Tourettův syndrom u mého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 07:51
Tourettův syndrom u mého dítěte

Maminky, které mate dítka s tímto syndromem. Jak jste se s tim naučily žít? Jak jste se s tim vyrovnaly? Chci byt silna, ale mam z toho hrozné úzkosti a chce se mi jen brecet. Připadne nějaká maminka na popovidani? Omlouvam se za anonym.

Reakce:
s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 29.11.18 09:17

Ahoj, neplač, klidně mi napiš sz, nějakou zkušenost s tím mám, i když ne u vlastního dítěte.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 09:22

myslím,že se dá najít na netu svépomocná skupina, kam píšou i rodiče. najdeš to téměř u každého onemocnění.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 17:52
@Anonymní píše:
Maminky, které mate dítka s tímto syndromem. Jak jste se s tim naučily žít? Jak jste se s tim vyrovnaly? Chci byt silna, ale mam z toho hrozné úzkosti a chce se mi jen brecet. Připadne nějaká maminka na popovidani? Omlouvam se za anonym.

Take mam dite s TS. Asi od 4 let. Nekdy je to silene. Hlavne po nejakem stresu. Hodne ji trapi ruzne zlozvyky. Momentalne plive a je to hruza. Taky obcas placu. Ale musime byt silne jinak se zblaznime. Hledam vse co by ji pomohlo. Momentalne pije cinske byliny a pomahaji. Chce to hodne trpelivosti.

Váš příspěvek
Reklama