Toužím po své ženě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineManžel007
Kecalka 164 příspěvků 18.11.18 17:21
Toužím po své ženě

Zdravím všechny, rád bych radu, jak probudit u manželky chuť na sex. Chápu, romantický výlet na víkend apod. funguje, mám to vyzkoušené. Ale v pohodlí domova, aby o to člověk " prosil ". Průměrně se milujeme tak 2× do měsíce, ale i přesto, že jsme spolu 12 let, klidně bych se s ní miloval každý den. Samozřejmě chápu, že to nelze a bylo by to ode mne sobecké, ale za 3× do týdne bych byl šťastný. Nejde o to, že bych se nesnažil, ale většinou to spadne do takové fáze, že to zkouším čím dál častěji a je to spíše horší, ale nemůžu si pomoc. Mám pocit, že pokud pro to něco neudělám, popřípadě se i nezeptám, tak nic není. Sama od sebe, má na to chuť tak jednou do roka. Tak se tedy ptám, co dělám špatně, nebo jak ji nenuceně naladit náladu na sex. Už jsem přemýšlel i o kotvičníku, ale to by ho musela chtít brát sama.
Abych předešel některým dotazům, zkusím na ně rovnou odpovědět:

Máme se tak, že manželka nemusí pracovat a já pracuji z domova. Máme jedno dítě, které chodí do školky a je mi jasné, že pokud je dítě doma, moc se toho vymýšlet nedá. Takže jediné co bych viděl jako problém, je to, že jsme neustále spolu. Až na mé a manželčiny záliby, pochůzky apod.
Spíše, bych řekl, že ji kleslo sebevědomí, protože přibrala a necítí se sexy, i když já ji dávám stále najevo, že ji miluji a že mě velmi přitahuje a vzrušuje. Řekl bych, že ji to dokazuji i tím, že mi stačí, když ji vidím nahou a nebo si k ní přivoním ( hlavně ke krku )a jsem okamžitě i po tolika letech vzrušený a připravený k " akci " Řekl bych, že mi dost nepomáhají její kamarádky. Podle toho co jsem se doslechl, tak je téměř obtěžuje, když po nich manželé chtějí sex. Jedna dělá, že už spí a nebo čeká, až si jde manžel lehnout a usne, pak jde teprve spát ona o podobně. Což bych řekl, že pak vidí, že není na tom nic divného, když spolu máme sex 1 až 2 do měsíce. Jenže mě je přes 30 a manželka je o 4 roky mladší. A jsme ve věku, kdy mi nepřijde tato frekvence styku normální.
Můj dojem je, že zkrátka zlenivěla, pokud se bavíme na téma sex…řekne třeba až večer, tím mě odbude, ale večer už v 10 hod. zívá je vidět jak se ji nechce a jde si raději lehnout. Apod případy. V sexu jsme toho vyzkoušeli hodně, o nudě v posteli to nevidím ( hraček máme dost a fantazii taky ). Orgazmus má vždycky. Tam jsem si opravu jistý, orální sex mě v tomhle nikdy nezklamal.
U mě vidím problém ten, že poslední dobou začínám různě na ní tlačit, ale jak už jsem řekl, nemohu si pomoc. Hrozně po ní toužím. Na úkor toho, začínám být v sexu špatný ( trvá krátce. Jen minuty ( koitus ), důvod vidím nadrženost, vzrušení, že se jde na věc ), ale pokud bych rád druhé kolo, opět se jí už nechce a jde se rovnou vysprchovat. Nikdy teda nebyla na nějaké mazlení po sexu, má to spíše jako chlapi, užít si a jít spát. A né se mazlit, povídat atd…
Proto bych rád radu, jak v ní rozpoutat tu vášeň jako dřív. Jak jsem psal na začátku, pokud ji vezmu ven na prodloužený víkend atd… je to jiné, je akční hravá, chce mě. Ale je jasné, nedá se to praktikovat každý víkend a i kdyby dalo, určitě by to už tak nebylo.
Nepije ani alkohol ( jen na oslavách apod. ), takže ani ten mi nepomůže aby se odvázala. TAKŽE NĚJAKÉ RADY, jak v pohodlí domova o to „neprosit “

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »
Reakce:
LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2155 příspěvků 18.11.18 17:29

Já nechápu tyhle znuděný mladý holky, zvlášť když z toho něco mají.
Jestli Ti přijde lenivá, ať začne nějaký sport. Ono to hodně vzpruží. Nemusí to být žádný násilí, klidně něco jako zumba, to je jedno, ale aby se hnula.

Ale jestli kecáš a ona z toho nic nemá, tak to bych zívala únavou preventivně a měla nejvíc práce v době, kdy jdeš do ložnice. :jazyk:
A pak bych se rozvedla. Tak nějak.

Kotatko03
Echt Kelišová 8180 příspěvků 18.11.18 17:29

A zkousel jsi ji nafera rict, ze ti to vadi, ze je to problem…proste si otevrene popovidat? :) a nebo jeste jedna rada, dej ji precist tento tvuj prispevek :)

sakota
Kelišová 5536 příspěvků 18.11.18 17:31

V tomto aspektu bych te z fleku vymenila. :D

Ale jinak mi prijde, ze ty uz toho o moc vic udelat nemuzes. Pokud je dost vyspana (ja jeden cas na sex rezignovala proste proto, ze cas, kdy by to slo, jsem radsi venovala spanku, pac jsem byla uplne grogy) a podari se vam obcas mit cas „bez ditete“ (sex a la: delej delej nez pridje dite z pokojiku!) je dost na houby… tak nevim. Co nejaka navodna literatura nebo video? To na me fungovalo dost vzdycky napriklad… drzim palce. Pusobis jako rozumny clovek.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 18.11.18 17:36

Holt má to jako barterový obchod. S tím nic nenaděláš. Možná tak ještě jednu po čuni.
Jinak si změn přezdívku. Nula nula sedum, neměl manželku a starosti s kdy zasunout. ;)

Kecalka 164 příspěvků 18.11.18 17:41

@LaPaloma
Jsme spolu přes 10 let. Před rokem po mně chtěla permanentku do fitness, dostala roční za 12 tis. Kč a byla tam asi tak 20×, zumbu zkoušela, ta ji bavila. Jenže párkrát nebyla a už se jí tam nechtělo ( klesla fyzička atd. )

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 18.11.18 17:41

A proč nechodí do práce? Jestli nemá co na práci a dítě je ve školce, nedivím se, že jí chybí chuť do života (a s tím souvisí chuť na sex).

Kecalka 164 příspěvků 18.11.18 17:42

@LaPaloma
Jsme spolu přes 10 let. Před rokem po mně chtěla permanentku do fitness, dostala roční za 12 tis. Kč a byla tam asi tak 20×, zumbu zkoušela, ta ji bavila. Jenže párkrát nebyla a už se jí tam nechtělo ( klesla fyzička atd. )

Venetia
Hvězda diskuse 37484 příspěvků 18.11.18 17:42

@Manžel007

asi už opadla přitažlivost a počáteční nadšení apokudjí ještě pořád nadbíháš ,tak ztrácí chut a zájem ..ve vztahu v jiné oblasti žádný problém nemáte , nehádáte se, vycházíte si vstříc ?
U většiny žen platí , že ji musí naplnovat vztah jako takový a s tím jde ruku v i zájem o sex a hlavně intimitu .

Sue2008
Kecalka 116 příspěvků 18.11.18 17:44

Jeste se zeptam, kdyz ty pracujes z domu, manzelka ma na starost domacnost? Vari kazdy den? Uklizi, pere, stara se o dite? Zapojujes se do pece o domacnost? Je jedno, ze je doma, ale neni nic protivnejsiho, nez manzel, co sedi na gauci a kritizuje/vymysli si. Jinak pokud se opravdu bojis, ze je to sebevedomim, tak treba kup permici na plavani nebo vyrazte spolu. A jako uzasne afrodiziakum se nam s manzelem osvedcily tanecni pro dospele. Teda pokud to neberete moc vazne 8)

Kecalka 164 příspěvků 18.11.18 17:45

@Kotatko03

Zkoušel, většinou se to promění v hádku. Nebo se urazí apod.

Hroznej puberťák
Kelišová 5397 příspěvků 18.11.18 17:47
@Manžel007 píše:
@LaPaloma
Jsme spolu přes 10 let. Před rokem po mně chtěla permanentku do fitness, dostala roční za 12 tis. Kč a byla tam asi tak 20×, zumbu zkoušela, ta ji bavila. Jenže párkrát nebyla a už se jí tam nechtělo ( klesla fyzička atd. )

Znuděná panička, která nemusí pracovat, nemusí nic, dostane všechno co si řekne… to je cesta do pekel.

pazitka
Kelišová 7329 příspěvků 18.11.18 17:47
@Sue2008 píše:
Jeste se zeptam, kdyz ty pracujes z domu, manzelka ma na starost domacnost? Vari kazdy den? Uklizi, pere, stara se o dite? Zapojujes se do pece o domacnost? Je jedno, ze je doma, ale neni nic protivnejsiho, nez manzel, co sedi na gauci a kritizuje/vymysli si. Jinak pokud se opravdu bojis, ze je to sebevedomim, tak treba kup permici na plavani nebo vyrazte spolu. A jako uzasne afrodiziakum se nam s manzelem osvedcily tanecni pro dospele. Teda pokud to neberete moc vazne 8)

no kdyz manzelka nepracuje a dite je ve skolce, tak bych to na nejakou unavu moc nevidela…
jak to tak zakladatel popisuje, rekla bych to, co nekteri prede mnou- LENOST a barter… jedna vec je, ze pracovat nemusi, druha ale ze nechce… cvicit se ji taky nechce a zjevne v posteli taky ne… je to mozna zacarovany kruh- nema treba deprese nebo tak?
no drzim palce, at se to zlepsi, vubec se ti nedivim, zakladateli, ze jsi z toho spatny, jste jeste mladi!

Podzemka
Stálice 63 příspěvků 18.11.18 17:50

Jsi si jistý, že s tebou má orgasmus? Jste spolu 12 let, tj. od jejích čtrnácti, tvých osmnácti, oba máte málo zkušeností…

Kecalka 164 příspěvků 18.11.18 17:50
@Sue2008 píše:
Jeste se zeptam, kdyz ty pracujes z domu, manzelka ma na starost domacnost? Vari kazdy den? Uklizi, pere, stara se o dite? Zapojujes se do pece o domacnost? Je jedno, ze je doma, ale neni nic protivnejsiho, nez manzel, co sedi na gauci a kritizuje/vymysli si. Jinak pokud se opravdu bojis, ze je to sebevedomim, tak treba kup permici na plavani nebo vyrazte spolu. A jako uzasne afrodiziakum se nam s manzelem osvedcily tanecni pro dospele. Teda pokud to neberete moc vazne 8)

Ano, stará se o domácnost. Já ráno vezu syna do školky, pak jdu cvičit, když přijedu domů obvykle se najím, pokecáme a já jdu pak do pracovny. Odpoledne jede manželka pro syna. Na večer jsme všichni spolu, dokud nejde syn spát.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Tak jak to bylo?! 7 nejasností v případu „Jan Tuna vs. gorila“

Moderátor televize Seznam Jan Tuna (45) se před pár dny účastnil uzavřeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >