Tourettův syndrom u mého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 07:51
Tourettův syndrom u mého dítěte

Maminky, které mate dítka s tímto syndromem. Jak jste se s tim naučily žít? Jak jste se s tim vyrovnaly? Chci byt silna, ale mam z toho hrozné úzkosti a chce se mi jen brecet. Připadne nějaká maminka na popovidani? Omlouvam se za anonym.

Reakce:
s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 29.11.18 09:17

Ahoj, neplač, klidně mi napiš sz, nějakou zkušenost s tím mám, i když ne u vlastního dítěte.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 09:22

myslím,že se dá najít na netu svépomocná skupina, kam píšou i rodiče. najdeš to téměř u každého onemocnění.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 17:52
@Anonymní píše:
Maminky, které mate dítka s tímto syndromem. Jak jste se s tim naučily žít? Jak jste se s tim vyrovnaly? Chci byt silna, ale mam z toho hrozné úzkosti a chce se mi jen brecet. Připadne nějaká maminka na popovidani? Omlouvam se za anonym.

Take mam dite s TS. Asi od 4 let. Nekdy je to silene. Hlavne po nejakem stresu. Hodne ji trapi ruzne zlozvyky. Momentalne plive a je to hruza. Taky obcas placu. Ale musime byt silne jinak se zblaznime. Hledam vse co by ji pomohlo. Momentalne pije cinske byliny a pomahaji. Chce to hodne trpelivosti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >