Mnoho chyb a neukončené věty. Nekoukáš hodně na televizi?😋

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2916
6.1.21 19:52

Jestli tě pronásleduje, tak si s ním vážně nezacinej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2016
6.1.21 19:53

Zkus se ponořit do studia! Třeba českého jazyka.
To ti myšlenky na něj vyžene z hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23434
6.1.21 19:53
@Anonymní píše:

Dej si studenou sprchu a najdi si nějakou práci. Začít můžeš s tím, že se naučíš česky. Když pominu obsah tvého textu, působíš fakt jednoduše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
6.1.21 19:56

To je zase počteníčko :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 19:56

Tak tam jsou chyby no. Ano známe se je to můj soused..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat