Tourettův syndrom u mého dítěte

Anonymní
29.11.18 07:51

Tourettův syndrom u mého dítěte

Maminky, které mate dítka s tímto syndromem. Jak jste se s tim naučily žít? Jak jste se s tim vyrovnaly? Chci byt silna, ale mam z toho hrozné úzkosti a chce se mi jen brecet. Připadne nějaká maminka na popovidani? Omlouvam se za anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

775
29.11.18 09:17

Ahoj, neplač, klidně mi napiš sz, nějakou zkušenost s tím mám, i když ne u vlastního dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.18 09:22

myslím,že se dá najít na netu svépomocná skupina, kam píšou i rodiče. najdeš to téměř u každého onemocnění.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.12.18 17:52
@Anonymní píše:
Maminky, které mate dítka s tímto syndromem. Jak jste se s tim naučily žít? Jak jste se s tim vyrovnaly? Chci byt silna, ale mam z toho hrozné úzkosti a chce se mi jen brecet. Připadne nějaká maminka na popovidani? Omlouvam se za anonym.

Take mam dite s TS. Asi od 4 let. Nekdy je to silene. Hlavne po nejakem stresu. Hodne ji trapi ruzne zlozvyky. Momentalne plive a je to hruza. Taky obcas placu. Ale musime byt silne jinak se zblaznime. Hledam vse co by ji pomohlo. Momentalne pije cinske byliny a pomahaji. Chce to hodne trpelivosti.

• Nahlásit
  • Citovat
117
2.10.19 17:12
@Anonymní píše:
Take mam dite s TS. Asi od 4 let. Nekdy je to silene. Hlavne po nejakem stresu. Hodne ji trapi ruzne zlozvyky. Momentalne plive a je to hruza. Taky obcas placu. Ale musime byt silne jinak se zblaznime. Hledam vse co by ji pomohlo. Momentalne pije cinske byliny a pomahaji. Chce to hodne trpelivosti.

Mohu se zeptat jaké čínské byliny? Není to uvolnění napjaté tětivy? Za jak dlouho to zabralo? Pomohlo to i na tiky? Moje dcera má tiky v obličeji. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.10.19 20:56

Můžete to napsat sem, ty bylinky, pro maminky s dítětem s TS k dispozici? Moje dítě ho nemá, ale občas se chová zvláštně, třeba by mu taky pomohly. Ji ak vás chápu a držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
27.10.19 21:15

@Denyyy23 Jejda, to je smes nekolika bylin namichana primo na miru. Je toho asi na 3 radky, vubec nevim v jakem pomeru. Momentalne pomaha i kraniosakralni terapie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.19 21:16

TS

Ahoj hledám paní, co v roce 2017 v dubnu dávala příspěvek ohledně holčičky 10 let. Anonymní. Měla tiky vokální i motorické, vs TS. Jak vše dopadlo, jsem v podobné situaci s chlapcem

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.11.19 21:23

TS

Chlapec 9 let, spíše tiky vokální, někdy motorický, vytáčí špičku u nohy. Ortoped potvrdil tik. Diagnóza momentálně přechodný vokální tik. Intelektuál v pohodě. Ve škole zatím s dětí nic neregistruje, učitelka vše ví. Velmi spolupracuje. V prosinci to bude rok. S přestávkami. Nyní dost hlasité, skoro štěkání. Máme od srpna Bachovu terapii. Stres zhoršuje. Musí na vše mít čas. Žádné testy na čas. Možnost opravy, kdy a na základě čeho diagnostikují TS?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama